Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Tylko ze ja sobie wzielam faceta z przeszloscia. i teraz po prawie 4 latach chyba pierwszy raz zaluje.... co z tym testem quick view? mialyscie? robic dzis czy jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka@
teacherka - postaramy się ,ale dzisiaj sobie odpuścimy. Mnie coś dzisiaj pobolewa podbrzusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka@
Kania ja miałam do czynienia z nim i moja koleżanka ja robiłam z nią w ten sam dzień o tej samej porze i mój wyszedł negatywny , a jej pozytywny. A była to chyba 16. Ja bym dzisiaj zrobiła ,ale to już zależy od Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania jutro zrób z porannego, bo teraz to róznie może być i będziesz żałować, że zmarnowałaś. Rano bardziej wiarygodne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka@
Kania - ja bym robiła już teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko widzicie robilam test dzien po i negatywny, pozniej chyba w 34 dc negatywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka@
Mam pytanko takie nie związane z staraniami Co robicie jutro na obiad , bo nie mam pojęcia co ja mogę zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze zrobie test teraz a jak nie nic nie wyjdzie pojde po nowy do apteki hehehe bede chodzic i szukac calodoowej bo nie wiem gdzie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżance też się spóżniał przeszło tydzień...a szła na wesele więc zrobiła i negatywny.Dodatni wyszedł po przeszło dwóch tygodniach od spodziewanej @. Każda z nas jest inna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam obiad z niedzieli... :) U nas na śląsku tak zawsze jest :) Rosołek,kluseczki i roladka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba zrobie zaraz.. ale juz dzisiaj Wam chyba wyniku nie napisze... moze pozno pozno... tak czy siak bede wyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania, trzymam kciuki...baaaardzoooooooooooooooooooo:) Kamilka, ja robię jutro na obiad bitki w sosie z ziemniakami i mizerią:) A we wtorek jakąś zupę bym zrobiła ale nie wiem jaką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
hej babeczki, widze że forum sie rozkręca na maxia , posadziłam dziś pelargonie, czekam na @ , ale ze starankami w tym miesiącu bez ciśnienia u mnie , pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
krzewuszka żarełko śląskie jest the best :) jednak z mięskiem musze przystopować bo już 3 razy dzinnie szamam mięsko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i niestety dostałam @ :( a już zaczynałam mieć nadzieję, że to jednak ciąża:(( a czy mimo to, że dostałam @ mogę być w ciąży?? bo czytałam, że do 3miesiaca mozna miec a ja mam jak narazie mniej obfity niż zawsze i bardziej różowy. jak myślicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
ja też nad tym sie zastanawiam , narazie mam plamienie malutkie @ sie rozkęcać zaczyna :( tygrysku nie gołuj sie idzie wiosenka zobaczysz że uda nam sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
przepraszam miało być nie dołuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dupa test negatywny. Wogole jakis dziwny ten test. co innego napisane na opakowaniu a co innego w srodku. W instrukcji pisza trzymac za niebieski pasek a tam niebeiskiego nie ma tylko rozowy.... eeee nie wiem co mam myslec. Chyba zadzwonie dzis do mojego gina. Kazal mi przyjsc jutro po jakas recepte bo po badaniu cytologicznym stwierdzil ze jakas alenk infekcje mam i ze mi wypisze lekarstwo. A jesli jednka jestem w ciazy i to lekarstwo zaszkodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaniu jutro pójdziesz do lekarza i będziesz wszystko wiedziała. Krzewuszko,beziku i tygrysku na pewno nam się uda. U mnie 21 dc i dalej bordowa kreska ale to był mój ostatni test więc już teraz tylko czekanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×