Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

kochana biegusiu wpadlam na chwile bo u mnie net dziala jak loteria albo sie uda wyslac albo nie ale dzisiaj lepiej dziala ; u mnie wszystko ok owulka tez byla staranka nie bardzo mialam maly wypadek w wannie i cala obolala i osiniaczona jestem sierota ze mnie ;P a pozatym jakos po ostatnim wydarzeniu to nie chce sie nakrecac zeby znowu nie robic sobie za duzej nadzieji bo juz sobie mysle ze to stres zle wplyna ta to szystko i juz pisalam ze staram sie myslec ze bedzie co ma byc ;) no i teraz czekamna wizyte u gnka co on mi powie , ale to nawet dobrz bo jak tak piszecie ze marcowe staranka na gridzien by rezultat przyniosly to tez chyba wole poczekac a pozatym zobaczymy co mi moj lekarz powie tez sie tym troche martwie;5 ale coz takie baby juz jestesmy ;P a o was sie pytam bo jestem myslami caly czas z wami i trzymam kciukasy za kazda i wy macie wiecej do powiedzenia niz ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcące przygotowujące się : Nick.................Wiek.............Termin@......................Miejcowość malpka24...........24..................06.03......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcące przygotowujące się : Nick.................Wiek.............Termin@......................Miejcowość malpka24...........24..................06.03...........................Irlandia Staraczki : Nick.................Cykl............Wiek......Termin@..........Miejscowość ciekawa..............2...........21.........2123.01.............Wielkopolska biegaczka...........2..............?.........17.03.............................. ira2013.............3.............26..........20.02......................Śląskie bezikmalinowy......3............28.............?..................dolnośląskie ulna30..................3............28..........23.02..............małopolska sebza...................3.............26.........30.01................warszawa sonholindo.........+2lata.........23.........9-12.02..................Setubal marta2387........1.5roku.......25........ok.11.03...................Śląskie kruszynka1990......11...........21..........19.02....................łódzkie ulęgałka.................6...........29.............?...................lubelskie silka33.............2lata........33..............29.02........................LU emachines...............2..........29..........8-9.02............śląsk/będzin taka_jedna28*..........2..........28..........21.02..........Anglia/Śląskie sodie86.................1.........25........15-16.02.......Wrocław/dolnośl. Ewuś;................4...........28..........21.02.......................Śląskie Brzuchatki: Nick........Szcz.Cykl.......wiek........TP...........płec........Miejscowośc 0451994.....9.12.11.........31........13.09.12.....?..................Ateny czarnulka..........1...........21.........4.10.12......?.................Anglia maya10...........5............28.........9.10.12.....?.................ireland słasica.............1...........28.........3.10.2012...?.................mazury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzicie tak mi net dziala cos mnie zaraz trafi;/ albo mi ucina tekst albo wcale nie wysyla ;(...... a wiec tabelka dla przypomnienia ze takie cos istnieje na naszym forum i dla dziewczynek ktore juz maja inne terminy @ lub te co ze staraczek moga sie z przyjemnoscia prrzenies do brzuchatek a jeszcze tego nie zrobily ;)..... no t tyle formalnisci ;D...... dziewczynki o jest dobre a since zeby sie szybko zagoily a raczj na krwiaki bo mam takie dwa straszne dobrz ze sie nie zabilam w tej wannie lamaga ze mnie..... a sorrki ze nie pisze z polskimi znakami ale przez jakis czas musze korzystac z kompa mojego Ukochanego bo tylko ten lapie zasieg z iternetem a on ma francuska klawiature i nie mam polskich znakow ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
witajcie kobietki 🌼 u mnie dalej bez zmian , brzuch boli , musze sie wykurować i w weekendzik może jakiegoś drineczka by sie wychlipało ... czas sie wyluzować :classic_cool: pozdrawiam wszystkie babeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! ja to chyba mam krwawienie okoowulacyjne, mam takie strzępki śluzu podbarwionego krwią, nie wiem co to znaczy, czy moża się kochać czy nie:( miała któraś z Was takie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
bezik też bym się napiła jakiegoś drineczka albo piwka najlepiej bo uwielbiam piwo :) no ale cóż @ nie przyszła to chyba nie warto ryzykować :) ulęgałka ja miałam plamienie w tym miesiącu ale takie brązowe. Do tej pory nie wiem co to było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
Kurczę a mnie brzuch boli dalej i zauważyłam że najbardziej mnie boli wieczorem. Nie wiem czemu tak jest. A poza tym co trochę sprawdzam czy przypadkiem nie dostałam @ bo jakoś znowu czuję mokro tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewus to może jednak dzidzius jest :) życzę Ci tego :) u kruszynki chyba też jest :) mi jakos ten dzień szybko minąl zresztą jak każdy :) gotowanie, uczelnia oglądanie filmów z koleżanka i już po 21 :) brzuch mnie pobolewa i cycki :/ kiedy ta @ w końcu zawita to nie wiem cały czas mam wrażenie jakby to Mialo być już :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewus to może jednak dzidzius jest :) życzę Ci tego :) u kruszynki chyba też jest :) mi jakos ten dzień szybko minąl zresztą jak każdy :) gotowanie, uczelnia oglądanie filmów z koleżanka i już po 21 :) brzuch mnie pobolewa i cycki :/ kiedy ta @ w końcu zawita to nie wiem cały czas mam wrażenie jakby to Mialo być już :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny! dzisiaj bylam u ginekologa. zarodka jeszcze nie widac ale pecherzyk i cialko zolte pieknie rosnie. 6 tydz ciazy czyli 4 od zaplodnienia:)plamienia nadal wystepuja ale rzadko, dwa razy na dzien i to tylko taka wydzielina bezowa.biore duphaston 3xdziennie. za tydz znowu wizyta:) zaczynaja bolec cycuszki a tak poza tym to nic nie dolega.no moze apetyt na wszystko:) ulegalka; ja w ostatnim cyklu mialam takie strzepki i mysle ze to bylo wlasnie to plamienie okoloowulacyjne:) bierz sie do roboty!bo ja wlasnie wtedy najprawdopodobniej zaszlam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ema gratulacje :) super że wszystko jest ok bardzo się Ciesze :) uwazaj teraz na siebie kochana i odpoczywaj dużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulegalko ema ma racje bierz sie do roboty zeby nie bylo juz za późno...ema tak sie ciesze ...tez juz bym tak chciała...ale mysle ze prędzej czy później dołączymy do Ciebie kochana...trzymaj sie teraz cieplutko, odpoczywaj, obrzeraj sie tyle i wejdzie:) a co w końcu w ciązy jesteś...oj cóz za piękny stan...mała odzywaj sie częściej i opowiadaj jak sie czujesz żebyśmy były na bieżąco..małpka ty tez jak tylko złapiesz zasięg to siadaj i zawsze spróbuj cos naskrobać na tej Twojej francuskiej klawiaturze:) Ewus a Ty długo chcesz nas trzymać w niepewności ...rób test kochana już spokojnie możesz...pozdrawiam resztę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane :) ja też już na nogach nie Moglam jakoś spac goraco mi było... biegusia predzej czy później wszystkie dołączymy do naszych kochanych brzuchatek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Skarby!:) Co tam słychać? Ja też Nikusiu nie mogłam spać...całą noc było mi gorąco:) Ja się odkrywałam a Mój mnie przykrywał:)I tak w kółko:P @ jak na razie nie mam:*Piersi chce mi rozsadzić:)Brzusio pobolewa ale tylko wieczorem.Test zrobię jutro jeśli @ nie przyjdzie:*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynko no to pewnie dzidzius już się zadomowił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nie wiem:)Bardzo bym chciała,ale z moim szczęściem to pewnie @ przylezie:(Chociaż ostatnio zawsze miałam @ co 28 dni,a dziś mam już 32...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juliajulia
wszedzie starania i starania... widze ze nie tylko u mnie. :) u mnie pierwszy cykl... ale chyba nici...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki! Kruszynka na co Ty czekasz? zrób już test ale tylko dla potwierdzenia:), jeśli Ci tak gorąco to myślę ,że to dzidziuś:) wiele kobiet pisze o taki stanie gorąca. Ewuś a jak u Ciebie?Oj wczoraj były staranka no ale wcale się nie nakręcam nie myślę o tym ,co ma być to będzie:) Nikuś a u Ciebie? robiłaś test ? Biegusia a jak u Ciebie , kiedy termin@?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka:)))
ups...problem... :( 2 dni temu robilam test owu... i wyszlo ze nadchodzi godzina zero... ale dzisiaj jest biały wodnisty sluz jak woda... w niedziele u mnie bylo staranko... i teraz przerwa... co sie kurde dzieje... tak jeszcze nie mialam.. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynko mi też już 4 dni się spóźnia brzuch pobolewa czasem mocniej czasem lżej, piersi tak samo i zauważyłam rozstępy na nich no i do tego te gorąco w nocy :) ale z drugiej strony byłam chora i nie było za bardzo staranek u mnie w dni płodne bo mojego nie było może raz albo dwa więc nie wierzę, że mogło by się udać. Ulęgałko teścik kusi ale nawet nie tak bardzo bo raczej to nie ciąża :/ buziaki :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytrynka skoro 2 dni temu miałaś pozytywny test owulacyjny,a teraz już masz śluz taki jak opisałaś,to chyba już po owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewdzynki ;) ema super ze ciaza sie dobrze rozwija widze ze ta wizyta cie troche uspokoila ;) ulegalka bierz sie do roboty jak tak jak ema mowi ;) NIka skarbie czy ty tez bys byla w ciazy , rob test i kruszynka tez juz po terminie @ nie ma sie czego bac trzyam kciuki ;) reszta diewczynek co tam u was ? a ja dzis spac nie moglam ciezka noc mialam ;( u mnie tez juz po owulce czekam teraz na @ ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ja tu widzę ze będę sie sama starała:( bo dopiero w przyszłym tygodniu...a wogóle to mi sie @ przedłużyła...dziewczyny nigdy tak nie miałam ..ale nie napinam sie najwidoczniej tak musi być....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biegusia nie martw się, ja tylko ze dwa dni miałam bóle jajników no i ta krew wczorajsza , przytulanki były 20 no i 22 , a dzisiaj jajników nie czuję, więc wątpię że mi się udało w tym miesiącu ,chyba owulacji wcale nie miałam:( Dół jakiś chyba przez pogodę, strasznie wietrznie i ponuro....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulegałka ale ból jajników nie świadczy o niczym... pamiętaj ze każdy cykl inny...teraz jak człowiek sie stara o dzidzie to nagle dostrzega więcej w swoim ciele....normalnie nie czyta sie żadnych symptomów....i zyje sie z dnia na dzień....tyle tylko ze czuje sie sucho lub mokro i to wszytsko...także mysle ze wcelowałaś sie w sama owulke...tym bardziej ze te plamienia to chyba faktycznie okoloowulacyjne....także teraz cała sila w spermikach:p hehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegusia a bo tak jakoś mi się nie chciało;) jakoś libido mi w ostatnich dniach wzrosło i przytulanki były 11dc i 13 dc czyli wczoraj ale wątpię żeby coś z tego było, 25 zaczynam brać duphaston to mam nadzieję,że @ szybciej przyjdzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak tam Wam dzień mija Kochane?:) U mnie nuda.Muszę sobie kawkę zrobić,bo głowa mnie boli:( Chyba przez tą pogodę...taka wstrętna,że nic się nie chce. Mam do Was takie pytanko,ale to może wieczorkiem pogadamy na ten temat.Oczywiście jeśli będziecie chciały...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×