Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Ja wczoraj robiłam porządki w szafie...i znalazłam pełny worek ubranek po synusiu.Takie maleńkie do pół roku...eehhh łezka w oku się zakręciła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulegalko, do kogo to pytanko?:) bo jesli o do mnie to @ ma byc w poniedzialek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kszewuszko- ja wszystki swoje ubranka po małej wywiozlam do mamy...tez pełno worów lezy:) moja bratowa ma roczna corke wiec ma co brac:) a teraz tez reklamoke i 2 siaty butow oddalam kolezance co beda lezec- moze juz sie nie przydadza mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Ja tez nie wierzyłam,że moze sie udac,ale udało sie:) Wam tez sie uda:)Dobrze,ze zainwestowałam w monitoring:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmierze sobie jutro i w niedziele temperature jak bedzie w okolicach 36.6-36.8 to nic z tego nie bedzie misia- tez trzymam kciuki za twoje usg:) cos mnie glowa boli....ta pogoda to jakas masakra..ja chce zeby byla wiosna...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotq ja resztę ubrań porozdawałam... i wciąż rozdaję.Te zostawiłam sobie na pamiatkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ponoc rozdawanie ciuszkow jest bardzo dobrym pomyslem jak sie chce kolejnego bejbusia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzisiaj od 15 do 21 zajecia w szkole i jutro tez od 9 do 16,ale jutro nie ide bo ide na usg:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×