Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

a mogę mieć owulację mimo, że test mi jej nie pokazuje? boli mnie brzuch mocniej z prawej strony, ale z lewej też trochę... już nie wiem co to oznacza... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon2903ika
słuchajcie dziewczyny mozecie mi doradzic? nie uzywałąm nigdy testów owulacyjnych , na próbe zamówiłabym na allegro takie najańsze tylko powiedzcie mi czy te które z was uzywały to faktycznie wskazyway owulacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ich używam dosyć długo, ale nigdy nie pokazały mi 2 mocno ciemnych kresek. Są osoby, które chwalą testy owu... Moja ginekolog mi odradzała testy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi nigdy testy nie pokazały 2 ciemnych kresek oznaczających owulacje. Są dziewczyny, które sobie je chwalą. Moja ginekolog jak pytałam jej o testy odradzała je... Ale jak to jest to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon2903ika
czyli czapus rozumie ze blade 2 kreski to tez niby owulacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon2903ika
aha juz wiem doczytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 kreski powinny być tak samo intensywne. Takie dosyć ciemnoróżowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 kreski powinny być tak samo intensywne. Takie dosyć ciemnoróżowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 kreski powinny być tak samo intensywne. Takie dosyć ciemnoróżowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 kreski powinny być tak samo intensywne. Takie dosyć ciemnoróżowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Pamiętacie mnie jeszcze?? Ja o Was myślę prawie codziennie. Tak bardzo chciałabym wrócić do Was jako staraczka ale to jest niemożliwe. Ostatnio gdyby nie znajomi chyba wpadłabym w dołek psychiczny. Czasami dopada mnie wielki smutek. Dzisiaj cały dzień myślę właśnie o tym że gdyby nie to wszystko może byłabym już w ciąży... ehhh nie wiem ile miesięcy, lat będę czekać na to żeby zostać mamą... Przepraszam że się tak tu wyżaliłam... Co słychać u Was? Ulęgałko jak się czujesz? Teacherko co u Ciebie nowego? Bezik, krzewuszka, dorotq, monika, misia, silka, mycha, śliwka, małpka, patra, kruszynka i pozostałe kobietki pozdrawiam Was wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kania :) życzę Ci dużo uśmiechu i optymizmu. Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło i musisz w to uwierzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaniu oczywiscie ze o Tobie pamietamy... zagladaj do nas czesciej... przeciez nie zawsze gadamy o staraniu... zobaczysz przyjda lepsze czasy... znajdziesz swoja milosc i zostaniesz mama... moze to tak mialo byc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ULĘGAŁKO KOCHANA:)mija roczek założenia topiku:)głównie Tobie dziękować:)mimo,że się nie udzielam=myśę o WAS KOCHANE DZIEWCZYNKI:)Pozdrawiam kazdą z osobna!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaniu pewnie ze pamietamy 🌻 fajnie ze napisas:-) dobrze dziewczyny mowia ze nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo... odwiefzaj nas czesciej mi humor sie tez poprawil...od jakiegos czasu wszystko bylo pod gore...ehhh zmartwienia same..a dzisiaj ...maz przyniosl dobre wiesci...ale to inna sprawa... tez mu powtarzalam ze nie moze ciagle tak byc ..musi w koncu nadejsc lepszy czas itp. moze ten rok bedzie lepszy od tego co byl... bezik ty marku nocny:-P ty tak jak ja po nocach siedzisz:-P kszewuszko lepiej sie czujecie? silka 👄 teacherka malpka co u was ulegalko misia? mycha to kiedy zaczynamy staranka czekam na ciebie;-) reszta dziewczynek 🌻 dobra ale sie rozpisalam...lece spac paaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Beziku tak to paskudna grypa.Mąż ją przechodzi już tydzień z ponad 39,40 stopniową gorączką! Jutro do lekarza idzie po resztę wyników i usg wątroby.Syn zdrowy :) zahartował go pewnie basen...miał 13 godzin tygodniowo w szkole pływackiej.Ja już lepiej,kaszel też lepszy. Kaniu pozdrawiam słoneczko!!!! Ja kupuję testy owulacyjne w aptece.5 testów w pudełku-23 zł ale są naprawde dobre.Mnie się sprawdzają.Dorotq może potwierdzić :) Krótko przed owulacją u mnie kreska testowa wyrażnie ciemniejsza od kontrolnej.Testy z allegro po 1 zł nic mi nie pokazywały. Miłego dnia...a za oknem śnieg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tylko dostane pierwsza @ to zamelduje... od tego momentu bedzie 2 m-ce jeszcze czekania niestety... jakis marzec/kwiecien pewnie... chyba cos mi na mozg padnie to moeze bedzie szybciej;) zobacze jak przeciwciala toxo beda wygladaly... ale jak cos to pamietaj ze wcale sie obraze jak bedziesz pierwsza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mycha 👄...ja tez sie nie obraze jak bedziesz pierwsza:) uda nam sie dziewczyny-zobaczycie...:) ja dzien zaczelam z lepsym humorkiem...moze w koncu bedzie do przodu... u nas tez snieg i zawiewa...brrrryyyy,...niech juz szybciej bedzie wiosna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochane, kruszynka jak tam u ginekologa? ja juz mam wizyte jutro :) mam nadzieje, ze zobacze juz malenstwo, kochane mi facet na kaszel kupil syrop prenalen, jest to specjalny syrop dla kobiet w ciazy, same naturalne składniki, mam nadzieje, ze naprawde jest bezpieczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki :D a u nas deszcz , pada i pada i wieje okrutnie , wieczorkiem zrobie mufinki herbaciane , ciekawe czy wyjdą, ostatnio cuś te moje wypieki podupadły , musze bardziej sie przyłożyć do gotowania i pieczenia :p pozdrawiam 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez pochmurno, a na weekend zapowiadaja duzy mroz :( bezik to twoj maz dobrze z toba ma, takie wypieki mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dupa nie wyszły cherbaciane pewno coś skaszaniłam , tera sie pieką czekoladowe tyle że ja zamiast kakao dałam kawe bo nie mam kakao tylko w mniejszej ilośći, prześle ci linki sekundka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś znów test owulacyjny nic nie pokazał... boli mnie brzuch z obu stron baardzo.. jak robię siusiu to wzmaga mi się ten ból... co to może być??? :( testy owulacyjne zaczęłam robić od około 11 dnia cyklu (może owu była wcześniej - sama nie wiem...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×