Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

misia ciąża jak nic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11. Spróbuj mi wysłać link z fotosika a ja go może tu umieszczę ,żeby dziewczyny widziały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia ciąża jak nic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. Kochana wyślij mi link z fotosika może uda się na kafe wkleić żeby dziewczyny zobaczyły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszy sie wczoraj mi powiedział,że napewno jestem:)W niedziele płakałam i też mi powiedział,że cos ze Mna sie dzieje ze chyba jestem w ciązy:)!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia ciąża jak nic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. Kochana wyślij mi link z fotosika może uda się na kafe wkleić żeby dziewczyny zobaczyły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejq misia gratuluje :) mówiłam że trzeba przełamać złą passę!!! Mówiłam!!!!! Super GRATULACJE !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane:* Misia ogromne gratulacje!!!:) Ja się mało odzywam bo u mnie bez zmian...dziś mam 29 dc i pewnie niedługo @ zawita:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia - ja wiedzialam odrazu ,ze beda II kreseczki kurcze dzisiaj nawet mi sie snilo ,ze robilas test i zobaczylas II kreseczki kurcze moze ja jakims prorokiem jestem:P najpierw mi sie ulegalka snila,ze test pozytywny teraz misia misia ❤️ 👄 ciesze sie zazem z toba:) u mnie raczej zawita w poniedzialek @...nadziei sobie nie robie jak narazie 29dc wczorajszy test negatywny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzewczyny, Misia gratulacje !!!!!!!!!! bardzo sie ciesze. duzo zdrowka i dbaj o siebie. dziewczyny wszystkim Wam sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje kochane:) Dorotq pierwszy w 27 dc negatywny a dzisiaj 32 dc i pozytywny:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kruszynko :) Myslałam,że u Ciebie cos się ruszyło bo ostatnio jak pisałaś to @ Ci sie spózniała...No cóż może ten cykl będzie szczęśliwy :) Ja wczoraj i dzisiaj zmierzyłam temperatyrę.Wczoraj 36,54 dzisiaj 36,57.Do tego teraz mi się pojawił sluz płodny :) Rozciągliwy jak ch.... :) Nie pamiętam kiedy taki miałam... od dzisiaj trzeba działać...dobrze,że dzisiaj męzuś już będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia- czyli robilas test 1 dzien przed spodziewana @ hmm..moze i u mnie jest nadzieja ja robilam 4 dni przed@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×