Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Cześć kochaniutkie :) A ja leże sobie na łóżku i nic nie robię :P nic mi się nie chce :) przyjechałam do teściów bo mój ma przyjechać do domu i mu niespodziankę chcę zrobić :) ale nikogo nie ma więc mi się troszkę nudzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
Kruszynko , bo w 9 dc jak byłam na monitoringu to pęcherzyka nie było :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim! beziku-torbielke mam od kilku lat,raz jest mniejsza raz wieksza.mialam biopsje ale nic nie wykazala.od czego ta torbiel to nie wiadomo.podobno mam taka budowe piersi ze sklonnoscia do torbieli.wiec musze miec pod kontrola:) u mnie dzis 26 dc i baaaardzo mnie kusi tescik:)dobrze ze nie kupilam bo pewnie juz by poszedl w ruch:)dzisiaj jak wlozylam palec "do srodka"to mam wrazenie ze jest tam jakos duzo miejsca,tak luźno...macie tez tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co tu taka cisza? Bezik a może owulacja Ci się przesunęła i w 9dc było za wcześnie na monitoring:)Bądź dobrej myśli:) Ulęgałka co tam u Ciebie?Jeszcze nic nie pisałaś.Dostałaś @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! czas do roboty!:) U mnie okresu nie ma ale wiem ,że niebawem będzie cycy bolą i brzuszek już zaczyna:) będę brała duphaston no i może organizm nie zrobi mi takiego bzika:) nie będę robiła testu bo wiem że @ idzie:) , kochane ja już niem mogę się doczekać kiedy pierwsza z Was zrobi teścik:) i będą II kreseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się nie mogę doczekać jak się pozytywne testy posypią:) U mnie dopiero 15 dc więc jeszcze 2 tygodnie do testu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ja mam codziennie inne przeczucia.raz mysle ze nici z ciazy,raz ze moze jednak sie udalo ,potem znowu dól i tak w kolko...boje sie zrobic test zeby nie bylo rozczarowania:)ale z drugiej strony chcialabym wiedziec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:) ja sie dzis nie za bardzo czuje obudzilam sie rano taka slaba wstalam na chwile z moim brzuch mnie pobolewa jak na @ pozniej wrócilam do lózka ale juz nie spalam tylko lezalam do 13 wstalami i do tej pory sie czuje jakos dziwnie slabo mi i taka jako dziwnie mi casami mnie jajniki zakuja albo brzuch pobolewa i nnie dzis kusilo zeby test zrobic chyba jutro rano zrobie :P @ mam miec w sobote juz sama nie wiem co myslec jakoc w ciaze nie wierze ale nadzieje mam ;/ wy dziewczynki sie nie poddawac caly czas próbowa!!!!!!!! ulegalk- to super ze wkoncu cos sie ruszylo u ciebie juz niedługo przystapisz do dzialan :) maya odpoczywaj nie przemeczaj sie za bardzo!!!! kruszynka wiec moze byc tak jak mowisz wojowniki nabraly mocy i z dzialaly co trzeba :) nika wiec moze trzeba bylo zostac w tym łózku i poczekac na powrót twojego :P beziki moze sie cos przesunelo wiec dzialaj nie poddawaj sie ;* emachines moze to dobry znak juz niedługo bedziesz testowac :) reszta dziewczyn buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
działamy :) a dziś wypiłam kubeł siemia lnianego a pestki spapuniałam , moje kochane kobietki :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) ja to swojego chłopa gonie jak bierze za ciepły prysznic żeby tam nic sie nie przegrzało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
także dziewuszki do ataku ! ! ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorowo :) piersi a raczej sutki masakra mam dziewczyny i na dodatke zaczela mi sie jakas infekcjia w :/ zainfekowalam sobie dzisiaj dopochwowo czopek i kremik na zewnatrz i jak na razie jest ok z Maya tez mialam tak na poczatku ciazy . moj mezulek powiedzial ze bardzo mi piersi urosly czy tak bardzo to nie wiem ale duze sa dzisiaj zaczynam 2 miesiac ciazy :) . malpka trzymam &&&&&& kciukasy . dziewczyny jestem w szoku na temat tej malej Madzi . brak slow . :/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27dc i wariuje!:)myslicie ze moge juz robic test? booojeeee siee:P wyjdzie jedna krecha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam...ema rób dla spokojności ale nastawiaj sie ze wyjdzie jedna...jest taka ewentualność i owszem...ale moze wyjść równie II...jak nie zrobisz nie przekonasz sie...ja jak cos trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ema napisała: "dzisiaj jak wlozylam palec "do srodka"to mam wrazenie ze jest tam jakos duzo miejsca,tak luźno...macie tez tak?" ema ja chyba tez tak mam chociaż szyjka jest wysoko i jest twarda a i bardzo dużo białej mazi(czytaj śluzu) i wiem ze to chyba nie ciąza bo szyjka powinna byc wysoko i owszem ale tez powinna być rozpulchniona ..wiec w tym cyklu nici...jestem w 20 dc wiec jeszcze 8+/-2 dni ...ale mam dzis doła ryczeć i sie chce...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
forum umarło:( biegaczko juz nawet nie wiem czy sie nastawiam czy nie. wiem tylko ze jak bedzie 1 kreska to troche sie zdoluje a potem znowu okres i kolejne starania:) przyzwyczajam sie juz chyba:) a co u ciebie? na kiedy masz @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nie znam na tej szyjce w ogole.co z tego ze wloze palucha, cos tam czuje ale nie wiem jak to opisac itd. biegaczka kochaniutka bedziemy starac sie dalej!:) glowa do gory!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ema to może poczekaj faktycznie nie rób testu.. być może ze wyjdą II ale jest tak ze jeszcze jest małe stężenie i wyjdzie jedna więc...poczekaj przeciez @ masz 9-10 dasz rade..a poza tym lepiej nie wiedzieć i czekać to jednak lepsze niz ten zawód kiedy patrzysz na test i obracasz go z każdej strony szukając cienia krechy... a tam tylko jedna...wiec oszczędź sobie tego jeszcze 2 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo jau kurcze nie moge sie doliczyc kiedy @ mam miec:) 12 stycznia mialam ostatnio a okres mam co 28-29 dni to chyba na jutro badz czwartek miwychodzi, czyli 8-9 luty...z tego wszystkiego juz nawet dodawac nie potrafie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ema napisała ze forum umarło:( pokażcie ze tak nie jest ...hej kochane odzywajcie sie...ja wiem ze czasem jest tak ze nie ma czasu lub po prostu sie nie chce gadać albo nie ma sie o czym mówić...ale jak wchodzicie na kafe to chociaż prześlijcie buźkę żebyśmy wiedziały ze cały czas jesteśmy ze sobą...ok??!!! co wy na to!!! no nie....chyba nie chcecie żebym zaczęła sprawdzać obecność dziennie????:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kiedy ema miałas owu... pamiętasz... jeśli tak to dolicz 14 dni i wtedy powinnaś dostać okres...tak liczę i faktycznie albo jutro albo pojutrze...a czujesz cos na @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od tyg mam momentami cmienie brzucha a moze tylko sobie wkrecam:) nie wiem kiedy dokladnie byla owulacja.ale okres przewaznie mam co 28 co 29 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ema to sie wszystko zgadza @ powinnaś dostać 8-9 wiec moim zdaniem daruj sobie ten test...czekaj zrób 10-11 :) a wtedy muszą wyjść II chociaż tez nie koniecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tamtym razem jak zaszlam w ciaze a jeszcze nie wiedzialam to brzuch mnie pobolewal i ciagle latalam do wc sprawdzic ale @ sie nie pojawil:) teraz pewnie mnie krew zaleje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcące, przygotowujące się : Nick............Wiek......... ...Termin@.........................Miejcowość malpka24.........24...............11.02...............................Irlandia Staraczki : Nick..................Cykl...... ....Wiek.....Termin@..........Miejscowość ciekawa................2............21.......2123.01.... .......Wielkopolska biegaczka.............2..............?........16-17.02. ........................ ira2013...............3.............26.......20.02.... ..................Śląskie bezikmalinowy........2...........28.........17.02........ ......dolnośląskie słasica....................1.............28.......28.01. .....warm.mazurskie ulna30....................3.............28.......23.02... ..........małopolska sebza.....................3.............26.......30.01... .........warszawa sonholindo............+2lata.........23.......9-12.02.... ............Setubal marta2387.............1.5roku.....25.......ok.03.02...... ..........Śląskie kruszynka1990..........11..........21........19.02....... ..........łódzkie ulęgałka..................5.............29........23.01 ...............lubelskie silka33.................2lata...........33........21.01.. ....................LU emachines...............2..............29.......8-9.02.. .......śląsk/będzin taka_jedna28*..........2.............28........21.02..... .....Anglia/Śląskie Brzuchatki: Nick....Szcz.Cykl........wiek..........TP.......p eć.....Miejscowość 0451994.........9.12.11..........31.....13.09.12........? ...........Ateny czarnulka..........1.............21...........?.......... ......?..........Anglia maya10...........5...............28........14.09.12...... ..?..........ireland

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i chyba tak zrobie.nie kupie testu i nie zrobie (przynajmniej do piatku dam sobie czas)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×