Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Nick.................Wiek..... .........Termin@.....................Miejcowość malpka24...........24.................06.03............................Irlandia Staraczki : Nick.................Cykl....... .Wiek.......Termin@...........Miejscowość ciekawa...............2...........21........2123.01...... ......Wielkopolska ira2013...............3...........26.........20.02....... ...............Śląskie bezikmalinowy......3...........28.............?.......... ........dolnośląskie ulna30................3...........28.........23.02....... ..........małopolska sebza.................3...........26.........30.01....... ...........warszawa sonholindo.......+2lata.........23.........9-12.02....... .............Setubal marta2387.......1.5roku.......25........ok.11.03......... ...........Śląskie kruszynka1990......12..........21........28.03........ ............łódzkie ulęgałka.............6............29.............?..... .................lubelskie silka33.............2lata.........33........29.02........ ....................LU emachines...........2...........29.........8-9.02........ ......śląsk/będzin taka_jedna28*......2...........28.........21.02.......... ....Anglia/Śląskie sodie86..............1...........25........15-16.02.......Wrocław/dolnośl. Ewuś;................4...........28..........21.02...... ................Śląskie kszewuszka..........3...........33........11.04...... ..................Śląsk Brzuchatki: Nick........Szcz.Cykl.......wiek........TP...........płec......Miejscowośc 0451994.....9.12.11.........31......13.09.12.......?..... ............Ateny czarnulka..........1...........21.......4.10.12.......?.. ...............Anglia maya10...........5............28.......9.10.12.......?... .............ireland słasica.............1...........28.......3.10.2012.....? ...............mazury ...biegaczka.......2..........:)........????????????.....?................polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
biegaczka super że wszystko w porządku :) a było już coś widać?? tobie przynajmniej coś powiedzieli nie tak jak mi :( a może napiszesz co Ci powiedziała odnośnie jedzenia i picia?? bo mi nawet tego nie powiedzial ten mój lekarz :( a te badania na które dostałaś skierowania są płatne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki!! No widzisz biegusia wszystko będzie dobrze, warto było pójść. Ja wróciłam z miasta odstawiłam samochód do myjni bo taki brudas ,że wstyd jeździć;/ , ja od wczoraj zaczęłam brać ten wiesiołek mam nadzieję ,że coś pomoże, również mam oeparol:). Zobaczymy jaki będą staranka na pewno wiem ,że na razie odpuszczam , idzie wiosna ,słoneczko będzie cieplutko i wtedy będzie seksik pod słońcem:) Ja też muszę buty sobie kupić najbardziej lubię balerinki a i jeszcze szukam czegoś na tą komunię..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane juz mówie...a wiec tak ...nie jesc ryb, migdałów(oczywiście pomagają niby na nudności ale ograniczyć do minimum), poza tym nie pic mleka słodkiego tylko w postaci przetworzonej czyli serki, jogurty itp. oraz żadnych rzeczy light (np. cola - lepiej napis sie zwykłej coli niz light) a dlatego te produkty bo ponoć one zawieraja jakies alergenty, które moga wpłaywac na nienarodzone dzicko...co znaczy ze moze sie urodzić juz jako alegrik..jak dobrze zrozumiałam:)...mam zostać przy kwasie foliowym ...jesli dieta jest dosc zróżnicowana to nie ma potrzeby żadnych tabsów dodatkowych jesc...( w sensie chyba witamin) ps. badania za free kochana bo ja byłam z nfz..u mnie jest tak ze rano przychodzę, czekam na rejestracje - rejestruje sie i czekam na lekarza więc dziś spędziłam dosłownie 2,5h..ale nie jest az tak zle...byłam pierwszy raz ...a następnym razem będę cwańsza i pójdę trochę wczesniej...:) jeden zasadniczy plus - kasa została w portfelu:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
A myślicie że jak pójdę prywatnie to lekarz może mi wypisać skierowanie na badania na nfz?? on przyjmuje też normalnie na nfz ale wtedy bym musiala czekać miesiac żeby do niego iść właśnie na nfz i dlatego idę prywatnie na pierwszą wizytę a później zobaczymy. Mam nadzieję że coś zrozumiałyście z tego co napisałam. biegaczka a pozwoliła Ci pić colę?? tak się zastanawiam czy można bo uwielbiam colę ( i piwo ale piwa to wiadomo że nie można :) ) a to w końcu kofeina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
ale chodzi mi o badania z krwi i moczu. Też Ci kazała zrobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadnych przeciwskazań nie ma do picia coli,,,tylko tyle ze nie light:) takze mysle ze spokojnie mozesz....wiesz kochana ja biore to troche z rezerwą bo bede jadła wszytsko ale z umiarem.... a odp. na twoje pytanie czy da tobie skierowanie na badania z funduszu to nie mam pojęcia ale wydaje mi sie ze raczej nie...czyli bedziesz musiala isc prywatnie...ale głowy nie dam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
kurczę to pewnie ładnie za to zapłacę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
Właśnie chciałam iść do tego co jutro idę prywatnie ale na kasę to mi powiedzieli że trzeba miesiąc czekać :( A zależy mi żeby isć do niego bo On też przyjmuje w szpitalu w którym będę rodziła. Pójdę jutro i zobaczę co mi powie. Może z nim pogadam i jakoś mnie wciśnie na przyszły tydzień na nfz i wtedy da skierowanie na badania na nfz. Chociaż marnie to widze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie dobrze myslisz mała...mi tez zalezalo zeby miec GIN co w szpitalu pracuje w którym sie rodzi - i mam:) bedzie dobrze napewno cos wykombinujesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
mam nadzieję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam prywatnie u gina i zrobiłam już wszystkie badania te które mi na razie zalecił ale płaciłam za wszystkie, mój gin też pracuje w szpitalu w tym w którym pewnie będę rodziła ale ja chyba będę chodziła jednak prywatnie do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo nie wiem ile na nfz musiałabym do niego czekać a prywatnie wiem,że zawsze mogę pójść no i wizyty nie są kolosalnie drogie a już założył mi kartę ciąży i myślę, że przy porodzie też będzie więc chyba zostanę prywatnie u niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
biegaczka ten co byłam u niego tydzień temu kompletnie nic mi nie powiedział. Tylko tyle że na usg jeszcze nic nie widać. Kazał przyjść za 2 tyg i powiedział żeby się jeszcze nie cieszyć więc nie wiem co to miało znaczyć :( nika a ile zapłaciłaś za te wszystkie badania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuś za te badania zapłaciłam 213 zł. dokładnie. Nie wiem czy to na razie na tyle czy znów będę musiała coś robić po kolejnej wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
A jeszcze mam do Was jedno pytanko: czy jak by mi ten lekarz założył jutro kartę ciąży to mogłabym z tą kartą normalnie chodzić do innego lekarza albo do niego na nfz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuś oczywiście, że tak :) to już od Ciebie zależy do jakiego lekarza lekarza będziesz chodziła niektóre kobiety po kilka razy zmieniają lekarzy podczas ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
Nika dziękuję za odpowiedzi :) kompletnie się na tym nie znam :) już normalnie o niczym innym nie myślę tylko o jutrzejszej wizycie. Mam nadzieję że potwierdzi ciążę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witac ze wiosna , bo wszystko optymistycznie tu dziś brzmi maya to fajnie że wszystko dobrze z dzidziusiem biegaczka ,i badzo dobrze ze odwiedziłaś lekarza, i narazie jest wszystko ok!!! teraz bedziesz spokojniejsza, ja ide za nie całe 2 tyg na 2 wizyte, i mam nadzieje ze usłyszę dobre wieści , i serduszko będzie biło, co do tych witamin to rzeczywiście słyszałam ze nie ma potrzeby zażywania, zależy od lekrza , najwazniejszy kwas foliowy , po tych witamiknach to kolosy sie pózniej rodzą, to sprawa oczywiście indywidualna, a co do coli, to raczej ja jej unikam są lepsze napoje, zdrowsze, ale oczywiście niektórzy mają smaka takiego , widocznie jak to się mówi ,,dziecko potrzebuje,, ewus bedzie dobrze jutro zobaczysz swoja kropeczke, ,której już może bije serduszko, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuś nie ma za co :) ja też dużo nie wiem bo to moje pierwsze maleństwo będzie :) ale staram się w wolnym czasie czytać i nadrabiać co nieco :) no i trzymam mocno &&& koniecznie daj znać jutro od razu po wizycie co i jak :) tak jak Ula mówi może już serduszko usłyszysz tego Ci życzę :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
Na pewno dam znać :) ale wizytę mam dopiero o 15 więc nie tak z samego rana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam ja również na wiadomości :) będzie dobrze u ciebie ja to czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulegałko Ty naprawde odstawiasz starania na później czy dalej bedziesz sie pszytulac ale juz bez napinania na dzidzie i co bedzie to bedzie??? nierezygnuj kochana nigdy nic nie wiadomo..a moze masz własnie rodzic w grudniu...no i co..bedziesz miała podwójne urodzinki:) ULEGAŁKO rozmawiaj a nami...:p KINGA dobre podejscie...trzymam za Ciebie kciukasy oby sie udało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuś i jak po wizycie?? :) daj znać co i jak kochana :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×