Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Hmm no to różnie bywa, ale w okolicach 28 dni... tzn. czasami @ przychodzi dzień wcześniej, czasami 2 dni później, ale też bardzo często równo co 28. Oj ciężkie to czekanie, jak tu nie myśleć to nie wiem... To nawet nie chodzi o to, że ja tak zdesperowana jestem, ja po prostu jestem ciekawa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciamisia- ja tez tak mam raz 28 dni inym razem 30,31,32- ale mniejwiecej wiem jaki cykl bo widze kiedy mam owulke ja juz sie nie nakrecam przez ostatnie kilka m-cy nakrecalam sie a to testy a to wykersy temp. dosc mam tego teraz nie bede testowal tylko zmierze sobie ok 30dc temp.jak bedzie wysoka to wtedy zrobie test a nie kilka dni wczesniej przed@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie chcę świrować, więc powiedziałam sobie, że testować będę dopiero gdy @ się opóźni - jeżeli będę kombinować inaczej postawcie mnie Kobietki do pionu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj czasami strasznie ciezko nie swirowac... eeeh misia stopkakropka jakos cos mi sie czuje ze w tym cyklu nic z tego... pomimo duphastonu jakos kompletnie nic mi sie nie dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha- zgadza się :) to tym trudniejsze, że mąż podpytuje jak się czuję, więc nie trudno wkręcić sobie jakieś "objawy ciążowe" skoro tak by się ich chciało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciamisia poki mialam za soba tylko tyle cykli co Ty to jeszcze jakos dzialalam a teraz juz mi na mozg pada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Ja sie kiepsko czuje,o 8 zaprowadziłam synka i jak wrociłam to poszłam spać i dopiero teraz sie obudziłam:( boli mnie głowa i kreci mi sie w głowie chyba jakiegoś wirusa złapałam:( Kszewuszka przykro mi @ przylazła... Witaj ciamisia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekujaca- własnie trzeba z porannego moczu a ktory to twoj dc? Kania- własnie gdzie ty jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki kochane.HEJ CIAMISIA:) TEACHERKO=spóznione lecz szczere życzeniaWSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO I SPEŁNIENIA MARZEŃ WASZYCH z okazji rocznicy ślubu! MAŁPKO=FAJNIE,że jesteś,zagladaj częsciej do nas:) STOPKAKROPKA=100 lat dla mezusia!udanych urodzinek i wieczorku:) BEZIKU kochana=ty to masz z tytmi bólami ojejj:(🌼 KRZEWUSZKO=skarbie,cholerna@...:(..tulkam Cię🌼 DOROTA=masz rację,lepiej za bardzo sie nie nakrecaći najwczesniej testowac w dniu spodziewanej wredoty@.z całegoserducha zyczę Tobie i reszcie kobitek pozytywnych testów!❤️ MISIA=oby to nie wirus żaden a zwiastun ciąży!🌼 OCZEKUJACA=najlepiej zrób bete hcg=to najpewniejsze,trzymam kciuki. MYCHA SŁONKO=ja tez w poprzedniej ciaży czułam jeszcze przed testem ze jestem...Twoje tsh coraz lepiej i oby tak dalej,widzisz zaczynaja działać:)ciesze się.p.s.na gg narazie nie mam za bardzo czasu:(..po pracy padnieta jestem i kiepsko sie czuję..Jak tylko znajdę chwilkę bede pisać i zamelduje sie u Was na nk.czy fb.ale to o dane pózniej poproszę,chyba ze MYCHA jak bys mogła i miała czas to masz mój e=mail do dyspozycji(bo tak na wizji to nie bardzo bym chciała,by ktoś z poza naszego topiku widział a mam imie i nazwisko)SCISKAM CIE I CAŁUJE! RÓWNIEŻ KAŻDĄ Z WAS OSOBNO!:) a u mnie nic ciekawego,na wynik bety musze czekać do piatku..jesli mało spadła to w poniedziałek czeka mnie 2-ga dawka mtx=chemii. nie chce wam truc kochane. BUZIACZKI!papapaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem dziewczyny jestem... nie pisze nic bo nie mam o czym... ja w tym miesiacu sie nie staram... mamy mały kryzys... narazie nic z ciazy, z planow... tak troche mi smutno bylo i jest ale juz mniej. czekam na dobre wieści od Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam za Was kciuki dziewczyny! Może faktycznie nie znam się na tych wszystkich normach hormonów i innych badaniach, więc niewiele doradzę, ale zaglądam tu z radością -poczytać co u Was :) Kania- trzymam kciuki, bądź silna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silka 👄 jak cos to pewnie ,ze zapraszamy na nk lub fb:) masz racje nie podajemy na forum danych bo to nie wieadomo kto tu moze zagladac Kania- 🌼 kryzysy czasem sie zdarzaja,ja zawsze mowie ,ze po burzy zawszewychodzi slonce.. a gdzie to ulegałka:? odezwij sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie zastanawiałam się też gdzie ulegałka. Miała powiedzieć jak po usg? Co pokazało? Dzięki kochane moje że Jestescię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogę zasnąć....ale=mam nadzieję że Wy śpicie dobrze.a,jak jest nocny marek ze mna..?to popiszemy choc.. ale mam dołka,ech..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Silka, Kania głowy do góry kochane! Poczytajcie sobie na naszym bocianie o cudach jakie sie ludziom przytrafiły mimo że lekarze nie dawali im szans na ciążę! Mnie to bardzo podniosło na duchu, najważniejsze to nigdy sie nie poddawać :) A mnie dzisiaj wieczorem i w nocy jak sie obudziłam strasznie kłuł jajnik, i tak sobie pomyślałam ze to może bardzo późna owu... W tym cyklu nie biorę moich hormonków bo zapomniałam o pierwszej tabletce przez to zamieszanie z pogrzebem więc postanowiłam nie brać wcale. Dzisiaj chyba 23dc... Sama nie wiem czy owu jest możliwa tak późno ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie 27dc... bardzo bolą mnie piersi i są mocno nabrzmiałe jaki nigdy, a nic poza tym... robiłam test owulacyjny,który ponoć jak jest się w ciąży wychodzi pozytywny, ale mi wyszedł negatywny :( smutno... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) U Mnie 24 dc,nadal sie dziwnie czuje.Dzisiaj doszła biegunka ale już przeszło...nie dobrze mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tu co taka cisza... misia spokojnie... to pora na wirusy i na razie tak to traktuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda strasznie zmienna, raz zimno raz cieplo i mnie juz cos bierze... zaczynam sie czuc grypowo... i chyba pecherz przeziebilam... wczoraj usiadłąm chwilke na zimnej ławeczce na cmentarzu... ehhh dzis ferewxik na noc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania- oj problemy z pęcherzem są okropne :/ znam to niestety.. mnie osobiście pomagały ciepłe herbatki -w dość dużych ilościach. Nie daj się chorobie Kochana!! Oj ja żałuję, że w tym roku nie mogłam być na grobach moich bliskich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) a u mnie 22dc od wczoraj jestem ciagle zmeczona,dzisiaj jak padlam w polunie o 13.30 to wstalam o 16 ta pogoda dobija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×