Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

kruszynko bedzie napewno dobrze:) aż mi sie łezka zakrecila :) teraz tylko ten weeeekend bedzie długaśny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle o luteinie kolezanka mowila ze jej pomoglo albo ten dupaston co tak piszecie ale musze sobie prolaktyne zbadac tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mialam ciezki tydzien w pracy i jak mi sie nie chce jutro do szkoly isc to nie macie pojecia dzisiaj maly dym z szefową w pracy miałam ale ciesze sie że dzisiaj na koniec dnia przyszła dobra nowinka :) ciesze sie twoim szczesciem kruszynko :) odrazu humor lepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka kochna az musialam sie odedzwac Gratulacje !!! skarbie dbaj o siebie fajny prezent na swieta dostalas :) twoj juz wie ? buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Kochane:* Tak,już wie:)Jest mega szczęśliwy:) A czy jak pójdę w poniedziałek do lekarza,to już będzie widać moją Kropeczkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczynki! Kurcze zabiegana jestem nie mam czasu na nic :( Kruszynko Wielkie gratulacje dla Was!!! :) :) :) Masz wspaniały prezent na święta!!! Ja wczoraj byłam na urodzinkach koleżanki,która jest z 2 dzieckiem w ciąży.Pierwszy był chłopczyk a teraz dziewczynka...termin ma na koniec lutego początek marca :)Mała już waży 1550 a ona już przytyła 15 kg.Ale to nic...ważne że dzidzia zdrowa :) A co do płci na usg to ja miałam mieć chrześniaczkę,potwierdzone przez lekarzy w klinice a wyskoczył chłopiec.Miała być Dominika a jest Dominik :P A u mojej sąsiadki miał być 2 chłopiec,dopiero w szpitalu przed porodem dowiedziała się,że to dziewczynka ;P A tak u mnie nic ciekawego,powoli kupuję prezenty.Ciasteczka też obowiązkowo muszę popiec :) produkty już mam to po niedzieli się zabieram :) Pozdrawiam!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekująca ja też tak raz miałam.... jak syn miał 3,4 lata to test wyszedł pozytywny (kreska była widoczna) a potem po paru dniach @ dostałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka no mi kiedys dwa raxy tak wyszlo ze byla kreska a potem w 36 dc @ tez nie wiem jak to rozumiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynko gratuluję 😍 spójrz ile osób wywołałaś swoją nowiną :) michellinka-napisz dane na maila, ja Cię odnajdę na fb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc dzwonię zaraz do gina i umawiam się jak najwcześniej na wizytę:)Już nie mogę się doczekać:) Misia a w którym Ty jesteś już tyg???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×