Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

beziku a czemu mielisbyscie nie probowac? a u mnie kicha straszna... musze czekac 2 tygodnie na wynik kolejnego badania... poki go nie bedzie nic nie zrobia... pozostaje mi modlic sie o cud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mycha- wspolczuje ci ja ta babe to chyba przez sluchawke bym " zjadla" co za glupia małpa ja dostalam od kolezanki luteine i bede brac od 15dc nie wiem czy dobrze robie bez uzgodnieni z lekarzem ..ale ..moze nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, czy mogę dołączyć? Od 2 lat staram się z mężem o dziecko, w zeszłym roku poroniłam w 7 tyg. i do tej pory ciąży brak :( Przez przypadek trafiłam na to forum, przeczytałam ponad 500 stron Waszych wypowiedzi, wiem teraz, że nie tylko ja co miesiąc liczę na CUD. A tym kobitkom, którym się udało GRATULUJE z całego serducha:) Wasze historie są tak różne, że ponownie widzę iskierkę nadziei...że może i mnie się kiedyś uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mycho lekarz nam zabronił bo mam terapie prądem na noge :( mycho trzymamy kciuki za ciebie i dzieciątko wszystko będzie dobrze musi ! ❤️ Kainko witaj :) dorotq a robiłaś sobie progesteron ? bo może jak masz w normie to nie trzeba go ? ja chciałam od gina wydębić luteine ale nie dał mi bo mam dobry progesteron ale chce mieć na wszelki wypadek , może we wtorek od doktorki endokr wydębie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kainka witamy! :) Dzisiaj o 15 wziełam się za prasowanie....za chwilę musiałam się połozyć bo zasypiałam na stojaco...Dopiero teraz wstałam...echhh ta pogoda...i jeszcze mi łeb pęka..bbbuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kainka witaj.:) kszewuszka🌼 ile czekasz na przesylke z allegro? ja 3dni temu zamowilam i jeszcze nie dotarlo.buuuu...stoje z robota ...bezik badalam w 24dc i bylo ok.ale jak bylam na usg w 7dc to endometrium bylo male powiedxial lekarz 3.2 mm potem 15dc wzroslo do 11.3mm.etam nie zaszkodzi moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotq róznie...zależy jak zapłacę.Ja teraz za zakupy zapłaciłam przelewem na poczcie i też jeszcze nie mam :( Najlepiej w banku bo do południa kasa jest na koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za przywitanie:) Ja właśnie zaczęłam 2 cykl (7 dc) z dostinexem (jest to lek obniżający prolaktynę bo mam zbyt wysoką po obciążeniu, od roku biorę też euthyrox50 bo tsh było za wysokie - teoretycznie tsh mam juz ok ale ta prolaktyna hmm nadal wysoka). Tak po cichu liczyłam, że w poprzednim m-cu się uda, że biorąc lek to ta moja prolaktynka nie namiesza a tu @ Właśnie jestem na etapie zmiany lekarza zapisałam się do kliniki niepłodności bo moja p.ginekolog chyba nie umie sobie ze mną poradzić twierdząc, że "w tym miesiącu uda się pani" i tak od roku :/ Poza tym cykle mam regularne, można powiedzieć "jak w zegarku" co 28 dni +- pół dnia, owulację teoretycznie też mam, więc kłopot jest chyba z główką ;) Mąż twierdzi że za mocno się staram i za dużo myślę. Może i ma rację bo jak w zeszłym roku zaszłam w ciąże to nie wiem nawet kiedy (byliśmy na 2 tyg."miesiącu miodowym" ;) i w ogóle nie myślałam jaki to dzień cyklu a po powrocie 2 kreseczki były:) ) Ale się rozpisałam...:) a miało być krótko i na temat ;) przepraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chętnie poczytam o kolejnych 2 kreseczkach na testach u Was, także dziewczęta piszcie , piszcie ;) Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kszewuszka ja zaplacilam od razu przelewem przez neta. i mam na poczcie wiadomosc ze moja wplata wplynela juz do sprzedajacego. hmmm. to i ja tez zrobie to bialkiem jajak zawsze to taniej. maz mi wczoraj kupil papier ryzowy i to trzy kolory bo bialego nie bylo hehehe a chcialam zeby kupil tylko papier do tego wzial mi tez szkatulke derwniana i po dwa stojaki i bombki styropianowe.hehe juz je okleilam i sie susza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny caly czas mnie mdli i boli mnie zoladek chyba po tym bigosie wiecie co simieje sie bo kiedys z tym bigosem to mialam ubaw 2 lata temu w lutym poszlam do kolezanki na piwko bo moj maz pracowal do pozna a byla sobota wiedz poszlam kupilam 4 ginesy bo bardzo je lubie no i poszlam ona mnie sie zapytala czy che bigosu a ja oki tylko troche napilam sie z nia piwka i zjadlam bigos potem poszlam do domu tak mnie bolal zoladek ale to okropnie ja do niej na drugi dzien mowie wiesz strulam sie tym bigoosem bo cala noc nie spalam a ona zartujesz ale jak sie okazalo po kilku dnia niepamietam juz ilu ale pamietam dokladnie ta date 12 luty 2010 zrobilam test i wyszedl dodatni i dokladnie na drugi dzien gdy jej powiedzialam ze jestem w ciazy to ona sie rozesmiala a ja czemy sie rozesmialas a ona do mnie powiadasz ze sie strulas mojm bigosem hhhhh do dzis to pamietam wiedz moze faktycznie sie udalo tym razem pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Oczekująca historia lubi się powtarzac :P Zyczę ci tego z całego serducha :) Dorotg a szkatułkę obklejasz motywem świątecznym? Na allegro są takie specjalne lakiery,które pod wpływem farby pękaja-jednoskładnikowe lub dwu.Fajnie to wygląda :) mam to ale jeszcze nie robiłam.Mam zamiar moja starą szkatułkę tak ozdobić ale na to jeszcze czas. Buziole dla wszystkich dziewczynek 👄 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka8623
Dziewczyny przeglądając oferty sklepów internetowych dla kobiet w ciąży ostatnio trafiłam tu http://sklep.brzuchatki.pl/ Ciekawe propozycje, a ceny bardzo przystępne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca-szczesliwa 25
Witam nadal mnie mdli jeszcze 6 dni żeby zrobić test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca-szczesliwa 25
Mam dosyć tego deszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam do Was pytanie kiedy macie pierwsze symptomy zbliżającego się @ ??? Ja mam tak, że wiem kiedy jest owulacja, dokładnie ją czuje, ale dzień po owu od razu mam objawy @ i wiem że znów się nie udało i tak mam od poronienia. Jak to jest u Was? Może któraś z brzuchatek tak miała i pomimo tego się udało :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekująca trzymam kciuki, aby się udało i tym razem "po bigosie" ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kainka ja mam dzisiaj 25dc i zaczyna mnie bolec podbrzusze.Wzięłam kapiel i mi przeszło.Nikiedy wcale nie boli a @ przychodzi... Kazdy organizm jest inny... A dawno miałas poronieni...sorki,że pytam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzewuszka z tym lekkim boleniem podbrzusza to roznie bywa... wcale nie zawsze zaraz po tym przychodzi paskuda @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzewuszka dziękuje za odpowiedź:) szukam po prostu drugiego tak dziwnego organizmu jak mój :) poroniłam w zeszłym roku w sierpniu, miesiąc czasu deprecha, ale już jest ok, mąż sporo pomógł. Od tego czasu próbujemy, ja się leczę i nic. Także ja mam 8 dc i znów się staramy ;) a Ty krzewuszka kiedy (nie)oczekujesz @ ? Który to Twój cykl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie;-) kszewuszko szkatulke bede robic za jakis czas musze miec wene:-P wiem ze sa takie preparaty do spekan.musze cos poszukac w necie.musze miec wizje hehehe... ja tez zawsze po owulce do @ doszukuje sie objawow ciazy czasem boli jak na okres a czasem wogole zadnych objawow. kszewuszko powiedz mi gdzie kupilas to co obklejalas na cukierki? ja nie moge nic znalezc buuuu... bylam w pepco i nic nowego po sklepach tez latalam wlasnie skonczylam kremowke, taka z gotowca gellwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie.zastanawiam sie czy moge miec dzisiaj dni plodne?hmmm...jest 12dc ssluz rozciagliwy szyjka otwarta i mocno nisko straszvnie nisko.ja przewaznie owulke man 15 lub 17dc.cos sie przestawilo czy co. stwierdzilam ze jednak tej luteiny nie bede brala..najpierw skonsultuje to z lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzielny poranek :) Kainka w wolnej chwili poczytaj sobie moja historię :P Dużo pisania... Dorotg ja fajne szklane rzeczy kupuję w sklepach za 4zł Tak się u nas nazywają.Ja teraz owulkę miałam w 13dc a dzisiaj mam 13 d fl i zmierzyłam temperaturę wczoraj i dziś i niestety idzie na dół więc @ za rogiem...bbuuuu Muszę znalezc naszą tabelkę bo będzie mi potrzebna echh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj kszewuszka.👄 U nas sa sklepy takie od 5,99 ale tam nie ma takich :-\ kszewusxka myslisz ze @ przyjdzie? kurde co jest? czlowirk stara sie wylicza te dni owulke i d**a.ehhhh.. moj poqiedzial ze mfm nie brac tej luteiny bo tylko hormony rozchwieje.jednak sfie boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×