Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

misiaj ja sie chyba schowam do mysiej dziury... chyba jednak mi zle z tym ze kolejna @ nadchodzi... juz plamie na brazowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha nie chowaj sie,masz tu z nami byc🌻 Ja też sie boje,że to by było zbyt piekne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia ale ja wiem ze przyszly miesiac tez odpada:( a Ty masz trzymac sie nadzieji... a moze po prostu zrob bete bo ona szybciej wychodzi niz testy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mycha- nie dołuj sie 👄 bedzie dobrze misia- idz na bete:) kurcze po dupku powinnas miec regularnie ,wiec pewnie jest cos na rzeczy:) jest tu kto??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj jak poszlam do toalety i siadlam na kibelek to poczulam mocne ciagniecie od srodka w dól brzucha. no nawet powiem ,ze zabolało......dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha nie dołować mi się tu ;) Każda z nas będzie miała swoje szczęście!!!! Dorotq to trochę dziwne hhmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kszewuszka- ano dziwne- kurde moze nospe wezme? no starsznie boli,tak pod pepkiem w dol mnie cianie i boli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzewuszko- dziś się cofnęłam troszkę na forum i natrafiłam na Twoją pracę artystyczną (akurat w temacie nadchodzącej zimy, bo to kieliszek do wina był, ozdobiony motywen zimowym) zdolniacho! Gratuluję talentu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję ciamisia.Własnie robię dla siebie...W tamtym roku były to prezenty dla rodziny a w tym na sprzedaz...Trochę tego miałam.Dużo z tym roboty...ale efekt końcowy :) Dorotq weż nospę i zobaczysz... A mnie jakoś powoli zaczyna jajnik kłuć-8dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się Krzewuszko efekt jest olśniewający po prostu! to wspaniały sopsób na prezent! :) podziwiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim! Kania, bardzo mi przykro, trudna historia, ehhh co za świat... Techerko, super, że ci sie poprawiają tak szybko wyniki. Ulna, gratulacje mamusiu! Bezik, szkoda, ze ten cykl przepadł, działaj dzielnie dalej, nie załamuj sie. Wszystkie kochane forumowiczki: Silka, Misia, Dorotq, Krzewuszka, Mycha, Ciamisia... i pozostałe 🌼 A ja siedzę nieco zestresowana, bo miałam cytologię i lekarz mnie nastraszył, że mogę spodziewać się plamienia wieczorem, a nawet w razie pecha porządnego krwawienia. Więc siedze jak na szpilkach i się stresuje.. wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sliwus sie nie stresuj... to sie zdarza i nie jest to nic strasznego... wszystko bedzie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliwka ja miałam tyle razy robioną cytologię i ani razu nie krwawiłam...Wszystko bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki kochane, to też nie jest moja pierwsza cytologia i tez nigdy nie krwawiłam. Ale lekarz z nfz (poszłam żeby nie płacić chociaż za cytologię...) nieco się oburzył, że mi lekarz prowadzący ciąże zleca cytologię dopiero w drugim trymestrze, że niby powinno robić sie w pierwszym, bo coś tam z szyjką jest inaczej bla bla bla A teraz to szyjka jest rozpulchniona i jest to niby bardziej ryzykowne. No to się spięłam, chociaż nie sądzę, zeby mój gin robił to nieświadomie... i żeby nie wiedział co robi. Eh - tak czy inaczej mam stresa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ma @ na maxia do tego gira napierdziela i ta dołująca pogoda :P kupiłam se 3 kiecki na allegro i humorek sie poprawił, a tera ide robić szyszunie żeby jutro do kawusi mieć fajne chrupanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe :) ja też mam chandre, przeleżałam cały wieczór, i też na poprawę humoru małe zakupki w internecie:P z ósma para kozaków:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :) Jak tam samopoczucie dzisiaj? Misia jak tam temperaturka dzisiaj? Śliwka mam nadzieję,że żadnego krwawienia nie było! U mnie nic się nie dzieje....cisza,spokój :P Lecę na kawusię do sąsiadki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kszewuszka- sliwka misia bezik teacherka ciamisia mycha ulegalaka- i reszta dziewczyn 🌼 misia- hmmm...a mierzylas tempke wczesniej,wiesz czy spadla czy wysoka nadal? testujesz czy czekasz? u mnie 28dc zmierzylam z ciekawosci temp.37.0...i czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki! Kaniu współczuję, ale pomyśl co by było później, jeśli chce wrócić niech wraca ale uważam ,że nie jest to dobre dla jego syna ,jeśli rodzice mają zamiar się kłócić. Nie żałuje i tyle a Ty jesteś młoda i znajdziesz odpowiedniego mężczyznę w swoim wieku i bez takie przeszłości. Ulna gratulacje! jeju jak to szybko minęło! Dorotq mi ovufriend wyliczył owulacje tak jak Tobie na 17 i 10 dni później zrobiłam test i wyszła ta jasna kreseczka. Może ovu się pomylił i owulację miałam wcześniej? Misia i reszta przerwijcie tą ciszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×