Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

wiecie co ze ja tak do ko.ca to nie wiem co to zgaga :-Q hehe....chyba nigdy nie mialam a jesli mialam to pewnie mala.nie czaje bezik a ty co w ciaxy?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze th zrob test ciazowy a nie owulacyjny. ja mam na tiramisu.moge dac.moj to pochlania to ciasto tak mu smakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka dziekuje:)a dobrze w miare :P wczoraj wymiotowałam ale to dopiero drugi raz:D a Ty jak sie czujesz?? Ja uwielbiam makowiec ale ten zawijany ciasto na strucel:)Na świeta bede piec bo trzy rolady wychodzą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja upieke sernik i cos z jablkami. misia a jak twoj synus? cieszy sie z rodzenstwa?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia👄 dziekuje ze tak mnie pocieszasz. ja juz nie wierze i nie mam chyba sily sie produkowac ..... ja chyba sie starzeje.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuję się dobrze:)Tylko brzuch troszeczkę boli... Jedyne co mnie martwi to mój apetyt i miłość do słonych ogórków:D Od zrobienia testu zjadłam 3 słoiki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co najlepsze to zzylam sie z wami i z tym forum u nie moge odejsc od was.ciagnie mnie tu i prawue codziennie tu zagladam.ciekawi mnie co u was:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszynka nie zapomne jak pisalas ze podczas przytulanek mialas przed oczami ogorki....hahaha ciagle sie z tego smieje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszynko nawet niewiesz jaką nadzie dałaś że nam wszystkim może sie udać ❤️ tak bym chciała tulić maleństwo , niedługo 15 cykl staranek ...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszynka wiara w ciaze mnie opuszcza bo od 7 lat nie stosujemy antykoncepcji i to mnie martwi ze do tej pory nie udalo sie nawet wpasc. ehhhhh....i jak mam sie tu nie podlamywac wy mlode jestescie a mi zegar tyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotq mój synuś ma zapalenie oskrzeli ale juz lepiej:)Cieszy sie:)Często mi sie pyta czy mam dzidzie w brzuszku:P Nie załamuj sie mi tutaj kochana:)👄 Kruszynka może bedzie chłopak:):)Ja mam zachcianki,ze hoho:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie moja kumpela teraz jak urodzila i jak jest u mnie z ta mallutka to ciesze sie a jednoczesnie smutno mi nawet ona to zauwazyla i mowila mi to ze zle wygladam....ostatno to lzy mi nawet polecialy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia teraz duzo dzieci ma zapdlenie oskrzeli.no moja jskos sie trzyma ale jsk chodzila do pkola to strasznie sie przexiebisla i co m- c prawie sntybiot.teraz jsk chodzi do szxkoly to tylko czasem kaszelek i katar ano rok.:-D ja jakos w marcu dolaczylam do wad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotq uda się:*Musisz wierzyć:* Tobie Beziku też:* Zjadłam sobie jeszcze kanapkę z serkiem i ogórkiem:D Mogę iść spać:) Dobranoc:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka :-D Również zauważyłam że zaczynam od forum się uzależniać :-P :-D Dziękujemy mam nadZieję że jeszcze ze sto takich rocznic ;-) przed nami :-) dzisiaj szkółka i już pierwsze egzaminy na szczęście wpadła 4 z pisemnego angielskiego ;-) Dzisiaj świętowanie jutro cd :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry :-D Tak 4 z angola tyle że ja może na 2 umiem :-P ale sposób radzenia sobie na egzaminach pozwala mi mieć lepsze oceny :-P ja z angola to matol. :-P miłego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jestem tak zalatana,że nie mam czasu na nic :( nie wiem gdzie ręce włozyć... Wczoraj za to cały dzień przespałam...chyba ta pogoda na mnie tak działa...nie ma sniegu wszystko stopniało jest pochmurnie i tak szaro :( O 11 jadę z teściową do pzu,potem do mamy okna pomóc myć bo ma coś z reką.Jutro znowu też mnie nie będzie.Nawet w domu nie mam jeszcze choinki ,mam zamiar dopiero dzisiaj zamówić.A wczoraj wieczorem rozbierałam indyka...dobrze,że nie miałam drzwiczek frontowych umytych bo wyglądaja... :P całe w kropkach.Jeszcze rybki echhh a kuchnia z dużym pokojem połączona... a i ciastka muszę popiec...może jutro? :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloo michellinka oby tak dalej :-) kszewuszko ja wczoraj tez snieta ryba bylam.masakra wiecie u mnie dni plodnne teraz wypadajs w urodziny moze beda szczesliwe:-) moze zaczne znowu tempke mierzyc lece zaraz do szkoly mala zaprowadze potem w dokumenty musze siasc u nas tez nie za fajna pogoda temp. 0 ale snieg jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia jakie śliczności :) Widać rączki,nóżki :) Ciekawe czy to chłopczyk czy dziewczynka? Najważniejsze żeby było zdrowe!!! Dorotq oby były szczęśliwe!!! U mnie 7 dni po owulacji.Temperatura skoczyła z 36,87 do 37,03...zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×