Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Hejka :) Dorotq nosek do góry uda się napewno !!!!!! może naprawdę za dużo o dzieciach myślimy ???hmmm??? ja też długo sie nie odzywałam ostatnio jak byłam u gina 18.01 no to tam pobrała tą cytologię i zlecila badania i umówiła mnie na 12.02 na godzine 12:00 na usg żeby kontrolnie zobaczyć czy wszystko wporządku. Dziewczyny dałam sobie spokój z myśleniem o dziecku juz na poczatku roku bo stwierdziłam ze idzie oszalec kazdy seks to tylko płodne i dziecko myślenie nie pozwalało tak naprawdę się rozluźnić i poczuć tą rozkosz.(ale taka prawda) zajełam sie sobą szkołą i kolejny semestr pozytywnie zaliczyłam :) mój mąż dostał pracę to też jakoś o tym częściej się w domu mówiło jakaś atmosfera luźniejsza w domu się zrobiła. ostatni okres miałam 31.12.2012!! i tak myśle w ten weekend cholera jasna jak dostane okres to nie zrobi mi usg i bede musiała znów miesiąc czekać a tak mnie podbrzusze boli i cycki jak na okres tylko ze tym razem tak mnie piersi bolały ze myślałam że je sobie wyrwe!!!testu nie robiłam bo i tak no czekam za okresem .jak glupia latałam do kibelka co chwile czy dostalam okres nerwowa jak cholerka sie zrobilam itp. Idę we wtorek na usg i lekarka pyta sie mnie czy coś się zmieniło :) ja mówię ze nie bo jestem przed okresem co prawda spóźniał mi sie ale ja nie mam regularnych a ostatni cykl jakoś 43dni miałam wiec tym okresem sie nie przejmowałam .słuchajcie zrobiła mi usg iiiiiiiiii jestem w ciąży :) popłakałam się aż mówie Wam :) co prawda według miesiaczki wychodzi na 7 tydzien ale według rozmiarów 5 no i zrobiłam bete wczoraj co potwierdziła ciąze. dzisiaj jak byłam u tej lekarki dała mi juz badania boże chyba z litra krwi bedą brać mam z 12 pozycji na krew i mocz i juz dostałam skierowanie na badania prenatalne i ide na nie 02.04 :) dziewczyny myślę że dla każdej z nas ten rok będzie szczęśliwy i że się uda wszystkim staraczkom ja sie tylko modlę żeby nic się nie wydażyło do tego 12 tyg :( no cóż teraz wszystko jest w rękach Boga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiliśmy z mężusiem test ciążowy taki domowy żeby na pamiątkę był :-P 2 krechy odrazu wyszły ledwo mocz doszedł :D 🌼 🌼 🌼 🌼 dla Was trzymam kciuki za wszystkie :) i 👄 dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michellinka no pogratulowac.ladny prezent na walentynki dostaliscie !:-):-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane!! Dorotq trudno ale nie załamuj się ,idź do lekarza i na pewno Ci odpowie co jest nie tak. Michelinko cudowna wiadomość! gratulacje!!!!wspaniały prezent na Święta!!! I zaczęła się dobra passa na kafe:) Ciekawe kto następny:) Ja jutro idę na usg na 10, zobaczę niunię to Wam prześlę zdjęcia:) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalinka gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ale wiadomość:):):):)🌻 Dorotq nie smuć sie,idz do gina bo jak dobrze pamietam to miałaś już dawno iśc nie zwlekaj:)Ja wierze,że zobaczysz dwie kreseczki:)👄 Ulęgałka nie długo przytulisz swoją niunie:)Będzie Hania???:) U Mnie 18 tydzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dziekuje ;* jakos tak mnie trzyma od soboty lekka deprecha;/ ulegalko nie oge sie doczekac tej twojej fotki...:):) ;* misia to juz 18 tyd.;o łojj jak szybko leci... :* tak wiem od dawna sie wybieram do gina ale jakos tak sie nie moge zebrac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki ❤️ michelinka gratulacje :) 🌼 a u mnie dziś sie rozpoczął 17 cykl starań ,mam do was prośbe usuńcie mnie z tabelki , pozdrawiam wszystkie kobietki i życze miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotq i Tobie się uda na pewno :) wierze w to a pamiętasz jak mówiłam nowy rok nowe możliwości . nie możesz na pewno się poddać :* i dla Ciebie będzie ten rok szczęśliwy :) Beziku za Ciebie również trzymam kciuki i za zdrówko mężusia :) Dziękuję za gratulacje choć już mi emocje opadły teraz bardziej się boje żeby serduszko się pokazało :O Misia 18 tyg faktycznie zleciało :D Ulęgałko czekamy za fotką :) ja już swoją też dam, a co tam jak szaleć to szaleć:P :D:D:D http://imageshack.us/photo/my-images/819/dsc0539f.jpg/ http://imageshack.us/photo/my-images/46/dsc0540d.jpg/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michellinka serdeczne Gratulacje!!!!!!!!!!!!!! Ale niespodzianka :) Dziewczynki uda nam się wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoją drogą topic coś trochę ostatnio kuleje :O a Beziku dlaczego chcesz się usunąć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beziku przeciez dopiero co tak optymistycznie patrzylas w przyszlosc... myslalas o ewentualnym INV w razie czego a tu nagle z usunieciem... o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beziku nie poddawaj się, jesli nie udaje się sposobem naturalnym to spróbujcie metodą in vitro. Bądź dzielna... Krzewuszko a jak u Ciebie? Misia jak się czujesz? Misiu doszło jeszcze imię Michalina ,sama już nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulęgałka dobrze się czuje jak narazie:)boli mnie pośladek prawy mam takie skurcze bardzo uciążliwe. Michalinka też ładne imie:)U nas sąsiadka ma psa na którego woła michalina masakra....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bo niewiem sama tera to musze na miśku sie skupić , ma cały czas 38 st , w poniedziałek znowu do gastrologa , nie miałabym sumienia ciągnąć go jeszcze po gabienach po klinikach ... zamęczył by sie , więc doszłam do wniosku że tylko zajmuje miejsce w tabelce bo i tak tera tym bardziej sie nie uda , nasionka mieliśmy tera powtarzać ale to też bez sensu jak ma cały czas rzut i gorączke to napewno będą słabiuteńkie , ten rok zaczął sie okropnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet na spacer nie może wyjść cały czas biegunki z krwią , ja nie daje rady psychicznie bardzo sie boje o niego , nie wiem co zrobić żeby mu ulżyć , żeby pomóc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beziku trzymam kciuki żeby minął szybko ten okropny czas . Ja szczerze wierzę że takie okresy w naszym życiu mają jakiś głębszy sens. zobaczysz że u Ciebie tez tak będzie.wszystko minie i zacznie się ten lepszy OWOCNY czas :) . życze Ci tego z całego serca . oczywiście wszystkim starającym się również ( no i brzuchatkom :) ) u mnie25 dc.- ok 7 dni do miesiączki . ovufriend zaznaczył że minęło 6 dni od owulacji. nie nastawiam się . czekam na okres :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beziku przytulam.jejku kochana zycze ci wszystkiego najlepszego zdrowka dla meza i szybkiego pozytywnego testu cizowego.ehhh to zycie :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze wczoraj pisałam że sie nie nakręcam a dziś teściowa do mnie mówi że całą noc śniła małą dziewczynkę która biegała z kredkami w ręku po naszym mieszkaniu. wiem że jak się o czymś myśli to potem sie to śni ale ona mówi że nie myślała o tym w ogóle. i pyta mnie dziś rano czy moze nie zaciążyłam. wiem nakręcam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja już po usg , wszystko w porządku, zdjęcia się nie udało zrobić bo to już późno. Waga około 330 plus minus 500 g. Pani doktor mówiła ,że powinna do 3500 dobić, klocek mały. A co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ulęgałko to kawałek dziewuszki :) Ja mam bratanicę-moja chrześnica nazywa się Michalina a mówimy na nią Misia :) Beziku dużo zdrówka dla mężusia.Wiem jak się starasz o swoje kochanie.Ja też się bałam o mojego...na szczeście wyniki wątroby spadły o połowę.Jeszcze do normy dużo brakuje ale odetchnęliśmy z ulgą.Dalej dieta i zero alkoholu do lipca.Lekarz powiedział,że ma słabą wątrobę więc musi uważac. U mnie 26dc i 11po owulacji.Dzisiaj temperatura z 37,09 spadła do 36,86 :( Czekam na @.Muszę kupić testy owulacyjne....i będziemy walczyć nadal! Pozdrawiam!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE DZIEWCZYNKI:)wczoraj pisałam do Was ale nie mogło sie wysłac..nie wiem co sie dzieje..MICHELLINKA!GRATULACJE!Beziku!przykro mi,że tak nie ciekawie U WAS..:( badzcie dzielni i nie opuszczaj naszego topiku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge sie doczekac zdjatek Waszych dzieciatek!STARACZKI KOCHANE!GŁOWY DO GÓRY!i,mam nadzieję na dobre wiadoności!i cały czas trzymam kciuki za każdą z WAS!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanakali oczywiscie ze pamietamy... nawet bylas wzywana do tablicy... co tam Slonko u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio chodziły mi po głowie myśli, że "coś się dzieje". Nie było starań jako takich. Owszem kochaliśmy się z moim kilka razy raptem. Wczoraj pochłonęłam łapczywie całe pięterko ptasiego mleczka i dziś byłam senna cały dzień. Myślę sobie: upewnię się i zrobię test ciążowy. Zrobiłam. Patrzę a tu II krechy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanakali pewnie,że pamiętamy :) Wielkie Gratulacje!!!! Tak się cieszę :) Teraz jeszcze trzecia do kompletu ;) Silka dla Ciebie też kochana wielkie buziaki z pozdrowieniami!!!!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×