Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

STARACZKI Nick_____________Cykl______Wiek_____Termin@___Miejscowos c Bezikmalinowy_____15_______29______21.01______dolnoslas kie Silka33___________2lata______34_______07.10______LU Kszewuszka_______11________34_______23.01______Śląsk Kania86__________10________26_______21.11______podk./lubel.< br /Natii_00___________6________22________01.04_____wielkopo lska Misia2889_________8________23_________??_______wielkopol ska Małpka24________17________24________21.11______ireland dorotq___________14_______34________11.01______Lublin b_a88___________1_________24_________? _______Śląsk teacherka________12________23_______5.01______wielko p tyśka911_________2________29________16.08______Łódz cytrus22__________10________22_______12.09___mazow JUDIT____________??________?? Michellinka ______6__________27_______18.11______kuj-pom ______16.10_____??? BRZUCHATKI Nick______Szcz.Cykl____Wiek_____T.P____Płeć_____Miejsco wość Czrnulka______1________21______04.10.12__?_______Anglia Maya10_______5________28______09.10.12__syn_____Ireland Słasica________1________28______03.10.12__?_______Mazury Ulna30________3________28______03.11.12__syn(Miłosz)____ Biegaczka_____2_________?______24.11.12_Maksymilian_Polsk a Emachines_____2________29______20.10.12__syn_____Śląsk Ewuś_________4________28_________?_____syn_____śląskie Kamilka@______2_______29__________?____________dolnoślą ski e marta2387____2lata______25______14.01.2013____??__Śląsk .śliwka________3________37_______10.03.13________Łódz< br /> ulęgałka_______9________29_______09.03.2013__??___lube lskie Ulka90________12_______22_______11.04.2013__??__małopols ka Maja 8626_____9________26_______05.06.2013__??__śląskie Patra24_______3_____25_______18.03.2012_syn(Michał)p amazingcrazy___12___23________15.08.2013_____Wielkopolska Klisz ,, Najpiękniejsze kwiaty zakwitają niespodziewanie "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezik no własnie na nic nie mam ochoty, moze przez to przeziebienie, cialgle mi niedobrze, jak mysle o jedzeniu. Ale duzo pije herbatki z cytryna i soklem ale na mysl o soku mnie mdli wiec dzis tylko z cytrynka. Najgorsze jest to, ze w brzuchu burczy a ja na nic nie mam ochoty. Chleb jem bezik tobie tez sie uda, zobaczysz, robcie to dla przyjemnosci a napewno sie uda dorotq mnie tez zlapal jakis wirus, naszczescie juz prawie przeszlo, bo mam troche katar i kaszel patra24 to juz ktory tydzien? ja jeszcze nie rosne, bo to dopiero 8tc wczoraj sobie porownywalam ceny badan z krwi pomiedzy szpitalem a laboratorium, i wyszło na to, że laboratorium jest tansze od szpitala, a tak przeciez nie powinno byc, a w szpitalu pieleniarki to masakra, w poniedzialek mam nadzieje, ze sie do konca wylecze i uda mi sie zrobic te badania krwi, bo wizyta u gina juz w pt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane:* Amazing ile płaciłaś za te badania? Beziku będzie dobrze:* Coś nam forum zamarło ostatnio:( Ja cały czas leżę,mdłości powróciły:(Piję tylko herbatkę z imbirem. Amazing ja z sokiem też nie mogłam pić.Kup sobie w aptece lub makro imbir do picia,jest pyszny i pomaga na mdłości:) Musimy zacząć o czymś pisać żeby forum odbudować:) Ja dużo czytam o karmieniu piersią.Tak bardzo bym chciała,ale mam płaskie brodawki sutkowe i nie wiem czy dam radę:( Siedzę sobie codziennie i oglądam wózki,łożeczka:)Wiem,że to za wcześnie,ale jakoś nie mogę się oprzeć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amazingcrazy u mnie to juz 29 tydz i 4 d. strasznie to szybko zlecialo, teraz sie troche dluzy bo coraz ciezej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześ słoneczka :) bardzo dziękuje za słowa otuchy , są potrzebne w chwilach zwątpienia ❤️ 🌼 dorotq a może to dzidzi a nie grypa ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka no musze o tym pomyslec, no ja liczylam badania hormonalne ktore wczesniej wykonywalam, to placilam 220 a w laboratorium byloby 30 zl taniej. Kruszynka a ty juz robilas te badania ktore zlecil ci lekarz? my dopiero planujemy w pon mam nadzieje, ze do pt beda juz wyniki Kochana dopiero szal bedzie jak w 15tc dowiemy sie plec dziecka. Na kiedy masz date porodu? patra24 no to jeszcze troszke i porod ja to najbardzij boje sie porodu, ale jest duze prawdopodobienstwo, ze bede rodzic cesarka bezik bedzie dobrze :) ja tez sobie objawy wmawialam a przyszlo w momencie w ktorym bym nie podejrzewala ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezik- no nie wykluczam:-D szanse sa 50/50 ....ale 5 dni przed@ takie objawy? pytam bo ja z corka to nie mialam zadnych dolegliwosci teraz zjadlam kleik taki dla dzieci:-P na sniadanie no i myslalam ze bedzie ok .kilka lyzek i nie moge a w zoladku slysze burczenie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amazing ja będę robiła w poniedziałek i we wtorek będą już badania:) Termin mam na 15.08:) Ja mam do zrobienia: morfologia krwi glukoza na czczo mocz bad.ogólne - mocz mam przynieść w pojemniczku kupionym w aptece??? WR Toxo IgG ToxoIgM Możecie napisać ile mniej więcej te badania kosztują w lab.?Bo nie wiem ile ze sobą pieniędzy zabrać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotq mi tez burczy w brzuchu a jesc nie moge Kruszynka to mamy ta sama date porodu :) ale moja sie pewnie przsunie, bo u ciebie juz było malenstwo a u mnie tylko pecherzyk, kochana ja mam troche wiecej tych badan i wyliczylam kolo 200zł najlepiej poszukaj sobie na internecie jakies laboratorium w swoim miescie i mniej wiecej ceny bedziesz wiedziala. Kochana ja czytalam, ze mocz w tych pojemnikach dowiez w ciagu 2h i 1/3 pojemnika, a doswiadczone kobiety jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam mniej badań,bo jestem honorowym dawcą krwi i wszystkie badania typu hiv,zapalenie wątroby i te inne miałam robione:)Chociaż tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja nie mialam robione wiec lekarz mi je zlecil i kolo 200zł wyjdzie pobierania krwi sie nie boje, tylko tego, ze maja problem wbic mi sie w zyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszynka to podziwiam, ja się boję narazie oglądać wózki i to wszystko dla dzidziusia :( nie wiem, moja psychika szaleje, choć narazie wszystko dobrze.... ja dziś wstałam z myślą: drożdżówki ze serem :D poleciałam do sklepu i piekę właśnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, że to ciężkie, ale jeść trzeba, zwłaszcza coś wartościowego dla malucha :) ja nie miałam długo mdłości, ale też dopiero od niedawna jadam drugie dania, wcześniej na samą myśl nie mogłam... zmuszam się do ryb, choć akurat te co lubię nie powinnam jeść :/ no i sok zamierzam pić z buraków, już zamówiłam, ale coś czuję, że nie polubię go ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki:)podczytuje Was kochane i myślę co dzień,lecz nie udzielam się.Cieszę sie bardzo,że dzieciaczki rosną:)i trzymam mocno kciuki za każdą ze staraczek!:)Nowy Rok=nowe nadzieje!!!BUZIACZKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.cisza tu.... nie ma nikogo? staraczki co u was? brzuchatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.cisza tu.... nie ma nikogo? staraczki co u was? brzuchatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotq hej mdlosci naszczescie juz minely, brat w pokoju obok chory mam nadzieje, ze mnie nie zlapie myslicie, ze z delikatnym kaszlem , ktory mam z rana mozna isc na badania z krwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon2903ika
kurcze ale ten czas leci, dzis dostałam @ i juz 6 cykl idzie na marne, adopiero był lipiec i początek moich starań i dalej nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariaaaa
Hej dziewczyny! tak czytam to forum od dłuższego czasu... gratuluję tym, którym sie udało i zycze powodzenia reszcie. Ja podejrzewam, ze należę do osób które nie będą mogły nigdy miec dzieci :-( moja sytuacja obecna wygląda tak: przez 8 lat brałam antykoncepcje od młodych lat mialam duże problemy z miesiączka i tak wymyślił lekarz ze tabletki pomogą. jak odstawiłam okresu nie bylo po 3-4 miesiące. od maja do października brałam duphaston od 16 dnia cyklu, miesiączki były regularne jak w zegarku każdego miesiąca 28dc okres był. postanowiliśmy powalczyć bo lekarz powiedział ze ciąża przy tym moze sie zdążyć. takze 11 października mialam okres. wyliczyłam dni płodne, przez cały okres płodny co drugi dzień... odliczyłam 28 dni okres nie przyszedł. cieszyłam sie, bo pewnie ciąża. niestety! ciąży brak. okresu do dnia dzisiejszego nie mam. luteina nie pomaga! katastrofa dosłownie :-( dostałam znowu duphaston ale okresu nie ma, wiec nie mam jak od tego 16 dnia zacząć go brać... płakać mi sie chce, gdy widze te szczęśliwe mamy na zakupach ze swoimi dzieciakami :-( ostatnio trochę wrzuciłam na luz... staram sie nie myśleć ale nie wychodzi... To był jeden cykl w którym sie staraliśmy... spróbujemy, napewno, ale jednak przechodzą mnie te mysli, ze dzieci miec mogła nie będę :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariaaaa
dodam, ze moje badania hormonalne sa ok, wszystkie hormony dobrze oprocz progesteronu gdzie moj poziom w kwietniu 2012 był w wysokości 0,003 a norma dla tego laboratorium to powyżej 11,3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×