Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Gość majuszka123
Czesc Dziewczyny, Znalazlam ten temat wczoraj i przesledzilam dokladnie. Nawet w ramach nienapalania sie i niepanikowania :) chcialam nei pisac, ale i tak ciagle mi to siedzi w glowie, wiec przylacze sie i ja. my staramy sie od listopada (2 dziecko) w grudniu test wyszedl pozytywny, niestety 3 dni pozniej przeszedl tez okres. (26 Grudnia) teraz czekam jak i Wy na ten weekend, wczoraj niestety zrobilam sobei test ( a obiecalam sobie, ze nei bede robic przed terminem) i wyszedl negatywny. Wiem, ze wiekszosc z nas oczekuje @ w weekend... Zycze Wam i sobie zeby nie przyszedl! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majuszka123
bol w dole brucha po obu stronach w zasadzie od ponad tygodnia, piersi srednio, choc widze, ze pojawila sie zyla, ktora znam :), ale nie chce sie podniecac... zatwardzenie od 5 dni... i kopletna glowa w chumrach, zatrzasnelam klucze w domu (nigdy ni sie to nie zdarzylo) zostawilam plaszcz w sklepie, myle slowa, brak zainteresowania praca :) :) :) ale wszystkie objawy psychiczne moga wynikac z mojej checi zaciazenia, a te fizyczne mozna wytlumaczyc nadchodzaca @ czyli, jak my wszystkie w zasadzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka90
a ja obecnie nic nie czuje, no bo jak jak jeszcze 10 dni do @, jedynce co to możliwość spania całą dobę , to napewno , ale to chyba bardziej wynika z tego ze lekko się przeziębiłam, chociaż -sama nei wiem, nie chcę się cieszyć za wczasu ... Ja w tym roku koncze 22 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoRoTkA___
Dziewczyny mam do Was pytanie: mój najdłuższy cykl trwał 32 dni (zawsze miałam tak 28-29 a ten 32 był najdłuższy) dzisiaj mam 31 dc i chciałam zapytać czy na moim miejscu zrobiłybyście test dzisiaj czy poczekać do jutra??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka90
Dorotka ja bym na twoim miejscu zrobiła , zwłaszcza że jeszcze wczesnie , a z tego co mówisz to okres juz powinien być . bo jeśli wacha się miedzy 28-32 a dziś jest dzień 31 , to juz powinno pokazać ,a jeśli wyjdzie negatyw to nie martw się i poczekaj jeszcze ze dwa dni i powtórz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka90
Ja za pierwszym razem robilam w dniu spodziewanej i mi nie wyszedl , a kilka dni pozniej bylo czarno na bialym pozytyw , tyle ze to malenstwo stracilam :( teraz znow sie staramy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoRoTkA___
A jak go zrobię popołudniu to też powinno coś wykazać nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka90
no jesli poziom hormonow juz jest na tyle to tak , ten moj pozytyw to po poludniu byl robiony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoRoTkA___
To chyba dzisiaj zrobie ten test. Aż się boję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka90
czego sie boisz głuptasie ? :) ile masz lat ? no i przede wszystkim bardzo osobiste pytanie ,dzidzius planowany ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoRoTkA___
Mam 28 lat (no prawie 29 :) ) jestem 2 i pół roku po ślubie. Staramy się z mężem o dzidziusia 3 cykl. We wrześniu odstawiłam tabletki anty więc dzidziuś jak najbardziej planowany :) a boję się że znowu nic z tego nie wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka90
bedzie dobrze pomysl w ten sposob , lepiej czekac dluzej i cie cieszyc .. niz tak jak ja to malenstwo tracic , z zupelnie nie wiadomych przyczyn , tak więc glowa do góry. Zrób test dziś , i daj znać :) ps folik bierzesz?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majuszka123
dziewczyny pisza, ze i po terminie bywa negatywny. mojeje przyjaciolce po odstawieniu tabletego przez 3 tyg po terminie wychodzil negatywny, myslala, ze ma rozregulowany cykl, a u ginekologa okazalo sie, ze ciaza... i niby to wszystko wiem, a nadal dramatyzuje po negatywnym tescie wykonanym przed terminem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoRoTkA___
Zrobię i dam znać. A folik oczywiście biorę już od września :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellooo witam witam staraczki te nowe i te "stare":) u mnie tez dzis bez zmian...jakby brzuch toche odpuscił ale wczoraj to była istna męczarnia ...czułam sie tak jakbym maiła dostac @ ale sie cos zablokowało(i własnie przypomniało mi sie ze z pierwszym tez tak miałam)...ech...piersi dalej bolące ale juz tylko jak dotykam, czasem zakłója i mam takie zgrubienia to pewnie gruczoły...oo i boli mnie głowa....hahha ale to moze nie od tego...choć w tym cyklu częściej, w prawdzie to mnie nie głowa bardzo rzadko boli...a i mam takie uczucie w dalszym ciągu jakbym dostała @ i często biegam do WC sprawdzić czy nie zalało a tam.... sucho???dziwne....macie tez tak....ale wariactwo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoRoTkA___
Ja też co chwila biegam do WC sprawdzić czy przypadkiem nie dostałam @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale kochana biegasz bo ciekawość czy biegasz bo masz takie uczucie jakby cie już zalało??(przepraszam za dosłowność - nie wiedziałam jak to ująć:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoRoTkA___
Biegam bo mam uczucie że właśnie mnie zalało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) a ja siedzę w pracy i juz nie wiem co mam z sobą zrobić, nic mi się nie chce :( i normalnie zasypiam na siedząco :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czuję się fatalnie :( jak bym miała lada chwila dostać @ wystarczy byle pierdoła a mi się ryczeć chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) wiem doskonale, że tak właśnie będzie drugi negatywny test utwierdza mnie w tym przekonaniu :( ale cały czas się zastanawiam skąd takie dziwne objawy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoRoTkA___
A macie takie dziwne uczucie że Was szczypią piersi albo lekko zaswędzą?? Nie przez cały czas ale od czasu do czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoRoTkA___
Mnie też brzuch boli jak w pierwszy dzień @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ja mówiłam ze brzuch odpuścił...chyba w zła godzinę...hehehe...teraz znowu zaczyna ...w sumie to zauważyłam ze bardziej go odczuwam jak siedzę niż ja chodzę...nie wiem tez sie zastanawiam co to za objawy...no chyba ze.... zaciążyłyśmy.... lubię sie nakręcac:)atzo... dorotka jak ten teścik...robisz teraz czy później...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×