Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Gość taka_jedna28*
beziku wynik 4,57 przy czym normę mam do 4,0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cichutko się zrobiło :) A ja się pochwale :) wszystkim smakował mój żurek, a jak przyszła siostra mojego z narzeczonym to on był zachwycony, że jak na pierwszy raz to super ona że nie widziała różnicy między moim a teściowej żadnej :D a w ogóle to tak mi się nic nie chce że masakra :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to super ze im smakowalwiec zebralas troche punktów od tesciowej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) okropnie senna jestem dzisiaj . dobrze ze chociaz cora na spacer mnie wyciagla ( na rower ) tz. miska jezdzila a ja z psiakiem . u nas dzisiaj troszke mrozno ale slonko pieknie . zrobilam tez zurek na obiadek , maz jak wrocil to pizze zrobil ja ogolnie bez sily juz .a jak Wam mija dzien ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każda sytuacja jest dobra na podliz :P nie no to jest spoko babka więc z teściami nie mam raczej problemu. Żeby jeszcze z dzidziusiem łatwiej było to już w ogóle super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maya10, no ja podobnie nie do życia jestem a najgorsze, że nic mi się nie chce :) nie wiem czy to przez tą pogodę czy co bo takich leniuch się ze mnie zrobił, że aż się sama sobie dziwię bo mnie to zawsze wszędzie pełno a teraz tylko domek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takajedna28 Ja mam niedoczynnosć tarczycy,lecze się od 2 lat od kiedy tylko dowiedziałam sie po poronieniu..:(..pierwsze moje TSH 4.78 potem 4.67 po braniu euthyroxu25.jednak przez bardzo słabe samopoczucie dawke zwiekszono mi do 50 i powoli tsh zaczeło sie normować i wacha sie od1.22 do 2.22.Jednak znów musze dawke zwiekszyc bo stałam sie wrecz nieznosna itak ospała że szkoda gadać(to długi temat ,to nie bede sie rozpisywać..) mam super endokrynolozkę polke(nie mieszkam w pl.)ale dzis nie dała rady mnie przyjać...a,ja znów w rozterkach...i chyba zwariuje do czasu zrobienia badań(a to trwa tutaj..)Wkazdym razie chciałam Wam takajedna28,BEZIK ŻE NIE SAMO TSH JEST WAZNE PRZY STARANIU SIE O DZIDZIE..NAJWAZNIEJSZE JEST TSH3 i TSH4!I INNE BADANIA RÓWNIEZ OCZYWIŚCIE.Mój lekarz powiedział,ze dopuki nie ureguluje hormonów(cięzko bedzie zajsc w ciaże)i co miesiąc na badania.a,jakie WY dziewczyny robiłyscie inne bad?zy bedziecie robić?ja troche ich miałam...jak któras by chciała=moge napisaćTUTAJ jak dziewczyny pozwolą lub na innym topiku o chorobach tarczycy(ja nie moge sie zdecydować)moze któraś z Was widziała na kafe?czy jest moze ciekawa dyskusja na ten tem? i by mi podała?bo tam gdzie ja przegladałam to dawno wygasły...:(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maya no ladna miwlismy dzis pogode ja pranie na zewnatrz wystawilam to mi pieknie sie przesuszylo:) twoja córcia ma na imie cora ? nika z dzidziusiem tez sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silka kotek pisz o wszystkim po to tu jestesmy a jak bedziemy mogly ci jakos doradzic pomoc to zawsze sie wypowiemy moze akurat któras z nas ma podobny problem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_jedna28*
silko ja bralam 3 lata temu eutyrox ale to byla masakra straciła włosy(wychodziły garściami jak po chemii) i paznokcie;( t3 i t4 zawsze mam w normie ale problem mam z antyTG i tam bylo cos nie tak i kazali powtórzyć je,ja to olałam i teraz przed planowaniem lekarz zlecił mi podstawowe badania +toksoplazmoza,cytomegalia i tsh i wyszło . W dodatku dzisiaj zadzwoniłam po wynik z cytologii do pl no i chyba muszę odłożyć planowanie ciąży:(mam pap 2 wiec ok ale też mam ostry stan zapalny tyle ze nie odczuwam go ale pod mikroskopem był, przepisała jakieś globulki i recepta czeka na mnie tyle ze w polsce,chyba bede musiała sobie bilet kupic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
ft3 i ft4 mam w normie , tylko ta prolaktyna mnie męczy i przeciwciała ANA :( ale trzeba być dobrej myśli, wierzę ,że uda nam się wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja coreczka ma na imie MayaRose . pozniej do Was kukne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEKI MAŁPKA:) TAKAJEDNA28-NAJWAZNIEJSZE BY WYLECZYC STAN ZAPALNY,PO GLOBULKACH MUSI PRZEJSC!Ja niemam wiekszych problemów z włosami czy paznokciami po euthoryxie(jedynie to dobre)Poza podstawowymi bad.krwi miała duzo innych,napisze tylko to co (jaże)i skróty bo wszystko mam po francusku.wazne jest TSH,mcv,mch,mchc,rdw,luk,mpv.PRZECIWCIAŁA RÓZYCZKOWE IgG,IgM JAK I NA CYTOMEGALIE,TOXOPLAZMOZE,PROLAKTYNA,SÓD,POTAS,CALCIUM,GOT,GPT,GGT,GLUKOZA,LEUKOCYTY TO Z MOCZU.No ale to chyba kazdy lekaz musi zalecic(choc tutaj dopiero taki mi robili po poronieniu) )to sa badania extra.jak np virus hiv.miałyscie tez takie badania? Na innym forum czytałam,ze warto zrobić bad.na hormony płodnosci(na prawidłową owulacje)LH estrogeny,progesterony)FSH(badanie rezerwy jajnikowej) w fazie folikularnej) I WAZNE PRZECIWCIAŁA PRZECIWJADROWE ANA(JESLI SA DODATNIE TO NIE POZWALAJA ZARODKOWI NA UTRZYMANIE SIĘ=MOŻE WYSTAPIC PORONIENIE..) też AMH i inhibiny b-wie moze ktos co to znaczy..??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira2013
Cześć dziewczyny! tak Was czytam i pomału się załamuję... Wy tyle różnych badań robiłyście, a ja nie robiłam jeszcze żadnego. nigdy z niczym wg mnie nie miałam problemów, więc nigdy czegoś takiego nie robiłam. nawet nie wiem o czym Wy mówicie. to pewnie bardzo nie odpowiedzialne z mojej strony :( już nawet nie wiem co mam myśleć i co robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
ja mam te paskudne przeciwciała ANA dodatnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ira nie przejmuj sie ja tez o niektórych z tych badan nie wiedziala na niektóre psychicznie sie nastawialam ale mysle ze jak pojde do lekarza to sam bedzie wiedzial jakie badania zalecic , nie martw sie jeszcze mozesz je zrobi dla wlsnego spokoju chocby ja wlasnie poto je robie dla spokoju i wrazie w podjac leczenie dlatego jestem w tabelce przygotowujaca sie bo zobacze jak mi badania wyjda a pozniej wezme sie do dzialania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira2013
no a ja wcale sie nie czuje tak, jakby mi cos dolegalo. zawsze jak robilam zwykle badania krwi - wszystko było ok.jakies tam badania u lekarzy - tez ok. nawet nie pomyslalabym,ze zanim sie zajdzie w ciaze,to trzeba jeszcze az tyle badan zrobic :) heh, teraz to juz sie pogubilam. ale mam nadzieje, ze wszystko bedzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam...ulna ja robiła pierwszy test 8 dnia cyklu teraz wiem ze trochę za wcześnie ale wiesz jak to jest ja się coś robi pierwszy raz:p...cień cienia pojawił mi się w bodajże w niedziele(11 dc) w poniedziałek była już ciemniejsza ale dalej jaśniejsza od kontrolnej we wtorek już myślałam ze ostatnie 2 krechy ale tez nie za wyraźne ..no niestety chyba książkowo powinnam testować w 11dc a cykl mam tez 28+/-2dni.( może bym miej testów zużyła allleee)...pisałam wczoraj ze jakoś "sucho" czułam...fałszywy alarm...wczoraj pobolewania w dole brzucha tez i śluz płodny ...dzis rano rozciągliwe jajo kurze ciąg dalszy...a dodam ze jestem w 15 dc ..wiec chyba miałam dobre przeczucie ze mi sie owu przesunie razem z cyklem..no chyba ze owu będzie miała miec miejsce między 14-16dc to ok....nie wiem...juz co mam myśec...ostatnie zbliżenie 12 dc i chyba cos czuje ze cykl stracony...wojowniki nie dożyją do owulacji a Bóg jeden wie kiedy ona będzie a moze juz była a moze nie bedzie ????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim kochanym kobietkom!!!!Biegusia! to działaj dzisiaj jak masz taki śluz to zaraz owulacja no i te jajniki ! działaj działaj... Nie przestawaj męczyć męża:) U mnie bez zmian, czasami zacznie mnie mnie brzuch boleć i myślę ,że już ten czas oczekiwania na @ się zaczął ale dalej nic... piersi też normalne:( Jak w następnym tygodniu nie przyjdzie idę do lekarza:( A jak u Was dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki:* Co tam słychać?Troszkę się tu cicho zrobiło;) U mnie wszystko ok...doła żadnego już nie mam:)Co ma być to będzie:) Staranka u mnie pełną parą:) Wczoraj i dziś troszkę poszaleliśmy...czyli 10 i 11 dc:)Już dzisiaj niestety nic nie będzie bo mój ukochany ma wyjazd,ale jutro wieczorkiem go dorwę:)haha:)Cały weekend spędzimy razem więc mam nadzieję,że owulki nie przegapimy:) Właśnie sobie sama siedzę,wypiłam witaminki i zrobiłam sobie zieloną herbatę,bo bardzo śluz płodny poprawia:) We wtorek idę do ginekologa...zobaczymy co mi tam ciekawego powie:)Będę już po owulacji więc zrobię sobie usg żeby zobaczyć czy wszystko tam u mnie ok:) A co tam U Was Kochane?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko ska Ty taki filmik dorwałaś? nie uwierzycie ale ja też płaczę:( Tak właśnie jest na świecie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki jak tam sie dzisiaj macie ? Mi sie cos poprzekrecalo pare dni temu bolal mnie prawy jajnik a teraz zacza mnie pobolewac lewy i badz tu madry :/ modle sie tylko zeby nie dostac@ w przyszły piatek bo mam wizyte u lekarza pewnie zrobi mi psikusa i przyjdzie w czesniej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emachines nie ma jak to z rane sobie poplakac wzrusza na maxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×