Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

śliwko to prawda ja moge mieć 100 przepisów na drożdze a i tak mi nie wyjdzie nawet wyrosnąć czasami mi nie chcą;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michellinka ja ok.wiedzialam ze u mnie w tym cyklu nici cykl mialam 31 dniowy. czyli owulka ok 17dc a sluz i bol typowo owulacyjny mialam 13 dc.no chyba ze faze lutealna mialam zniwu dluga czyli 17 dniowa.ehhhh w styczniu wybiore ske do gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Beziku, że pytasz :) Jest nieźle, chociaż oczywiście wyniki mi trochę poleciały, ale gin mówi, że nie da sie tego uniknąć, w końcu mam lokatora w brzuchu, co mnie podgryza :) No i zaczęło mi się twardnienie brzucha, więc dostałam jakieś piguły rozkurczowe do łykania. Poza tym jesteśmy zdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co nie tak z wynikami śliwko ? ja chciałam wydębić luteine ostatnio od lekarza żebym miała tak na wszelki wypadek ale mi nie dał, bo mam progesteron w normie , michelinka a czemu pytasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszynko pisz co takiego? nie mow ze negatywny? kurcze przeciez masz tak ugo juz wysoka tempke michellinka wlasnie czemu pytasz? mi kolezanka dalauteine ale balam sie brac bez konsultacji z lekarzem ona twierdzi ze mam za dluga fazeutealna i moze mi sie zarodek nie utrzymywac ...hmmm nie wiem pojde do cgina zobacze co on na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
huuuuuraaaaaa 👄 krus ynkaaaaaa!!!!! gratuluje a mowilysmy ci:-) super nie musicie juz isc do kliniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynko gratulacje! :* Dałaś mi wiarę że i mi (nam wszystkim tutaj) się kiedyś uda :) SUPER!!!! Dbaj o siebie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coraz mniej staraczek zostaje :-):-) oby tak dalej ktora nastepna z kolejki?:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michallinka- kruszynka naapisala ze jest zla to mial nysli to ze jest zla ze wczesniej nie zrobila testu:-) dobrze mysle? kruszynko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×