Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

HEJ KJOCHANE,TAK WAS PODCZYTUJE PO TROSZKU JAK TYLKO MAM CZAS:) SŁASICA!GRATULACJE!powodzenia w czwartek u ginka,bedzie dobrze!:) EMACHINES-TESTUJ:)czekam z niecierpliwoscią na dobre wieści:) ULEGAŁKA!a,może i sie udało!:)pesymizm do kieszeni albo na mróz wygonic i niech ten 26 juz zostanie tym szczęsliwym!:) MAŁPKA!GRATULACJE!MOIM ZDANIEM ten test elektroniczny jest najpewniejszy:)np.clearblue jak MAJA pisała,a co do wizyty u dentysty=ja tez miałam kiedys taki dylemat(lepiej powiedziec lekarzowi o podejrzeniu ciazy)jak miałam wyrywana 8-ke musiało byc przeswietlenie=ubrali mnie w ubranko specjalne które nie przepuszcza promieni)plus mniejsze znieczulenie i ok:)tylko bez dołów prosze!:) KRUSZYNKA=POWODZONKA!OBY SIE I TOBIE UDAŁO!:) BIEGACZKA!I ZA CIEBIE KOCHANA TRZYMAM MOCNO KCIUKI!:) NIKA89-JA Z TOBĄ DOPISZE SIE OD NAST.CYKLU(choc tak jak pisałam ostatnio=nie nakrecam sie,wrzucilismy na luz i co bedzie to bedzie..) IRA2013 u mnie tak samo jak u Ciebie nic mi nie dolega jestem po @ i wg tego nast.termin 29.02 mw...ale juz nie wiem nawet jak liczyć i co mysleć bo juz 2 razy @ spózniła mi sie prawie 2 tygodnie..:( no ale.. MAŁPKO,jak mozna prosic zmień mi w tabelce(dzieki z góry:) SEBZA...A TY byłas u lekarza?co słychac?jak samopoczucie??? BEZIKU-I,U CIEBIE ?JAK TAM TWÓJ ŻOŁADEK ...?co to sa te przeciwciała kardiolipinowe..? CZARNULKA=JAK SIE CZUJESZ?MAM NADZIEJE WSZYSTKO W PIEKNYM PORZADECZKU:)OBY DO 20-GO LUTEGO:)KONIECZNIE POCHWAL SIE USG!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcące, przygotowujące się : Nick............Wiek..............Termin@.........................Miejcowość malpka24.........24...............11.02..................................Irlandia Staraczki : Nick..................Cykl...........Wiek.....Termin@..........Miejscowość ciekawa................2............21.......2123.01............Wielkopolska biegaczka.............2..............?........16-17.02........................... ira2013...............3.............26.......20.02........................Śląskie bezikmalinowy........2...........28.........17.02..............dolnośląskie słasica....................1.............28.......28.01......warm.mazurskie ulna30....................3.............28.......23.02...............małopolska sebza.....................3.............26.......30.01...............warszawa sonholindo............+2lata.........23.......9-12.02..................Setubal marta2387.............1.5roku.....25.......ok.11.03.................Śląskie kruszynka1990..........11..........21........19.02...................łódzkie ulęgałka..................5.............29........23.01..................lubelskie silka33.................2lata...........33........29.02.........................LU emachines...............2..............29.......8-9.02...........śląsk/będzin taka_jedna28*..........2.............28........21.02..........Anglia/Śląskie Brzuchatki: Nick........Szcz.Cykl........wiek..........TP.......płeć........Miejscowość 0451994.....9.12.11.........31........13.09.12.......?.................Ateny czarnulka..........1...........21......4.10.12.........?..................Anglia maya10...........5............28......14.09.12........?................ireland

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki małpko:) a,jak tam reszta brzuchatek sie czuje..?0451994? maya?i inne kobitki z tabelki...?zrezygnowały...?tak jak ja (narazie)ze staranek... BUZIAKI DLA WAS WSZYSTKICH :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty malpka24
zdecuduj sie czy sie starasz czy zaczynasz przygotowania do staran:O:D bo z tego co widze bardzo przyzywasz nadchodzaca @ :D DZIWNAAAAAAAAA JESTES !!! IZBYTNIO ROZTRZEPANA:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aco tobie pomaranczowa do tego nie jestes na naszym forum zbyt czesto wiec co sie interesujesz zajmij sie swoimi sprawami !!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małpko olej to , nie denerwuj się , niech pisze co chce, my się trzymamy wszystkie razem:) nic jej do tego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulegalko masz racje nie ma sensu ale dzis jestem rozdrazniona troche :) a ty jak sie czujesz nadal jak na @? kochana jestes👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech gada co chcę:) my swoje wiemy:), nie jeszcze nie przyszła kochaniutki:( ale wiem ,że idzie bo brzuch mnie boli więcej razy niż czasami więc nadchodzi:(, no Tobie można być rozdrażnionym bo kobietki w ciąży tak mają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze boli ale nie na @ trzymam kciukasy &&& rozdrazniona to ja jetsem bo mam metlik w glowie a jeszcze do tego tak mnie jajnki kłuje :( mój zaraz wróci to na zakupki jade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane nawet nie wiecie co bym dala żeby zobaczyć na teście 2 kreseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki . my juz wrocilismy . skrzynie kupilam , mala jeszcze nas do smythsa zaciagnela i wyszla z nowymi zabawkami . hihi. a teraz odpoczywam bo brak sily . malpka nie denerwuj sie jakas pomaranczowa !!!. ulegalka jak sie czujesz ? a mnie brzuszek pobolewa ale raczej czuje ze mi sie tam razciaga w srodku wszystko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maju brzuch boli ale na razie @ nie ma. w ciąży to ja na pewno nie jestem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biegunia Ty jesteś kochana!!:) skąd wiesz? już nie raz mnie tak zaboli i myślę już zaraz się wydobędzie a tu nic, też nie jestem:)hahahaha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...asekuruje się już...w zeszłym cyklu miałam wszystkie objawy ciąży chyba 2 miesięcznej hahaha więc juz sama nie wiem ...testu konsekwentnie nie zrobie...czekam na @ i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biegaczka i ulegalka slonka a tu @ nie przyjdzie :).&&& trzymam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymaj trzymaj przydadzą się:)maju zazdroszczę CI, chciała bym chłopca czy dziewczynkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulęgałka, biegaczka ja trzymam &&& żeby ta wredna @ nie przyszła a nawet jak przyjdzie to następny cykl razem będziemy się starać :) ja sobie spokojnie czekam na @ a przytulasy już tylko dla przyjemności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki my dopiero wrócilismy zakupki zrobine:) mój robi kolacje , ulegalkao troche mnie brzuch pobolewa raczej takie kłucie w jajniku nie wiem sama zakupilam 3 rózne test bede testowac ale na jednym wyczytalam ze jak sie testuje przed @ to tylko z porannego bo hcg moze byc zanizone dopiero w dniu spodziewanej miesiaczki lub po moze byc o kazdej poze dnia wiec nadzieje mam , za was dziewczynki trzymam kciuki biegusiua do ciebie @ nie przyjdzie zobaczysz :) nika badz dobrej mysli kobieto:) maya to zadowolona z zakupów jestes skrzynia kupiona to najwazniejsze heheh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emachines i jak testowalac czy dalej sie wstrzymujesz jak cos to daj znac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje ze test wyszedl negatywny wiec kolejny cykl przede mna:) nawet mi nie smutno:) moze dlatego ze az tak bardzo sie nie nastawialam. bedziemy dzialac dalej:)kobitki moje kochane:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ema kurczę!!! jesteś przed spodziewaną@ więc test jest niewiarygodny, dziewczyny po tym co widzę czyli po tym jak się robi( u niektórych dziewczyn)test przed wychodzi negatywny doszłam do wniosku ,że mamy czekać do spodziewanej@ i wtedy .Nie możemy się załamywać,Ema nie masz prawa mi się tu rozkręcać a NIE!!!! na pewno będziesz MAMĄ!! przepraszam za wyrażenie KUR... my chcemy być mamami i będziemy czy tego chce natura czy nie i zrobimy wszystko żeby zobaczyć te dwie k.... krechy!!! Sorki że ak ostro ale wkurzona jestem , mamusia Kasia i tatuś Bartosz co wybacza żonie że zrobiła jej "piękny pogrzeb!!" Ahh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kochane...witam sie ładnie z samego rana...mam nadzieje ze humorki dopisują bo wczoraj wieczorem ulęgałka jakaś taka bidulka Nasza rozdrażniona ...mam nadzieje ze spało sie Tobie kochanie dobrze:)... małpiszonie mój tak trzymam Ciebie za słowo z tą @, że niby ma nie przyjść heheh, jak będziesz robiła teściory to dawaj szybko znać...maya a Tobie po co ta skrzynia...jakie wymyśliłaś jej przeznaczenie????...Nikusia dzięki za kciukasy... przydadzą sie na pewno!!!ema co Ty taka juz podłamana ...ulegałusia ma racje za wcześnie na wynik ostateczny ...dlatego ja cwana jestem i nie robię...a propo naszych MOTT - kochane cos sie obijacie...niecierpliwe jesteście hehehe(ale to zrozumiałe:p)cóż u mnie bez zmian ...nic nie boli nic nie kuje więc myślę ze jest ok...tylko jakaś tez taka jestem jakby trochę labilna emocjonalnie...miłego dnia kochane:) ps1.czekam na wasze zameldowanie sie na kafee oczywiście odezwę sie jeszcze może cos zacznie dolegać:p hehe ps.2 widziałam ze jakaś pomarańczowa wtrąciła sie nietaktem w rozmowę więc proponuje aby w ogóle nie reagować na takie zaczepki ok???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) nie moglam spac wiec wstalam .mala jeszcze spi przeszla nad ranem do nas . maz pojechal ju z do pracy a ja siedze i pije herbatke z mlekiem z psiakiem naszym .biegaczka skrzynie dam do salonu a w niej beda niektore zabawiki malej bo ma za duzo hihi. ulegalka mi jest to obojetne najwazniejsze zeby bylo zdrowe . i jak tesciki powychodzily . meldowac sie dziewczynki czywiscie jak wstaniecie :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja jeszcze leżę ale już po śniadanku bo mój jak jest to zawsze mi do łóżeczka przynosi :D dziewczynki dawajcie teściki trzymam mocno &&& za II kreseczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×