Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

U nas zima na całego! Na drodze ślisko,że masakra :( Dototq eeeeee jaki tam talencik?! Kupiłam fioletową farbę Blueberry z Beckersa taki denaturat.Do tego zielona Dzikie pnącza z Duluxa.Kupiłam także fioletową firankę do tego pokoju.Już się nie umię doczekać :) Przynajmniej nie myślę o @ bo nie mam czasu :) Silka bidulko Kochana Ty nasza! Przytulam gorąco! Niestety nie potrafię Ci pomóc :( Nawet nie wiem co to za lek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki :* teacherka wszystkiego najlepszego:* Misia cos mi sie wydaje ze jednak @ przyjdzie takie mam przeczucie ;/ mam nadzieje ze nastepny cykl z duphastonem bedzie owocny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Misia jak tam sie Ty czujesz? jakies bóle czy cos mnie to tak ćmi w podbrzuszu tak lekko czasami cos zakłuje ale to pewnie zaden objaw moze to predzej dzialanie duphastonu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też czasami coś zakłuje i taki ociążały brzuch mam,tez sie boje że @ przyjdzie ale tfu tfu tfu tfu tfu tfu tfu tfu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fak ;/ nawet mnie cycki nie bolą ;/ oby nie przyszla oby nie przyszla :) mam nadzieje ze jak juz mam dostac to dostane w 28 dc a nie tak jak ostatnio w 38 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia tak mi sie w sobote przykro zrobilo bylismy na weselu a tam taki maly miesieczny dzieciaczek talki mini mini i panna mloda w ciazy a ja ponad dwa lata po slubie i nic :( tylko jedna nieudana proba (poronienie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropka Ja w drugim cyklu z duphastonem miałam 28 dc a w pierwszym 37 także spokojnie i w zeszłym cyklu bolały cycki a teraz nie zobaczymy:) Mycha dziekuje:)Nie wiem właśnie chciałabym jak najszybciej ale nic nie pokaże dzisiaj mam 21 dc,a Ty kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna :(
witajcie, chcemy z mężem postarać się o dzidzię okres spóźnia mi się 3 dni dziś zrobiłam test i niby 1 kreska chociaż ja tam widzę cień drugiej. tak bardzo chciałabym byc w ciąży. Jak myślicie czy tutaj jest cień 2 kreski? http://www.fotoszok.pl/show.php/1294318_dsc02 579.jpg.html ja ją widzę tu http://www.fotoszok.pl/show.php/1294324_dsc02 579.jpg.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fisherowa....
chyba cie pojebauo, gdzie tu 2 kreski!!! ty chyba masz ciążę UROJONĄ!!! ::))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna :(
fsherowa naucz się czytać ze zrozumieniem i wyrażać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niepewna przykro mi ale ja sie kreseczki nie moge dopatrzec jednyne co to poczekaj jeszcze dzien dwa i zrob drugi test nic innego nie mogę Ci doradzic. Mi tez kiedys dwie kreski wyszly jedna jasniejsza taka ze misialam przy oknie stac z testem zeby sie dopatrzec a i tak dostalam @ . Misia a kiedy robimy testa? i dzien spodziewanej @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Niepewna ja widzę ten cień ale po pierwsze widać ja pod światło a po drugie nie wiem po jakim czasie robiłaś to zdjęcie, testy sprawdza sie do 15 min potem sa nie ważne. Powtórz test jutro z pierwszego moczu :) trzymam kciuki i daj znać :) Teacherko wszystkiego najlepszego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotq dobrze wyslalas to ja dzieki a fotki dzis wstawilam troszke stare ale na szybko wstawialam bo mi sie z ich pomniejszaniem bawic nie chcialo i takie znalazlam przygotowane bo jakies dwa miesiace temu milam zly dzien i usunelam wszytkie a pozniej zalowalam a dzis postanowilam wstawic cos bo o to chodzilo przciez zebys my sie zobaczyly a tak bez fotki to ciezko znalezc tez osobe :P Teacherka Wszystkiego Najlepszego z okazji rocznicy !!!! :) 👄 🌼 Silka kochana trzymaj sie buziaki skarbie mam nadziej ze ten jeden zastrzyk wystarczy jeszcze bedzie dobrze i doczekamy sie naszych szkarbow tulam cie mocno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za życzenia :) Byłam na usg zobaczyć co i jak i w sumie nic sie nie dowiedziałam.. byłam pierwszy raz w 14 dc i to troche za późno....endometrium mam 13cm i widać płyn w macicy....pekniętego pęcherzyka raczej nie było...chociaż babka na szybko już tak sprawdzała....takze nic sie nie dowiedziałam....straciłam tylko godzinę w kolejce;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×