Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Kruszynka , piękny sen! naprawdę, przyszedł żeby Ciebie odwiedzić:), zobaczyć. :) co tu dużo pisać... Kruszynko kiedy robisz teścik? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynko a te moje słowa"co tu dużo pisać" może głupio zabrzmiały miałam na myśli ,że ten sen był piękny ! ja to bym się położyła i cały czas o tym myślała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem,że to piękny sen:)Cały czas o nim myślę:) A testu jeszcze nie robiłam i nie wiem kiedy zrobię:(Boję się... poczekam może jeszcze ze dwa dni.Ale pewnie @ dostanę:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej....dzis moja nadzieja sie skonczyła ...tak z czystej ciekawosci po przebudzeniubsprawdziłam temp 36,3:| eehh mam dosc siedze i wyje kolejny raz..przepraszam ze to pisze,musialam sie wygadac. powiedzcie mi-z taka temp moge zapomniec o ciazy,nie??mimo braku okresu i reszty objawów:( a Wy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ratowniczko a jak to z Twoją temperaturą , od kiedy mierzysz? trzeba co najmniej parę cykli mierzyć żeby wiedzieć jak to naprawdę jest z tą temperaturą,ja bym w to nie wierzyła, ja przed samym okresem miałam 37.2 i dostałam okresu więc w to nie wierzyłam, Kochana jak Ci się spóźnia zrób teścik i nie martw się i nie płacz bo to dobrze nie wpływa na zdrowie i przed ten stres może nawet się @ spóźnić. Zrób teścik i wtedy będzie wiadomo kochana Ty moja...głowa do góry , nie martw się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz ide do po test..nie bede sie katowac do jutra rana bo ocipieje z tej niepwesnosci(choc raczej bedzie negatywny..) Mam luteine jeszcze wiec zaczne ją brac jak nie ejstem i od nowego cyklu -testy owu,temp skrupulatnie mierzona i lekarz. bede miala Dziecko,chocby skały srały!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie i takie podejście mi się podoba!! Kochana głowa do góry!!! masz się trzymać a nie płakać!!!:) czekamy na dwie kreseczki!!:) jesteśmy tu po to żeby się wspierać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
A u mnie nic nowego. Dalej nie dostałam @. Brzuch mnie troszkę pobolewa i dalej sutki mam wrażliwe. Przestałam już się nad tym zastanawiać i spokojnie czekam na @. W ogóle jakiegoś doła mam dzisiaj :( biegaczka chciałabym żeby testy kłamały :) a najbardziej ten co go zrobiłam wczoraj :) no i Wasze z jedną kreską też żeby były nieprawdziwe :) kruszynka piękny sen miałaś. ratowniczka jak tam test??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuś to super nowina dzisiaj powinien być@ a go nie ma:) poczekaj z dwa dni i wtedy test już będzie wiarygodny:) Ratowniczka czekamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
ulęgałka zobaczymy... jak na razie wydaje mi się że jednak przyjdzie bo jakoś tak mam mniej tego śluzu. Nie chce mi się już o tym myśleć. Co ma być to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dupa blada:(((((((nic nie ma...ani sladu kreski,zrobie rano jeszcze tak dla zasady... w ogole pani w aptece kolejny raz na odchodne dodala good luck love... Ewus trzymam mocno kciuki ,obys sie nam jak najszybciej mogla pochwalic pieknymi dwiema kreseczkami:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
a u mnie dalej nic... tylko mój pyta kiedy będzie wiadomo czy się udało czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
koleżanka dziś mi powiedziała że przy tak krótkim cyklu jak ja miałam i na dodatek okres 1 dzień to jest małe prawdopodobieństwo żebym miała dni płodne i owulacje :( może ona ma racje :( ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam nic nie jest pewne...no moze z wyjatkiem tego ze tusk to klamca... moja mama mi opowiedziala ze zawszla ze man w ciaze przed miesiaczka..i musi cos w tym byc bo mowila ze kochala sie wtedy z tata tylko jeden jedyny raz w ciagu dówch ost mies,stad nie bylo mozl zeby zaszla wczesniej..dostala plamienie w dzien terminu..kilka dni pozniej spore krwawienie..lekarze mowili ze chyba poronila. jak widac..nie:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
a mnie dalej boli brzuch :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki póki @ nie przyjdzie jest dobrze:) ja wierzę ,że Wam się udało:). Ja całkowicie wyluzowałam, wcześniejsze cykle strasznie przeżywałam czy może teraz się uda a teraz "co ma być to będzie" a wierzę ,że będzie dobrze:) Ema jak się czujesz? Jak Wy wszystkie się czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
Właśnie mam takie bóle jak na okres tylko słabsze. Sama już nie wiem dlaczego. Zobaczymy jutro czy @ nie przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
ratowniczka to trzymam kciuki. ja się jeszcze wstrzymam i zobaczę czy @ jutro przyjdzie czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silka33HEJ
HEJ DZIEWCZYNY:)WSZYSTKIE KOCHANE MOJE:)O,MNIE ZAPOMNIAŁYŚCIE...ZADAŁAM PARE PYTAŃ ,KIEDYS....NIIKT MI NIE ODPOWIEDZIAŁ....NO.MNIEJSZA Z TYM..MACIE SWOJE PROBLEMY....JA TEŻ STARAM SIĘ;)HEHHH,HE;0..I MY,Z MĘŻUSIEM DALEJ LEJCIKOWO;0 DLATEGO,TEZ NIE PISAŁAM...ALE,KTO WIE,Z DZIEWCZYNEK ,TO CZYTAŁ...;)ŻE NIE BAWIE SIE W ZADNE MIERZENIE-TEMP.-CZY PRZED@NIE NAKRĘCAM SIE!I.KOCHANE WY!NIE RÓBCIE TESTU !+NIGDY-przed miesiączka!!nawet test tydzien po..moze !nie wyjść!jak np.u mnie i nie tylko!PRIOSZĘ WAS!NIE SCHIZUJCIE ZA ..BARDZO,BO TO TYLKO POGORSZA WSZYSTKO!STRES,MYŚLENIE NON STOP O DZIECKU(CHC E ,TERAZ I MUSZĘ,I UDAŁO SIE W CZASIE ZBLIZENIA;)CHORE JEST....JA DAŁAM SPOKÓJ:)CO BEDZIE TO BEDZIE!!!!!!!!OCZYWIŚCIE WAM WSZYSTKIM ŻYCZE WIECIE CZEGO!I ZDRÓWKA,PRZEDEWSZYSTKIM BRZUCHATKĄ.I RESZTA STARTAJĄCYCH SIĘ:)A,TYM(WIEM KTÓRYM):)DZIDZI W BRZUSZKU:) SAMYCH 2 GRUBYCH KRECH I ZDROWYCH DZIDZIUSIÓW:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PROSZE WAS WSZYSTKIE,DAJCIE NA LUZ!!!!!!!!!KOCHAJCIE SIĘ Z WASZYMI KOCHANYMI!I,NIE MYŚLCIE O DZIECKU!TYLKO ODDAJCIE SIĘ BLIZKOŚCIĄ,CZUŁOŚCIĄ...WZAJEMNĄ!A,BĘDZIE LEPIEJ:)TYLKO BEZ STRESU!!!!!BO,ON W NICZYM NIE POMAGA,.... STRES I CZY ZŁY CHUMOR...PO,CO?JEŚLI KOCHASZ MEŻA..?czy chłopakla?WIEM PO SOBIE...I NIE TYLKO....CHCĘ DLA WAS DOBRZE!JA CHORUJE(TARCZYCY NIEDOCZYNNIOŚĆ),INNA SPRAWA,ALE MAM JAK NAJLEPSZE MYŚLI:)TAKŻE,KOBIETKI -TRZYMAM KCIUKI TRZYMAM I JAK ZAWSZE NA DOBRE WIADOMOŚĆI CZEKAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze coś:ratowniczka madyczna:zawsze mazyłam o tym zawodzie..:)miedzy innymi...ale to juz nie na temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) co tam u Was kochane słychać? :) u mnie @ dalej brak, wczoraj koleżanka wyciągnęła mnie na piwo a dzis mam dziwne wyrzuty sumienia że nie powinnam pic :/ ratowniczko i jak teścik dzisiaj? kruszynko a Ty robiłas? buziaki dla wszystkich :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ...troche dzis owlowiowo i deszczowo...ale kochane zycze II kreseczek i udanych staranek...silka witamy...zostań juz z Nami...moze faktycznie gdzies w ferworze Naszych egoistycznych pogoni za jajeczkiem gdzieś Nam umkłas ale nie gniewaj sie...jesli zależy Tobie na odpowiedzi na te pytania to dawaj kochana... spróbujemy pomóc...no chyba ze to już nieaktualne....to puśćmy to w niepamięć:) ale przyznaje racje w zupełnosci silce....nie schizujemy...ja tez narazie odpuszczam nic na siłe...i tak jak ulęgałka nie staram sie specjalnie...@troche mi sie przedłuzyła więc jeszcze chwile czekam na zbliżenia...ale juz mamy week zaplanowany:) ale nie pod kątem płodzenia(oczywiście to tez przy okazji)ale zeby po tygodniu sie trochę wyluzować ...cóz nie napinam sie juz....tym bardziej ze zgodnie z zapowiedzią odpuszczam marzec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika kochana jedno piwko nie zaszkodzi ale jesli nie masz @ a nie wiesz czy to ciąża(przypuszczasz) to lepiej odpuść sobie takie wypady... ps. do 5 tygodnia zarodek żywi się głównie białkiem także nic nie powinno zaszkodzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×