Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Gość Ewuś;
Dzień dobry :) ale okropny dzień dzisiaj :( a myślałam że w końcu zrobi się cieplutko :( nawet sprzątać się nie chce, a jeszcze muszę pomyć okna. Kania daj znać co tam jak wrócisz od lekarza. ulęgałka czekaj cierpliwie i na pewno bedzie ok - trzymam kciuki żeby tym razem się udało. A mnie dale leciutko brzuch pobolewa i czasem mi się nie dobrze zrobi ale na szczęście nie wymiotuje :) Zauważyłam też że mam jakby więcej śluzu - mam nadzieję że to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka@
hej U mnie 13 dc i dalej starania. Zostały mi jeszcze 4 dni płodne ,a potem już tylko czekanie. Dziewczyny wszystkim nam się uda nie możemy się załamywać :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochaniutkie:* Co tam u Was słychać?U mnie wszystko po staremu:)Sprzątanie,zakupy na Święta i tak w kółko:) Dzisiaj mam 7 dc-od wczoraj zaczęliśmy staranka:)Biorę olej z wiesiołka i czekam na testy owulacyjne,chyba jutro przyjdą więc od 11 dc zacznę testować:) Ulęgałko a kiedy Ty robisz te testy,że przez tyle czasu masz pozytywne?Bo właśnie wyczytałam,że nie można robić ich rano,bo mocz jest zagęszczony i można uzyskać wynik fałszywie dodatni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam nadzieje ze sie uda mi wkoncu bo juz nie moge sie doczekac te ktore nie chca od razu zachodza a te ktore sie staraja a nic z tego nie wychodzi nie sprawiedliwe to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Tygryss:) Widzę,że nowa jesteś na forum:)Nie było mnie przez cały weekend,to muszę troszkę doczytać co tu się działo:) Długo się już starasz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka tez jestem ciekawa...jak tobie się powiedzie :) Te testy z apteki są troche szersze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaniu lekarz bedzie wiedział jakie lekarstwo może ci zapisac.Ja też kiedyś miałam problem z cytologią i przez pół roku się leczyłam,wtedy nie mogłam się starac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka@
dziewczyny poszłam po testy owulacyjne do apteki i zastanawiam się czy zrobić go dzisiaj czy jutro i zaopatrzyłam się również w 4 ciążowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staramy sie z narzyczonym juz prawie rok i nic już czasami myśle, że ze mna jest coś nie tak skoro nie moge zajsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka@
Kruszynka - to idę robić .Zaraz napiszę wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem szczupła więc może to też ma jakiś wplyw na to no nie wiem już co mam myślec o tym ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka@
Dobra zrobiłam , teraz czekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka@
dobra wyszedł pozytywny ,czyli dzisiaj mamy szansę na owocne starania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie test wyszedł pozytywny w 15 dc.W 17 dc kreska testowa była bordowa.Wczoraj test już był negatywny,czyli pozytywny przez 4 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulegałko
Kruszynko dzisiaj tylko zrobiłam rano a tak wieczorem, nie wiem co mam myśleć.teraz przyszło mi tylko czekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka@
Kreska oznaczająca owulację była troszkę ciemniejsza od kontrolnej (ale bardzo nie wiele). A w ulotce napisali ,że jeśli tak jest ,albo jak są identyczne to znaczy ,że jest pozytywny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulegałko
Kamilko to starajcie się już dzisiaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulegałko
ja mam pozytywny w sumie od 16dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×