Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

To ja też się odezwę, choć mało kto mnie pamięta :P u mnie 35tc, od 20tc leżę, bo doskwierają mi twardnienia brzucha... cieszę się, że tyle udało mi się wytrzymać i donosić, bo początkowo byłam przerażona. jestem więc już na końcówce, oczywiście chciałabym do 38tc donosić :) a raczej "doleżeć" ;) dorotq faktycznie na Ciebie tu zawsze można liczyć :) jesteś tu często :) michellinka co u Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ciamisia- a wlasnie pomyslalam o tobie bo zobaczylam cie na fb ;) hhahaha fajnie ze napisalas- to juz 35tc :O:O:O tak szybko?? jak urodzisz to napisz.a co sie urodzi? wiesz ja lubie tu zagladac i pisac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no szybko ;) u misi też 35, bo mamy 4 czy 3 dni różnicy tylko :) ja też tu lubię zaglądać, mimo że nie jestem w stanie doradzić,,, a wiesz, że weszłam na fejsa przed chwilą, bo myślałam, że jesteś... no mam nadzieję, że córeczka nie zmieni się już w synka hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajnie :) Cieszę się,że wszystko u Was jest ok :) Ulęgałko Hania prześliczna :) Patra Wam też rośnie mały przystojniaczek :) Ciekawe co u śliwki i misi? Ciamisia pewnie,że Cię pamiętamy :) Dorotq Kochana moja :P (tak sobie piszemy w smsach) nie robiłam dzisiaj testu...zrobię jutro ale staranka zaczęte hehe :P Muszę pozmieniać dane w tabelce echh... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotq Nick_____________Cykl______Wiek_____Termin@___Miejscowos c Griszankaanka_____40_______29______21.06______dolnoslask ie Bezikmalinowy_____21_______29______25.06______dolnoslask ie Silka33___________2lata______34_______07.10______LU Kszewuszka_______13________35_______?.06______Śląsk Kania86__________10________26_______21.11______podk./lubel. Małpka24________20(pauza)__24________09.03______zagarnica dorotq___________20______34________09.07______Lublin teacherka________15________24_______26.03______wielko p paula___ _________4_________32________29.05______śląsk duszak_______7________28_________18.06_______Lublin mereszka________6________23_______10.05______lubelskie aneta7---------------2--------------24------------05.06- -------małopolska BRZUCHATKI Nick______Szcz.Cykl____Wiek_____T.P______Płeć_____Miej s co wość Czrnulka______1________21______04.10.12____?_______Anglia Maya10_______5________28______09.10.12____syn_____Ireland Słasica________1________28______03.10.12_____?_______Mazury Ulna30________3________28______03.11.12__syn(Miłosz)____ Biegaczka_____2_________?______24.11.12_Maksymilian___Polsk a Ewuś_________4________28_________?_________syn_____śląski e Kamilka@______2________29__________?_____________dolnoślask marta2387____2lata______25______14.01.2013____??_____Śl sk .śliwka________3________37_______10.03.13___________Łódz ulęgałka_______9________29_______09.03.2013____??___lub e lskie Ulka90________12______22______11.04.2013____??____małopol s ka Maja 8626___9________26_______05.06.2013___??____śląskie Patra24_______3_________25______18.03.2012____syn(Michał)p< br /> amazingcrazy__12_______23______5.08.2013________Wiel kop olska Misia2889_____8________24______16.07.2013_______wi elkopol ska Michellinka____ 7_______ 27_______ 7.10.2013__synuś___ kuj-pom MAMUSIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick_____________Cykl______Wiek_____Termin@___Miejscowos c Griszankaanka_____40_______29______21.06______dolnoslask ie Bezikmalinowy_____21_______29______25.06______dolnoslask ie Silka33___________2lata______34_______07.10______LU Kszewuszka_______13________35_______?.06______Śląsk Kania86__________10________26_______21.11______podk./lubel. Małpka24________20(pauza)__24________09.03______zagarnica dorotq___________20______34________09.07______Lublin teacherka________15________24_______26.03______wielko p paula___ _________4_________32________29.05______śląsk duszak_______7________28_________18.06_______Lublin mereszka________6________23_______10.05______lubelskie aneta7---------------2--------------24------------05.06- -------małopolska ISIA91__________1_______21______27.06._____Dolnoślaskie BRZUCHATKI Nick______Szcz.Cykl____Wiek_____T.P______Płeć_____Miej s co wość Czrnulka______1________21______04.10.12____?_______Anglia Maya10_______5________28______09.10.12____syn_____Ireland Słasica________1________28______03.10.12_____?_______Mazury Ulna30________3________28______03.11.12__syn(Miłosz)____ Biegaczka_____2_________?______24.11.12_Maksymilian___Polsk a Ewuś_________4________28_________?_________syn_____śląski e Kamilka@______2________29__________?_____________dolnoślask marta2387____2lata______25______14.01.2013____??_____Śl sk .śliwka________3________37_______10.03.13___________Łódz ulęgałka_______9________29_______09.03.2013____??___lub e lskie Ulka90________12______22______11.04.2013____??____małopol s ka Maja 8626___9________26_______05.06.2013___??____śląskie Patra24_______3_________25______18.03.2012____syn(Michał)p< br /> amazingcrazy__12_______23______5.08.2013________Wiel kop olska Misia2889_____8________24______16.07.2013_______wi elkopol ska Michellinka____ 7_______ 27_______ 7.10.2013__synuś___ kuj-pom MAMUSIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe...jak fajnie forum rozruszylam :D ciamisia- oj czesto gesto zagladam na fb bo wlaze z teloefonu ;)... ciamisa- fajnie ze coreczka- heh napewno sie nie zmieni w synka ;) teacherko-o tak niech SILKA napisze 👄 Kszewuszko 👄 no zaczynajcie zaczynajcie-musi teraz sie udac... a ja wlasnie kupilam sobie rower ,bo mamy jeden ale to m bedzie jezdzil moja corcia tez ma i musialam trzeci dokupic bo pozyczalam od sasiadow i tak sobie jezdzilismy.Moje dziecko to jest dzielne niedawno nauczyla sie jezdzic na dwoch klkach a robi trasy po 25 km....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kszewuszko ale se ciachnelam wlosy ;d niezle co ? :P hahha pod wplywem chwili poszlam do fryzjeza i ciach :) a co tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczynki :) bardzo fajnie jak się was czyta i widać ze nawet na forum można sie zaprzyjaźnic :) fajnie mieć takie wsparcie :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane:*Ktoś wywołał dzisiaj "stare" dziewczyny z forum:)No więc też postanowiłam się odezwać:) Teacherko bardzo mocno Cię przytulam i całuję...wiem co przeżywasz.Zobaczysz,że wszystko będzie dobrze:* Ulęgałko jak ten czas szybko leci:)Hania już po chrzcinach. Ciamisia kurde szkoda,ze musisz cały czas leżeć...no ale dla Maleństwa wszystko:) Kaniu fajnie,że się odzywasz:) Dorotq i Kszewuszka,Bezikmalinowy i Teacherko cały czas trzymam za Was kciuki:):* Patra Michaś też już duży chłop:)Kurde naprawdę ten czas bardzo szybko leci:) Szkoda,że Misia,Silka,Małpka i Biegaczka się dawno nie odzywały... Ja jestem w 31 tc:)Mała waży 1528g!Tylko problem w tym,że była już ułożona główką w dół,a wczoraj na usg się okazało,że znowu pośladkowo i nie wiadomo czy da radę się przekręcić do porodu...no i na dzień dzisiejszy cesarka:/Prawie całą wyprawkę już mamy.Jeszcze kosmetyki dla Małej,koszule dla mnie,kołyska i wózek:)No i płyny do prania tych wszystkich ubranek,które już nigdzie mi się nie mieszczą:D Obiecuję,że będę się częściej odzywała...szkoda,że nasze forum już nie jest takie jak dawniej.Buziaczki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jak zwykle ja pierwsza :D Kruszynko no ja cie krece nie moge sie nadziwic jak ten czas leci ,juz 31tc?? wow tak sie cisze ze doczeklas dzidzi....trzymam kciuki za porod🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon2903ika
dziewczyny mam doła... jakos nic sie mi nie moze poukladac, ani w zyciu osobistym ai zawodowym. w czwartek ide do lekarza, okropnie sie boje niewiem kiedy isc na te operaje a w czwartek musze ustalic jakis terrmin. a jeszcze mnie naszlo na zlozenie dokumentow do policji i egzaminy 28 lipca, niewiem czy rana operacji pozwoli mi na skakanie, tak mysle zeby przelyc te operacje na pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotq ładnie Ci z tą fryzurką :) Ja też byłam u fryzjera... ale u mnie to tylko podcięcie 1cm i zrobienie grzywki hihihih :) Mon2903ika ja 2,5 roku temu miałam laparotomię.Rozcinali mi brzuch ale na bliżnie po cesarce.Byłam uśpiona.4 dni w szpitalu i 3 kg mniej :P Dobrze,że miałam szwy rozpuszczalne.Po szpitalu byłam przez tydzień u mamy bo nawet wstać nie umiałam a co dopiero ugotować obiad albo w chacie posprzątać.Potem przez 3 miesiące nie mogłam nic ciężkiego dżwigać...Ale ja byłam rozcinana od pępka w dół i może to ma znaczenie? Po cesarce 14 lat temu nic mi nie było ale teraz to masakra.Chyba wiek też ma znaczenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow!! Widzę, że weteranki forum i nawet założycielka wątku zabrały głos :) Fajnie, że tu zaglądacie. Gratuluję Wam wszystkim, cieszę się, że jednak niektórym się udaje. Zaobserwowałam taką prawidłowość piszą tu głównie staraczki, te którym się udało znikają z forum. Od kiedy ja zaczęłam tu pisać tylko jednej się udało Hanakali (sorry jak przekręciłam nicka) i też zniknęła z forum. Potem pojawia się takie niezdrowe przeświadczenie, że nikomu się nie udaje, a tu proszę wczoraj wysyp mamusiek, super!! Dziewczyny myślę, że też dlatego jest tutaj inaczej niż kiedyś kiedy Wy się starałyście, miałyście swoje przemyślenia i problemy, są nowe osoby, z innym podejściem, z innymi problemami, ale z tym samym celem. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! Rzeczywiscie dorotq wywolala starsze forumowiczki ;) Ja rowniez gratuluje tym ktore sa w ciazy a tym ktore maja juz male bobaski zycze duzo wytrwalosci i cierpliwosci w pokonywaniu codziennych obowiazkow ;) Zgadzam sie z paula ale i z dziewczyna ktora pisala posta jako ''gosc'' kilka dni temu. Dawniej bardzo sie wspieralyscie i zaden problem nie przeszedl bez echa (czytalam Was bardzo dlugo). Obecnie widze duza roznice w podejsciu aktualnych staraczek. Wiele razy piszac liczylam na odzew albo na zwykly komentarz, potem jednak pomyslalam ze moze moja pisanina po prostu do Was nie trafia i troche sie wycofalam. Nie chcialabym nikogo urazic bo wszystkim Wam serdecznie dziekuje za kazdego posta ktorego do mnie skierowalyscie i za zainteresowanie z Waszej strony. Ale najbardziej chcialabym podziekowac dorotq i pauli. Tak, to dzieki Wam tak naprawde to forum funkcjonuje. Wiele razy dodalyscie mi wiary i dzieki temu trwam dalej przy staraniach. Zyczylabym nam wszystkim zeby pierwsze forumowiczki powrocily na dobre i troche nas tu rozruszaly albo daly po raz kolejny dobry przyklad. I na koniec...staram sie Was czytac codziennie mimo iz rzadziej pisze. Dalej Was wspieram z calego serca. Jesli tylko bede mogla ktorejs z Was pomoc na pewno sie odezwe i dorzuce swoje trzy grosze do dyskusji. Sciskam Was mocno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta7
6 dni spóznia mi sie okres ani brzuch nie boli ani piersi wynik negatywny co dalej ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maagda123
Duszak, Dorotq, Paula i inne dziewczynki rozumiem Was doskonale, bo niestety też mam wrażenie, że moje posty są "niewidoczne", od kilku dni zero reakcji forumowiczek, ale myślałam, że tak to po prostu wygląda:/ Staram się zaglądać tu codziennie i jeśli mogę komuś pomóc to się udzielam. Aneta 7 a może warto pomyśleć o becie? Albo wizycie u gin? Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe kochane ale Was wywołałam :) muszę jeszcze częściej pisać na forum to wtedy i Wy się odzywacie :) cieszy mnie to ogromnie :D a ja tak Was podczytuję co jakiś czas i ciągle o Was myślę! i kiedyś jak już ja będę się znowu starać albo niespodziewanie zajdę w ciążę to na pewno się Wam pochwalę. Chętnie też bym zobaczyła Wasze dzieciaczki i Was bo jak do tej pory mam o Was jedynie wyobrażenie :D ciumki dla Was i maleństw!!!! :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wszystkim ;) paula co do zależności o której piszesz to powiem Ci, że w moim przypadku sprawa wygląda tak: udało mi się w trzecim cyklu (jednocześnie pierwszym na forum), oprócz cytologii i monitoringu (szczęśliwego) cyklu nie miałam absolutnie żadnych badań -lekarz mówił, że poczekamy do Nowego Roku... Nie mierzyłam nigdy temperatury, nie zrobiłam ani jednego testu owulacyjnego... W czym mogę więc Wam doradzić? Czuję się taka "niegodna" by zabierać głos w dyskusjach, bo faktycznie pojęcia zbyt dużego nie mam o tym. Czytam Was jednak codziennie, bo jak wiesz jestem ciężarówką raczej leżącą, więc czasu duuużo :) ale podejrzewam, że już niedługo się to zmieni i gdy moja Mysia będzie ze mną nie będę narzekać na nudę :D A co do opieki nad maluszkiem po porodzie, moja kuzynka powiedziała mi, że nie dam sobie rady bez pomocy teściowej, powiedziała, że może jeszcze jak mąż będzie w domu to tak, ale sama nie mam szans :( bardzo budujące słowa... zastanawia mnie to dlaczego wszyscy sobie poradzą wg niej, nawet mój mąż, a ja nie :( ehh szkoda słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciamisia nie przejmuj się głupim gadaniem kuzynki :) każda matka która kocha swoje dziecko da sobie świetnie rade :) A z tą kuzynk to lepiej zerwij kontak bo ona jakaś dziwna może Ci zazdrosci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Isia jestem raczej osobą, z niskim poczuciem własnej wartości, więc nie dawało mi to spokoju dobrych kilka dni plus nieprzespana noc... bo jednak powiedzieć tak kobiecie w ciąży i to jeszcze z rodziny, to ja nie ogarniam :( urwałam z nią kontakt (minimum do porodu), bo ważniejsze dla mnie jest zdrowie mojego dziecka, a takie stresy nie są nam potrzebne, już i tak najadłam się wystarczająco dużo strachu z powodu tych twardnień, więcej nie potrzebuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzielna dziewczynka :) i głowa do góry będziesz wspaniałą mamuśką :) bo bardzo chcesz dzisiusia :) a ona jakaś nie poważna jest !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ciamisia nie przejmuj się kuzynką.Leż i odpoczywaj :) będziesz wspaniałą mamusia! A potem pochwal się na fb swoja kruszynką :) Ja dzisiaj zrobiłam test owulacyjny i nawet cienia nie ma.Dziwne bo w niedzielę była jaśniutka kreseczka... Żeby było już po owulacji jakoś nie chce mi się w to wierzyć.Właśnie wróciłam do domku wcinam śledzie w sosie musztardowym,przegryzam wędzoną kiełbasą i popijam koktajlem truskawkowym :P A wieczorkiem będzie masakra :) Kaniu masz fb albo nk? Buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Isia 😘 no niestety to tylko jeden z przykładów jakich doświadczyłam w ciąży, ale nie będę smęcić, powiem tyle: traci się wiarę w ludzi słuchając tego. A gdzie to dorotq się dziś podziewa? Kto jeszcze podczytuje dziś cichaczem niech się ujawni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja podczytuje ciamisia :) Jestem jeszcze na zwolnieniu więc głównie wypoczywam. Zaraz idę do lekarza na kontrolę. Niech sprawdzi co tam się dzieje. Wczoraj jeszcze delikatne plamienie a dzisiaj mega rozciagliwy, płodny...mam nadzieje ze hormony mi nie szaleją... Kaniu no właśnie masz facebooka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Krzewuszko, no powiem Ci, że tak wypoczęta jak teraz to ja w życiu nie byłam :D żałuję jedynie, że wyspać się nie da "na zapas" ;) są już u Ciebie truskawki? bo ja czekam, żeby przed porodem się najeść i nie ma u nas, nie wiem czy zdążę, coś marnie to widzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×