Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

sądzę, że nie. Nie czuję się wcale chora... Mam tylko czasami uczucie osłabienia, ale nic poza tym... Kurcze o co chodzi... Przytulanek już było tyle w tym cyklu, że aż mam dość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny :) witam Kaniu miło, że o mnie pamiętasz:) u mnie nic nowego, to co pisałam wcześniej - byliśmy w klinice i jeszcze każą czekać...nie powiem że ucieszyła mnie diagnoza, że jest wszystko super, wyniki książkowe tylko od ponad roku nie zachodzę w ciążę...więc czekam, nic innego mi nie pozostaje. A co u Ciebie kochana :)? Jak sobie radzisz? Ogólnie nie mysle juz tak obsesyjnie o dziecku, jakos tak nie jest mi juz smutno jak dostaje @ - to jest takie normalne...czasami tylko jak sie nakrece w głowie to poplacze troche :( Wiem, że ja nie moge nic zrobić, to jest loteria. Dlatego odpuscilam sobie testy, monitoring i wyliczanki...mniej wiecej wiem kiedy mam owu, bo czuje to i tyle.... Z milszych wydarzen: dzisiaj oficjalnie rozpoczynam ferie zimowie :) ponad dwa tygodnie wolnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewno już wszystkie misiątka śpią :) boli mnie w prawym boku ale nie jak zwykle , takie kłucia mam ciągnięcia , nie wiem czy to jajnik czy jelita może , promieniuje do pleców, jutro musze rozebrać choine strasznie sie sypie :p drugie mufinki wyszły średnie, zrobiłam trzecie i już na początku jazda....... rozbiłam jajoo a tam fuuuuuuuuuuuuuj ! smrud jak by ktoś skunksa rozdarł , okropne zbuczysko , pisnełam jak świnka , waliło w całej chaupie a ja zamiast sprzątnąć to dostałam korby jak wariat sie śmiałam , ale sprzątnęłam i zrobiłam te mufiny z drzemem no i drzem opadł na dno jak zwykle i sie wszystko poprzyklejało ,ale coś tam z m podziobaliśmy , ogólnie smaczne były , tylko ten smród zbuka mi tak utkwił w głowie ble :P pozdrawiam :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezik no trzeba uwazać na te jajka, no podziwiam Cie za zapal :) my dzis juz po wizycie malenstwu bije serduszko, lekarz stwierdzil, ze to 8 tydzien ciazy i 3 dni :) kolejna wizyta juz w lutym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane, ja wróciłam dzisiaj ze szpitala,teraz muszę wyjść ja wrócę to Wam opowiem, jesst wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Wczoraj się nie odezwałam,bo przespałam całe popołudnie:) U lekarza niestety nie byłam,bo zadzwonił,że jest chory i odwołał wszystkie wizyty:/Będzie dopiero 04.02:/I nie wiem co robić.Bo nie widziałam jeszcze serduszka...byłam w 5t6d to nie było jeszcze,ale mówił że zarodek jest i wszystko jest w porządeczku.I nawet kartę ciąży chciał już zakładać:) Następna wizyta przypadnie mi w 12t1d...to nie za późno?Może powinnam iść do innego lekarza?Chociaż mówił przez tel.,że jak mnie brzuch nie boli i nie ma plamień to wszytko ok:) Chyba poczekam. Ulęgałko pisz szybko co tam!:* Amazing gratuluję serduszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Wczoraj się nie odezwałam,bo przespałam całe popołudnie :)U lekarza niestety nie byłam,bo zadzwonił,że jest chory i odwołał wszystkie wizyty:/Będzie dopiero 04.02:/I nie wiem co robić.Bo nie widziałam jeszcze serduszka...byłam w 5t6d to nie było jeszcze,ale mówił że zarodek jest i wszystko jest w porządeczku.I nawet kartę ciąży chciał już zakładać :)Następna wizyta przypadnie mi w 12t1d...to nie za późno?Może powinnam iść do innego lekarza?Chociaż mówił przez tel.,że jak mnie brzuch nie boli i nie ma plamień to wszytko ok :)Chyba poczekam. Ulęgałko pisz co tam!:* Amazing gratuluję serduszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki... bólu ciąg dalszy :( ale zrobiłam dziś test owulacyjny i pojawiła się widoczna 2 kreska, co prawda nie aż tak ciemna jak kontrolna ale dosyć widoczna... już nie wiem co o tym sądzić... idę do gina na 19.15 bo nie wiem co się dzieje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na 1 jajniku jest pęcherzyk 3cm na drugim podwójny 5,33 na 3,45. Ten drugi jakiś przerośnięty mówiła. Poza tym ciężko jej było stwierdzić co z owulacją... Niby endometrium wskazuje, że powinna dopiero być... Dostałam duphaston.. Straszyła, że jak będzie bardzo bolał brzuch to przyjechać do szpitala bo być może trzeba będzie jajnik szyć... Super pocieszające wieści...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc dziewczynki, miałam wizytę u swojego lekarza w wtorek i przeraził się ,że mam niską hemoglobinę wynosiła 10 więc dał mi skierowanie do szpitala na środę. Wróciłam do domu i w nocy dopadł mnie ból pleców ,temperatura ,gardło, ból głowy więc pojechałam w nocy na izbę przyjęć ,przyjęli mnie na patologię , zrobili badania ale nie wiedzą co jest , przypisali mnie kupę prochów bo w szpitalu hemoglobina spadła do 9,3. Za dwa tygodni mam wizytę u swojego i powtórka morfologii wtedy zobaczy co dalej. Wiem ,że na 100 % będzie córka, z niunią wszystko w porządku. a poza tym mam grypę i reszta całej mojej rodziny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie mi kobitki na co dokładnie ten duphaston jest? buźka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) misia jak tam badanie? miałaś? musiałaś płacić? ja już po, dziś odebrałam wyniki z krwi i jest ok :) rozpoczynam picie soku z buraczków i stwierdzam, że robię to tylko dla mojego maleństwa 😍 bo jak dla mnie to jest paskudny!! nie wiem dlaczego, bo buraczki lubię... bezik często myślę o Tobie 🌻 kurde, nie wiem co napisać, czytam na bieżąco wszystko... i tak jak pisałam już kiedyś, Bogu Was polecam kobietki, bo wiem jak pragniecie dzieciaczków. Sama znam przypadek, gdzie kobieta w wieku 38 lat urodziła zdrowe dziecko, po 6 latach leczenia, dodam że to jej pierwsze dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaki sok pijesz taki własnej roboty ? ja ogólnie bardzo lubie z hortexu jest pyszniutki, masz dzidziulka w brzuszku , kobietkom w ciąży podobno czasem smaki sie zmieniają może dlatego ci nie wchodzi :) a zupa buraczkowa ? czapus http://www.doz.pl/leki/p2481-Duphaston , http://www.leki.med.pl/lek.phtml?id=120&idnlek=354&menu=3 ja takie coś znalazłam o tym leku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co kupiłam z tłoczni maurera naturalny sok, nie ulepszony w smaku, jedynie z dodatkiem jabłka (którego akurat nie czuję niestety), jak go już zmęczę jakoś to chyba spróbuję buraczki gotować i starte podjadać.. zup buraczkowych nie robiłam nigdy, poza barszczem rzecz jasna, ale na wiosnę spróbuję jakieś z botwinki stworzyć (już od kilku lat smaka na nie miałam, ale jak wiesz nie mam zapału do gotowania i sezon na botwinkę się kończy a ja nadal nie wiem jak smakują te zupki) :) no dla maluszka zniosę to, jakoś wzięłam sobie za punkt honoru zdrowe odżywianie ;) chociaż grzeszki też się zdażają, ale staram się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starte buraczki zasmazane z masełkiem troszku soli do smaku , takie uwielbiam do schabowego szczególnie i piurre ziemniaczane z duza ilościa smietany i szczypiorku :) zawsze jak zostają z obiadku to sobie je podgryzam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm zupcia botwinkowa jest the best w smaku , za jakiś czas sie zaczną nowalijki tęsknie za nimi, świeże ogóreczki gruntowe , sałata chrupiąca , szczypioreczek pachnący, potem truskaweczki :D ale sie rozmarzyłam , hm może pod koniec marca świerze warzywka już sie pojawią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj beziku ja też czekam na wiosenne rarytasy :D a najbardziej się cieszę, że zachaczę jeszcze o sezon truskawkowy, już wiem, że się będę objadać do szaleństwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×