Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Gość Ewuś;
Kurczę pewnie Was już denerwuję ale zastanawiam się czy zrobić ten test dzisiaj czy jutro bo w sumie @ to powinnam dostać jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
ulęgałka oddychaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuś ale powinien już wyjść chociaż z jednej strony to czasami bywa ,że nie wychodzą, ale jak jesteś to powinny wyjść dwie kreseczki. Twoja decyzja kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira2013
oj, Ewuś, a myślałam, że już przyniosłaś nam dobre wieści :) rozumiem Twoje wahania...w sumie, to decyzja należy do Ciebie. zrób, jak uważasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
Zrobiłam :( :( :( i nic, nawet bledziutkiej kreseczki :( aż się popłakałam :( a myślałam że zrobię mojemu niespodziankę jak wróci z pracy :( :( ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira2013
Ewuś, nie możesz tak się załamywać... nie tym razem, to następnym.jeszcze nic straconego. też mi było przykro, jak zobaczyłam tylko jedną kreseczkę,ale cóż.takie życie.głowa do góry!czekamy na @ i zabieramy się od nowa za staranka :) ewentualnie, jakby za kilka dni nic się nie pojawiło, to znowu zrobimy test i już.może jeszcze troche za wcześnie i test nie może wykryć ciąży.zawsze jakaś nadzieja musi być.nie można się poddawać!wszystko będzie dobrze.zobaczysz :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuś, jakoś mi się wierzyć nie chce! z tego co piszesz to jak najbardziej powinnaś mieć dzidziusia, jeszcze doszedł ten śluz, pamiętaj o tym ,że nie zawsze test wyjdzie pozytywny u niektórych kobiet test pozytywny wychodzi nawet tydzień po @. A jak się czujesz? Ewuś nie smuć się tylko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
Staram się nie załamywać. To tylko takie chwilowe załamanie po tym że wyszła jedna kreska ale dam radę i będzie ok :) wszystkie damy radę i w końcu nam się uda :) ale jednak to troszkę przykre jak tak co miesiąc ma się nadzieję a tu nic z tego :( no cóż będzie dobrze. ira to czekamy razem na @. A masz jeszcze nadzieję że jednak nie przyjdzie?? ulęgałka dalej mam ten dziwny śluz. Od jakiś 4-5 dni pobolewa mnie brzuch a nigdy przed @ mnie nie bolał tylko jak już przyszła. I dziwne jest też to że zawsze na parę dni przed @ bolały mnie piersi (całe) i były takie pełniejsze a teraz nic tylko dzisiaj sutki stały się bardziej wrażliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
A jeszcze tak z ciekawości sprawdzałam szyjkę i wydaje mi się że jest wysoko a zawsze była niżej. No ale nie wiem czy dobrze sprawdzałam bo nigdy wcześniej tego nie robiłam, dopiero od jakiegoś czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira2013
ja już raczej nie liczę na to, że @ nie przyjdzie.zaczynają mnie boleć piersi, więc nic z tego... mam taki biały mętny nie ciągnący się śluz.ale nie jest jego już dużo.kilka dni wcześniej było więcej.szyjki macicy nie umiem sprawdzić, bo nigdy wcześniej jej nie badałam i nie wiem jak zinterpretować to, co odczuwam po tym, jak włożę tam palec :) a Ty, Ewuś, nie załamuj się.odczekaj parę dni i w razie czego zrób jeszcze jeden test. może akurat zobaczysz 2 kreseczki :) ja to w tym cyklu już raczej nie. czekam na następny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuś to jeszcze nic straconego, nie przejmuj się!!! ja wierzę ,że @ nie przyjdzie!czuję ,że to dzidzia! Kochana jak nie przyjdzie w ciągu 3-4 dni zrób test i wtedy będzie wiarygodny:) na razie nie co płakać głuptasku:) Ja czuję ,że dzidzia jest. Tylko możliwe że hormon Hcg jest niski, a masz szanse zrobić betę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane.na wstpie-trzymam kciuki za wszystkie Kobietki-oby sie jak najszybciej udalo jestem tu nowa..postanowilam napisac bo tez od jakiegos czasu staramy sie poczac malucha generalnie ja za bardzo sie nakrecam...po prostu strasznie chce juz zostac mama,mam 26 lat wiec w sumie nic dziwnego ze wlaczyl mi sie tak silny instynkt macierzynski Mam nadzieje ze w tym mies sie udalo..bo : -okresu od 2 dni brak(mial byc 19 stego) -bolacy brzuch jak na okres ale troche slabiej,za to caly czas juz od 6 dni)- do tego czuje jakby skorcze w jajnikach ,zupelnie bezbolesne.dodam ze nigdy wczesniej nie bolal tak dlugo,zawsze w dzien okresu i kilka godz po bolu wstretna małpa juz byla) -co do temp...ja jestem niskocisnieniowcem wiec moja temp nigdy nie byla wysoka..czy wzrosla nie wiem bo nie prowadzilam obserwacji -piersi..hmm bolec-nie bola,moze jedynie sutki troche wrazliwsze..bolaly kilka dni temu ale przestaly. -wymioty-byly raz,wczoraj..ale tez ciezko stwoerdzic czy z racji obecnej juz fasolki czy moze byla to pamiatka ppprzedniego wieczoru i wypitych kilku drinków. -test owulacyjny ujemny( wyczytalam jakis czas temu ze we wczesnej ciazy moze wychodzic dodatni..ale nie musi. mialam jeszce jeden wiec z ciekawosci zrobilam) -testowac bede za kilka dni ogolnie siedze na necie i czytam jak to z tym brzuchem jest w ciazy.. ale sie rozpisalam...bede wpadac czesciej na ten topik..ale troche histeryczka ze mnie i panikara pod tym wzgledem wiec pewnie co miesiac do chwili az sie nie uda bede przezywac ze to zakłolo a to zabolalo hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
ulęgałka bardzo bym chciała żebyś miała rację. Poczekam jeszcze i jak 2 nie przyjdzie to powtórzę test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
@ a nie 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuś skarbie masz rację jak @ nie przyjdzie jeszcze kilka dni powtórz test :) a noz II kreseczki zobaczysz czego Ci życzę :) a ja właśnie zauważyłam rozstępy na cycuszkach i bolą @ coraz bliżej chyba :/ ratowniczko nie tylko Ty się nakręcasz każda z nas chcąc czy nie nakręca się no takie już z nas baby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
I co najgorsze nie da się nie nakręcać :) przynajmniej ja nie potrafię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewus tak mi przykro...ale mam nadzieje ze wiesz ze jeszcze nic starconego...powiem Tobie cos na uszko ...te testy kłamią... najlepszym testem jest brak@...medyczna fajnie ze dołączyłaś do Nas....opowiedz cos więcej o sobie jesli nie sprawia Tobie to problemu(bo moze chcesz być bardziej lub mniej anonimowa)...panikara mówisz ...hahhah u Nas same panikary...także witaj w klubie...zapraszamy.... rozgość sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biegaczka...o sobie mowisz ,ok:)) zdrowotnie: byly problemy z hormonami(testosteron ,dhea,prolaktyna)byly leki-diane35 i androcur..bylo podejzenie policystycznych jajników(lekarz widzial zaledwie kilka komorek w jajniku ,pocieszyl mnie ze sa kobiety majce taki obraz jajnika i nie majace pco..ogolnie hormony sie wyrownaly wiec zaczelam starania o dziecko. zwiazkowo: w marcu 4 lata razem z moim chłopem;))hihi lat 26 prawie:) zawód ratownik medyczny ,pracuje w zawodzie. 2 koty-jedna w polsce mieszka z mama(kotka perska) ,druga znajdka mieszka ze mna w uk. walcze z 10 kg nadwaga.staram sie rzucic palenie,przeklinam (nie umiem sie tego oduczyc)to ze panikara juz wiece:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
hej ratowniczko :) 🌼 oj dziewuszki ale jestem wykończona , pupa mi pęka a lekarz dopiero w piątek, pewno zaś jakiś antybiotyk mi dowali :( na dodatek pokłuciłam sie przed chwilką ze swoim chłopem , wredny babsztyl ze mnie, zastanawiam sie czy 7 dni po @ można mieć już dni płodne, w tamtym miesiącu byłam sucha jak snopek siana a w tym od wczoraj jestem taka jakbym dni płodne miała , ale i tak nici z fikumiku bo chłop zły żem nakrzyczała na niego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
a może to od przeziębienia jajniczków mam taki śluz, chyba przy 1 dniowym okresie mała szansa na dni płodne i owulacje :( musze z ginem pogadać w piątek może coś poradzi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezik nie obwiniaj sie kochana od czasu do czasu muszą oberwać po uszach zeby lepiej chodzili...hehehe...przeżyje:)...a Ty sie tak nie stresuj to żle wpływa na Naszą owu...:)... medyczna to pięknie widze ze z Ciebie niezła gaduła tez bedzie...nic... wiedziałam ...zresztą gdzies juz wspominałam o tym...same gaduły sie tu zebrały....super mi gra!!!love

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
medyczna jak znajde linka do fajnej ksiązki o rzucaniu palenia to prześle...znajomy rzucił jak ręką odjął a palił hoho...ja smok i to nie w piecu...:p a na zrzucenie parę kilo proponuje bieganie :) to działa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
ide lulu babeczki , kolorowych snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moje kochane! Słoneczko u mnie świeci ,jeju wiosna już idzie:) Witam Ciebie medyczna!!!! super ,że dołączyłaś do nas! Jak widzisz seme tu zakrętki:) . To czekamy:) Ewuś super ,że samopoczucie już lepsze, zobaczysz będzie dobrze:) A jak się dzisiaj czujesz? Kruszynka teścior był?!!! Biegusia starania rozpoczęłaś ? Powiedz ile latek ma Twój synek? mój trzy i straszny nerwus:( Ja staranka zaczęłam już wczoraj ale nie myślałam czy się udało jakoś dałam na luz:) Buziaki dziewcynki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane:* Nie robiłam testu,ale @ też na razie nie ma:) A ja miałam taki ciężki poranek...śnił mi się mój pierwszy chłopak a zarazem najlepszy przyjaciel(taki od przedszkola do liceum).Bardzo dawno nie miałam z nim żadnego snu i w sumie ostatnio prawie wcale o Nim nie myślałam...więc bardzo się zdziwiłam gdy do mnie przyszedł. We śnie wcale nie rozmawialiśmy,tylko mnie przytulał,później pocałował...i ja Mu powiedziałam-dlaczego tak długo Cię nie było?Tyle lat minęło a Ty teraz wróciłeś! A On do mnie-nie martw się o nic,teraz wróciłem NA ZAWSZE! Jestem w szoku...nie wiem jak interpretować ten sen... Dodam,że J. nie żyje od 2006 r. :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×