Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

:) wiesz, od zawsze podobała nam się Amelka... ale niedawno mąż zapytał czy może nie dalibyśmy Ania. Hmm prawdę mówiąc Ania wydaje mi się idealne, nie wycudowane, ładne ma zdrobnienia i w życiu dorosłym też sprawdza się dobrze. Skąd to wiem? No tu właśnie jest problem, bo sama mam tak na imię :o to chyba głupie dać tak samo na imię córce (?) Nie sądziłam, że wybór imienia będzie tak trudny. Najgorsze, że już więcej typów nie mamy... A co Wy wybraliście? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciamisia Raczej bedzie Maja chcieliśmy Amelie ale ciągle tylko słysze AMELKA AMELKA Pasuje Szymon i Maja M na początku tak nie za bardzo chciał Majke ale jak mu sie ginka spytała jakie imie Pan wybrał to odpowiedział Maja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotq ..... tak mi przykro, a to wredna @.... to rozpoczynamy razem kolejny cykl starań.... A co do imion to wśród moich znajomych są już 4 Haneczki, 3 Amelki, 3 Julki i 2 Tosie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotq ..... tak mi przykro, a to wredna @.... to rozpoczynamy razem kolejny cykl starań.... A co do imion to wśród moich znajomych są już 4 Haneczki, 3 Amelki, 3 Julki i 2 Tosie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u moich koleżanek co niedawno urodziły to: Blanka,Martynka,Justynka,Joasia i Lenka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie 🌼 U mnie niby tydzień po owulacji... Temperatura wysoka ale co z tego jak zawsze przed @ spada buuu.... Do soboty mam brać duphaston i odstawić.Dzisiaj mam ból miesiąckowy i kręgosłup boli echh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! ja za Was wszystkie trzymam kciuki. Niedługo Wy będziecie się patrzeć na swoje dzieciaczki wspominając ja długo staraliście się o tą drugą kresunie:). ja już powoli dochodzę do siebie jest coraz lepiej, Hania odpukać grzeczna jest, robi kupkę i ssie cyca, na szczęście nie ma kolek.. Wstaje raz dwa razy w nocy, daje mi się wyspać:). Czekam na wiosnę:) Kochane bądźcie cierpliwe i nie poddawajcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj cykl powrocil do nieregularnosci w miesiac po odstawieniu tabletek...ostatni trwal 35 dni ,okres opozniony o tydzien a dzisiaj na swoje 26 urodziny odkorkowalo mnie i wszystko mnie boli :) mam taka cicha nadzieje,ze w koncu sie ureguluje ten cykl po tylu latach, bo jak tu sie starac o malenstwo? ostatnio gadalam z przyjaciolka i jeden wniosek wysuwa sie z kazdej strony, jak czlowiek sie stara to nic nie wychodzi z ciazy a jak o tym nie mysli to zaraz zaowocuje (znam wiele par ,ktore staralo sie po 2lata myslac o tym bez przerwy a ci ktorzy nie mysleli o tym tylko sie nie zabezpieczali zaraz zachodzili)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość molinezja1000
Tylko jedna chwila ja jestem 4 miesiac po odstawieniu tabletek i wciaz cykle mam nierrgularne 27,23,25 ,a teraz czekam mam nadzieje ze @ nie przylezie. Chociaz watpie bo przytulanki byly 9dc rano i wieczorem i na tym koniec bo maz nadwyrezyl kregoslup wiec z przytulanek nici. A niewiem czy owulke mialam czy nie , jeszcze nie znam dobrze swojego organizmu a tabsy bralam 10lat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane starczki, ciezarowki i mamusie :) Zepsulam termometr, wiec jednak nie bede mierzyc temp. Skonczyla sie nareszcie @ wiec mozna przystepowac do dzialan operacyjnych. Zakupilam sobie kulki gejszy i zamierzam cwiczyc miesnie Kegla. Czekam na przesylke. Jestem tak podekscytowana... Wiosna cos do nas nie chce przyjsc, ale wziellam sie za wiosenne porzadki, nadrobilam zaleglosci w praniu, wzielam sie za prasowanie, a potem pucowanie chalupki :p Zycze wam slonecznego i milego dnia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) ciekawe czy sliwka juz urodzila :) griszankaanka u mnie dzisiaj ostatni dzien @ testy juz przyszly wiec bedziemy znowu bawic sie w testowanie i mierzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedługo mama...
Dziewczyny!!! Zachęcam was do odwiedzenia portalu ovufriend. Dzięki niemu znacznie łatwiej prowadzi się codzienne obserwacje, program samodzielnie na podstawie objawów wyznacza owulację, dzięki czemu łatwiej jest celować w odpowiedni dzień ;) Jest tam także forum, ciekawe porady, przyjemna atmosfera. Polecam!!! http://ovufriend.pl/?code=5f07032ed3a7e9b89508cb886871e0e97f418219 - tu się można rejestrować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kszewuszka dzięki za życzenia...do mojego przyszły niedawno witaminki, ostatnio znajomy do nas wpadł i zdziwił się widząc dziecięce body, spytał się po co nam to :P tak się zastanawiam czy jest tu jeszcze ktoś taki jak ja? Tzn. nasza sytuacja wygląda tak: w czerwcu będzie 7 lat jak ze sobą jesteśmy, w tym roku będziemy się zaręczać (wcześniej mieliśmy problemy finansowe) i ponieważ ślub to jest wydatek minimum 40-50tys postanowiliśmy najpierw zrobić sobie dziecko a w przyszłości ślub (jak wielu naszych znajomych)...mam 26lat i to najlepszy czas na to by urodzić dziecko dlatego postanowiliśmy nie czekać dłużej skoro jesteśmy na to gotowi a kiedy nas na ślub będzie stać tego nie wiemy, bo niestety rodzice nam nie zafundują wesela co z resztą rozumiem...czy wasi faceci brali jakieś witaminy na poprawę nasienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko jedna chwila- łohohohoho...to co to za slub za 40-50 tys;) nas tez nie bylo stac na wielkie wesele (zreszta i tak nie lubimy takich "spędów") dlatego u nas z dziecmi bylo 35 osób-najblizsza rodzina... no ale ja cie nie osadzam ..kazdy lubi co innego:) dlatego nie bierz tego do siebie:) ja swojemu kiedys kupilam i bral przez 3 m-ce PROMEN a potem ANDROVIT- nie wiem czy pomoglo na nasienie bo nadal nie jestem w ciazy;) ale zaczely mu wlosy robic sie gestsze :P hahahah... widzisz -u nas jest tak ,od kiedy urodzilam corke(ponad 8 lat temu) to nie stosujemy zadnej antykoncepcji i nic..a corca wyszla za pierwszym razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny bardzo proszę może wy mi pomożecie Jestem po wizycie i niemam dobrych wieści lekarz powiedział ze od ostatniej wizyty trzy tyg pęcherzyk dużo się powiększył ale za to jest brak jakiegoś worka który odżywia zarodek zarodek jest tylko brak tego worka i niemogł go dojrzeć mówił ze jak do srody następny tydzień nic się niezmienni to znaczy ze zarodek się nierozwija i nic niebedzie mi mógł pomuc tylko muszę się zgłosić do lekarza domowego o skierowanie szpitala na wyłyżeczkowanie nie wiem dlaczego tak jest nic mnie nie boli krwawień niemam jedynie co to trochę mnie mdli a jak wyniki robiłam wszystko jest ok tylko nie wiem jak mam mam rozumieć moją bete HCG 08-02-2013 było 55 U/L 14-02-2013 było 220 U/L 19-02-2013 było 630 U/L 01-03-2013 było 24000 U/L a zapomniałam się zapytać o betę wszystko mi wyleciało z głowy o co chciałam się zapytać nawet nie wiem czy ta beta jest prawidłowa może wy mi pomożecie zrozumieć ostatnią @ miałam 17-01-2013 cykl był 26 dni a dziś jest umnie 8 równy 8 tyd ciąży a od zapłodnienia 6 tyg nie wiem jestem strasznie załamana sama widziałam ze zarodek jest tylko nie widać było tego pęchezyka jak pomyślę co mnie czeka ,łzy same cisną się do oczu nawet myśleć nie potrafię dziękuję wszystkim za trzymanie kciuków jestem załamana pozdrawiam wszystkich serdecznie wioletta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko jedna chwila, mój m. bierze Androvit, pisałam już wcześniej, że po trzech miesiącach ilość żołnierzy zwiększyła się czterokrotnie. Coś w tym jest. Oprócz tego od niedawna L-karnityna 3xdziennie i witamina C "garściami" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calineczko, Idź jeszcze do innego lekarza i niech obiektywnie spojrzy co się dzieje. Może to być tzw. "pusta ciąża", czyli wszystki znaki na niebie i ziemi wskazują, że jesteś w ciąży, bo jesteś, ale zarodek się nie rozwija i rozwijać się nie będzie. Wbrew pozorom jest to dość częste zjawisko i dotyka mnustwo kobiet. Pierwszy raz spotkałam się z tym, gdy jedna z moich koleżanek była w takiej ciąży. Tak jak u Ciebie w 8 tyg. ciąży podejrzewali, że to właśnie "pusta ciąża". Czekali jeszcze dwa kolejne tygodnie, bo sądziła, że może się pomylili, ale w 10 tc.fasolka była tej samej wielkości, co przy ostatniej wizycie, z trudemjej przyszło pogodzić się z tym, że jednak dzidziusia nie będzie. Trzy dni po zabiegu, jej facet zrobił jej niespodziankę, wykupił wakacje last minut. Odpoczęła, zdystansowała się do całej sytuacji i po dwóch miesiącach znowu była w ciąży. Bała się, że znowu może ją to spotkać, ale gin. powiedział, że to mało prawdopodobne, żeby przydażyło się to dwa razy. Teraz cieszy się pięknym synem, taki mały zbój :) Wioletta tulam Cię mocno. Wiem, że nie jest Ci łatwo.Poczytaj w necie na temat "pustych ciąż", a przede wszystkim wybierz się do innego gina, może tamten się myli, jak potwierdzi podejrzenia pierwszego, to sama wiesz co Cię czeka. Ale z drugiej strony im szybciej, tym prędzej masz szansę na zdrową ciążę. Czekam na informacje od Ciebie. Trzymam kciuki,żeby to jednak była pomyłka. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
giszanka dziękuję wczoraj dużo myslalam i poczekam do następnego czwartku na usg bo jak ja analizowałam wczoraj to od zapłodnienia było 41 dni ,jeśli wedrówka jaja trwała 6 dni a mogę się mylić 5 t i 1 d a jeśli to jest chlopic to mam taką cichą nadzieję ze się wolniej rozwija niż dziewczynka i niebyło widać nie wiem mam zbyt wiele myśli na sekude

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
calineczka- ja na twoim miejscu poszlabym do innego lekarza...:) patra- ty tez juz chyba niedlugo rodzisz:) ciekawe co u sliwki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calineczko, przykra sprawa. Proponowałabym Ci pójść do innego lekarza, najlepiej do takiego, o którym wiesz, że ma najlepszy sprzęt jakieś dobre USG. Jeśli potwierdzi wersję swojego poprzednika to niestety będziesz musiała się z tym pogodzić, a może okaże się, że wszystko jest ok i tego oczywiście najbardziej Ci życzę, trzymaj się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Dzisiaj byliśmy na tym usg prenatalnym i wszystko dobrze malutka prawidłowo sie rozwija i waży 600 g:) Buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon2903ika
ja tez dalej nie moge zaciążyc zaczynam sie załamywac;(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×