Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

skoczylam brac luteine we wtorek i czekam na @... lepiej zeby przyszła choc ciazy nie wykluczam... ale nie wiem to chyba nie byloby dobre gdybym była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szyjce to ja sie srednio znam. jest tak na sredniej wysokosci, napewno mieciutka i wg zamknieta bo takia szpiczasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzewuszko gdyby sie okazalo ze jestem wciazy to bylby ogromny szok dla mnie. ale chyba i motywacja do uszczesliwiania siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nigdy nie umiałam badać,ale teraz wiem ze jest inna nisko,zamknięta i twarda:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja nie wiem jaka ma byc i jaka jest faktycznie u mnie. fakt ze bez problemu ja wyczuwam. a zazwyczaj mowia ze jest rozpulchniona ale co to znaczy to nie wiem. ja sie od kilku dni tak szczerze zastanawiam nad soba bo moje cialo dziwnie sie zachowuje. kluje mnie jajnik od dluzszego czasu codziennie, jestm zmeczona od 3-4 dni a od ponad tygodnia czesto biegam siku bo czuje takie parcie na pecherz a jak siadam to prawie nie sikam... myslalam ze to zapalenie pecherza ale chyba by bolalo... jeny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba 26 albo 27 dc mam. @ moze mi sie opoznic przez stres, nerwy i wogole. ale chyba inne objawy z tego nie sa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was w czoraj byly przytulanki codowne mam nadzieje ze z dobrym w nikiem dzis dopiero 13 dzien cykly gdzie to do 30 oj jeszce tyle niechce mi sie czekac boli mnie podbrzusze cholernie a wy gdzie jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie bedzie @ bo mam sluz juz lekko rozowy. dzisiaj mam dzien wycia, placze od rana bo nie wiem co dalej bedzie. ciagle kocham tego idiote!!! jak mozna zapomniec o człowieku ktorego sie kocha. zaraz sie napije z sasiadka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej Kaniu tak mi przykro że tak u Ciebie wyszło trzymaj sie tam jakoś. Ja dzisiaj bylam u gina dala mi skierowanie do szpitala zeby zrobic badania hormonalne potem jeszcze badania u endokrynologa i badanie nasienia moj musi zrobic. mam nadzieje ze wszstko mi ladnie sie ustawi i bedzie dzidzius. pozdrawiam Was wszystkie i spadam bo moj zaraz przyjedzie z pracy i musze mu amu zrobic buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon2903ika
ja tez mam jakiegos doła własnie do mnie dociera ze teraz liczą sie tylko znajomosci, pracuje tylko do konca roku apotem niewiadomo co dalej, a najlepsze jest to ze dziewczyna ktora przyszłą do pracy miesiąc przedemną dostała umowe na 4 lata a dlaczego? bo jej wujek jest znajomym szefa.... w dodatku młodsza o rok odemnei ale sodówka jej uderza do głowy, masakra.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon2903ika
i wogole mam dylematy czy aby napewno chce miec teraz dziecko- denerwuje mnie ze nie mge zajsc w ciąze a gdzies po kątach ciesze sie ze jeszcze nie ma, a do tego wszytstkeigo chyba mnie kolega z pracy podrywa..... o boze masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon2903ika
kania ja tez dzis popijam cin-cin pomaranczowy- wypaliłam papieroska ztego wszystkiego mąż tez wlasnie przyjechał z pracy i ma sie mną zając- bo wczoraj tak sie szybko potoczyło ze nawet do orgazmu nie doszłam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon2903ika
moze po sexie sie odstresuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon2903ika
kania to ty chwilowo nie mieszkasz z facetem ?przykro mi tez ze tak ci sie zwalilo na glowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny.pisze z tel.nie odzywalam sie bo bylam zalatana troche do tego ta @.w dodatku 2dni normalna@ a od wczoraj malutko .tampon suchy nie wiemm czemu taka mam.dzisiaj am u kolezanki ktora urodzila dzidzia ma 11dni:-) ehhh..czytam was jak mam chwile.moze jutro bede miala wiecej czasu.widze ze kazda z nas ma nskies problemy.kania wspolczuje kiedys tez mialam podobna sytuacje z facetem a potem poznalamm swojego meza;-) cos za cos.z perspektywy czasu to sie ciesze ze tak wyszlo.teraz mam super rodzine i ciesze sie ogromnie.mon.wiem jak to jest z ta praca ja tez szukam.oczekujaca trzymam kciuki. kolezanka tez mi powiedziala zebym poszla do gina po dupka.ze powinien pomoc.chyba tak zrobie i sprobuje moze sie uda. sliwka ulegalka misia malpka kszewuszka teacherka bezik kania oczekujaca czapus silka :-*:-*:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dorotq ginekolodzy mówia,ze dupek nie pomaga w zajsciu w ciaze tylko jest na wyregulowanie:)Ale Ja miałam tak,że trzeci cykl i sie udało,bo drugi cykl był 28 dc a trzeci w 14 dc owulka wiec ksiazkowo i do tego monitoring.I chce podkreślić,że Duphaston nie zatrzymuje owulacji:)Trzymam kciuki za Was:)🌻 Maju odezwij sie!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia hej 👄 cos wczoraj nie udalo nam sie pogadac na nk:) wiem ,ze nie pomaga ale przynajmniej mialabym cykle 28-dniowe a nie kazdy inny dosc mam tego...a to 31 a to 35 a to 28 czy 32 kurcze ale jestem wsciekla wiecie co sie stalo- prowadzilam swoja małą do szkoly ,szlysmy przez przejscie na zielonym ona przede mna ze 3 m i nagle wyjechal samochod ( on mial czerwone) normalnie zamarłam zaczelam drzec sie on zatyrzymal sie przwed nia ok 1 m. jak " morde " wydarłam zaczelam na niego k****ć az mnie gardlo boli do tej pory- szok....myslałam ,ze zejde ....J.sie przestarszyla ja to samo myslałam ze go zabije debila tydzien temu byla podobna sytuacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotq rozumiem Cie:)Ja to miałam cykle 33,40,46,50,56 itd:P Idz do gina:) Ja bym tak samo krzyczała na takiego debila,dobrze że nic sie nie stało.Masakra co sie dzieje nie wiem gdzie oni zdaja te prawka.Buziaki dla Was👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny,przezyłam dziś koszmar,dosłownie...nie uwierzycie co mi się śniło...a mianowicie że urodziłam dziecko za wcześnie,w ok 7 miesiącu,do tego moje dziecko najpierw zmarło na chwilę,póżniej ożyło a później znów zmarło,wszystko działo się w szpitalu,cały czas mam przed oczami jak biegam z taką małą kruszynką na ręce i dre się żeby mi ktoś pomógł,że mięli ją zaintubować a pielęgniarka poprostu podała dziecku tabletke...na koniec dzwonię do męża i mówie że dziecko się urodziło ale zmarło...Boże jak mam rozumieć takie sny?to coś może znaczyć czy w ogóle nie potrzebnie się przejmuje???nie mogłam póżniej spać w nocy i tylko uciskałam lekko brzuch żeby moje maleństwo się poruszyło,na szczęście coś tam "bulgotało";) ale miałam w porach...pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×