Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

no niewiem co sie z dziewnkami dzieje czemu sie nie dozywaja ? u mnie sniegu nie ma hihi :)ale musze wziasc sie za sprzatanie i obiad robic a tu juz 11 wiec milego spacerku pozniej do was zajrze mam nadzieje ze dziewczyny dadza znac co u nich , buziaki dal wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żyję , ząb mnie nie wykończył a właściwie brak zęba ! Ale o 9 leżałam już w łóżku ... Głowa mi już nie pęka , to teraz czekam na @ , miał przyjść wczoraj lub dzisiaj wg moich obliczeń , ale nie zdziwię się jak się spóźni troszkę . Stres go mógł przesunąć , mam na myśli chodzenie do stomatologa , mnie to bardzo stresuje przed wizytą kręci mnie w żołądku... Ulęgałko ja też sobie przez zimę POJADŁAM i prawie zero ruchu , nawet kupiliśmy z mężem xboxa ,ale chyba na wiosnę zacznę systematycznie wariować (polecam wszystkim , bo idzie się umęczyć na ruchowych grach). Coś się ze mną dziwnego dzieje , wzięło mnie dzisiaj tak na sprzątanie , jak zawsze tydzień przed @ i mój biedny mąż nie dość ,że tydzień temu musiał wysłuchiwać jakim jest brudaskiem tak i dzisiaj uszy mu już popuchły od mojego gadania. U mnie jest sporo śniegu i oczywiście zima drogowców zaskoczyła ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki :) Widzę,ze starania cały czas są - to dobrze :) Małpko24 właściwie nie wiem czy miałam owulacje chyba nie :( nic mnie nie bolało, w jeden dzien tylko miałam śluz a la białko jaja a tak cały czas sucho , testy wskazywały brak owu, zobaczę co będzie w następnym cyklu. Wczoraj miałam cytologie - to była najgorsza cytologia w moim życiu a miałam ich wiele...nigdy więcej w Anglii nie pójdę się badać i jakoś dziwne brudzenie po tym mi się utrzymuje :( pozdrawiam Was kochaniutkie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie KOCHANE!:) u mnie cos internet sie zawiesza,jak tylko z pracy wracam to albo mały zasięg albo wogóle,tylko co Was troszke poczytam.Ja narazie nie mam co pisac..nadal luzik nic nie mierzę,nawet starałam sie nie mysleć o ewentualnych płodnych dniach..u mnie to juz niewiadomo,2 razy przesuneła mi sie @ także mw.by wychodziło na wczoraj(gdzie akurat dalismy czadu{że tak to ujmę;)}ale nie nakrecam sie i te 2 tyg.mam zamiar nie mysleć CO BEDZIE TO BEDZIE;)w sobote wyruszamy na bal karnawałowy i mam zamiar sie bawić DOBRZE;)a,nie jak co mc.schizy czy chocby lampke winka moge wypic..TRZYMAJCIE SIĘ WSZYSTKIE DZIELNIE!WPADNE DO WAS CZASAMI:)NIECH TA WIOSNA,JUŻ NADCHODZI A Z NIĄ SAME DOBRE WIEŚCI OD WAS.POZDRAWIAM I ZDRÓWKA ŻYCZĘ!BUZIAKI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
Dobry wieczór :) chciałam się Was poradzić kiedy mogłabym zrobić test żeby był wiarygodny po tych moich plamieniach które miałam6 dni temu. Moje ostatnie 4 cykle (czyli te w których staraliśmy się o dzidziusia) były 29,30,32 i 32 dniowe. Myślicie że jak zrobię test w sobotę to będzie wiarygodny?? Pozdrawiam Was wszystkie i życzę dużo wytrwałości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
Jeszcze chciałam dodać że @ powinnam dostać najpóźniej we wtorek a nie mam do tej pory żadnych objawów a zawsze bolały mnie piersi. No może czuję lekkie kłucie w brzuchu ale takiego czegoś przed @ nigdy nie mialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
A mogłabym prosić o wpisanie do tabelki: cykl 4, wiek 28, termin @ 21.02, śląskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcące przygotowujące się : Nick.................Wiek.............Termin@.....................Miejcowość malpka24...........24..................06.03.............................Irlandia Staraczki : Nick..................Cykl..........Wiek......Termin@..........Miejscowość ciekawa...............2...........21.........2123.01............Wielkopolska biegaczka.............2..............?.........16-17.02............................ ira2013...............3.............26..........20.02......................Śląskie bezikmalinowy......3............28.............?..................dolnośląskie ulna30..................3............28..........23.02................małopolska sebza...................3.............26.........30.01................warszawa sonholindo.........+2lata.........23.........9-12.02...................Setubal marta2387........1.5roku.......25........ok.11.03...................Śląskie kruszynka1990......11...........21..........19.02....................łódzkie ulęgałka.................6...........29.............?......................lubelskie silka33.................2lata........33..........29.02...........................LU emachines...............2..........29..........8-9.02............śląsk/będzin taka_jedna28*..........2..........28..........21.02...........Anglia/Śląskie sodie86..................1.........25........15-16.02......Wrocław/dolnośl. Ewuś;....................4...........28..........21.02......................Śląskie Brzuchatki: Nick........Szcz.Cykl........wiek........TP.........płeć........Miejscowość 0451994.....9.12.11.........31........13.09.12.....?....................Ateny czarnulka..........1...........21.........4.10.12......?...................Anglia maya10...........5............28.........9.10.12.....?...................ireland słasica.............1...........28.........3.10.2012...?.................mazury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
hej dziewczynki , ja już po @ dopadła mnie znowu rwa kulszowa , nie mam sił na staranka , gira strasznie boli i pupa :( a co u was ? jak zdrówko ? Pozdrawiam {kwiatek] :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira2013
Cześć, dziewczynki :) ale mam ładną pogodę! tak fajnie sypie śnieg... prawdziwa zima :) poszłabym gdzieś na spacerek... poza tym, u mnie nic się nie dzieje. za 3 dni mam dostać @, a jakoś do tej pory nie bolą mnie piersi. zawsze zaczynają za tydzień-dwa przed, a tu cisza.kurcze, chciałabym już być w ciąży, ale jakoś wcale nie widzę siebie z brzuszkiem, nie widzę siebie z dzieckiem...nie wiem, może to coś znaczy?może nie jest mi pisane zostać mamą?jakieś takie dziwne myśli mam od jakiegoś czasu. a może to po prostu dlatego, że staramy się o nasze pierwsze dziecko i ja nie mam pojęcia jak to wszystko będzie wyglądać :) sama nie wiem... w poniedziałek zrobię test.chociaż nie wierzę, że zobaczę tam 2 kreseczki.dziwny ten cykl miałam i nie sądzę, że nam się udało. no cóż, pożyjemy zobaczymy :) a co tam u Was słychać? jak pogoda? jak się czują nasze brzuchatki? :) kto jeszcze będzie robić test w najbliższym czasie? Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego dnia :) Buziaczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki no nareszcie widzę ,że żyjecie:) Ewuś jeśli okres miałaś dostać we wtorek to moim skromnym zdaniem możesz już dziś zrobić test, myślę ,że to ciąża:) Cieszę się ,ze się odezwałyście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja już jestem po okresie ale nie wiem kiedy będą staranka bo mąż mnie wkurzył i całkowicie nie am ochoty na zbliżenia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
ulęgałka okres mam dopiero dostać we wtorek :) ten co będzie :) więc chyba jeszcze za wcześni na test nie?? chyba się wstrzymam chociaż do poniedziałku więc ira2013 będziemy razem testowały :) trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira2013
Ewuś, ja również trzymam kciuki :) mam nadzieję, że zobaczymy te 2 kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey co tu tak ciuchutko mam nadzieje ze dziewczynki nie opóscilyscie kafe i nasze forum nie upadnie , piszcie co tam u was słychac ? u mnie nic takiego dzis posprzatalam i mamy weekend:D milego wieczoeu kazdej z was zycze 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
@ miałam w sumie 2 dni , a krwawienie 1 dzień i na drugi troszke rano, zastanawiam sie czy w tym miesiącu będzie owulka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
źle sie czuje, chce już wiosne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki nie pisze bo nie mam sily chodze spac z moim dzieciem :( non stop jestem glodna troszke nudnosci ale z rana . nawet piersi mi tak bardzo nie dokuczaja. pisze to i oczy mi sie zamykaja . buziaczki dla Was i kazdej z osobna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
A ja mam do Was znowu pytanko :)tzn do brzuchatek: kiedy zaczęły Was boleć piersi? bo mnie zawsze zaczynały boleć przed @ a teraz do @ 3 dni i nic. I zastanawiam się czy to dobry objaw czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezik to cos króciutko mialas @ a robilas test moze to nie @ tylko krwawienie implanatacyjne :D nie martw sie na zapas wszystko bedzie dobrze badz dobrej mysli , juz niedługo wiosna bedzie i przyniesie ze soba pozytywne fluidki i grona brzuchatek sie powiekszy :D maya biedulko odpoczywaj i sie nie przemeczaj juz niebawiem minie 1 trymestr to poczujesz sie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewus ja do brzuchatek nie naleze ale wiem co cykl to inny a objawy to ma sie rózne do momentu @ jak nie dostaniesz to testuj , nie rótb testu przed @ bo jak widzisz na moim przykladzie moze byc mylny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira2013
Ewuś, mnie właśnie to samo pytanie interesuje. w poniedziałek mam dostać @, ale do tej pory nie bolą mnie piersi, chociaż zawsze przed @ zaczynają... też się zastanawiam czy to może być dobrym znakiem... chociaż, szczerze mówiąc, w tym miesiącu też mnie nie bolały przed oczekiwanym terminem. zaczęły boleć po kilku dniach no i przyszła spóźniona @ :( więc, różnie to bywa z tymi piersiami. nigdy nie wiadomo. myślę, że nie powinniśmy tym sugerować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
ok to ja już nie wyszukuję objawów i poczekam do terminu @ i zrobie test :) mam nadzieję że wytrzymam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biegusia gdzie jestes:( dostalas@? sodie a co u ciebie jak ból po wyrwaniu juz przeszedł? sonholindo co z toba jestes w ciazy ? kruszynka @ przyszla czy tescik robilac pochwal sie:) ema a ty jak sie czujesz jak w pracy bylas u lekarza wzielas zwolnienie ? czarnulko odedzwij sie co u ciebie i dzidzusia? reszta dziewczynek 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira2013
musimy wytrzymać. nie ma innej opcji! :) mamy MOTTA i trzeba ich sie trzymać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ira , ewus to ja za was trzymam mocno kciuki zeby byly dwie krechy &&&&&& :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×