Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

hej kobitki w kolejny dzień oczekiwań na @....u mnie dzis troche zmian...wstałam rano - piersi jakby nie bolace i takie miekksiejsze sie zrobiły natomiast teraz znów je odczuwam i sutki swędza :)...brzuch nie boli ...sama nie wiem co sądzić juz o tym...zwariować można...niech ta @ w końcu przyjdzie....pozdrawiam i miłego dzionka zyczę...a samopoczucie ok...wczoraj przed położeniem wypiłam jeszcze herbatkę z sokiem z aronii od mojej mamy i duuuuużżżżooo cytryny ....chyba pomogło bo jest o wiele lepiej....ulęgałka kochana mam nadzieje ze ty sie nie rozłożyłaś ...a reszta jak w porządeczku????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam , mamusie:) u mnie dzisiaj lepiej ale w nocy myślałam że zejdę miałam temp i tak mnie w kościach łamało , dzisiaj głowa tylko pobolewa ale tak oki. Ja tam u Was ? widzę biegaczka już wstała.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahha wstała wstała...taki ranny ptaszek ze mnie:) no dziewczynki budzimy sie toż to już prawie środek dnia...czas na relacje objawowo - samopoczuciowo hehehe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki:) U mnie bez zmian...piersi bolą,szczypią,pieką:/Nawet nie wiem jak ten ból określić.Coś strasznego.Nigdy w życiu mnie tak nie bolały. Brzuch mnie już nie boli. A co tam u Was Kobietki?Widzę,że Wy już z samego rana na nóżkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoRoTkA___
Dzień dobry :) biegaczka widzę że my to mamy na prawdę identyczne objawy :) tylko że u mnie sądząc po wczorajszym teście to raczej nic z tego nie będzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie denerwuje to ciągłe odbijanie na pusto. Nieważne, czy zjem czy nie i tak się odbija. Nigdy tak nie miałam. Samopoczucie takie sobie. Podbrzusze boli. temp 36.9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotka mówisz o teście...ale ty przecież masz @ tak ja ja chyba koło 23 prawda? wiec kochana jeszcze wszystko możliwe...ale pomimo wszystko mylące te objawy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoRoTkA___
biegaczka ja @ powinnam dostać dzisiaj no najdalej jutro. Dzisiaj mam 32 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wogóle kochane to jestem w 27 dc i jak sobie przeliczałam ostatni rok i dc to mam od 28-31 dni z przewaga 28dc wiec kochane myślę ze 23 to data ostateczna ...z reguły mam tak ze zawsze dostaje dzień lub dwa wcześniej niż w poprzednim miesięcu@ ...pisze to ponieważ jutro dla mnie zaczyna się odliczanie i teoretycznie w w niedzielę mogłabym zrobić już test ale nie będę taka i poczekam do po 23 ...na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoRoTkA___
A ja się zastanawiam czy kupić dzisiaj test czy poczekać jeszcze żeby mnie znowu nie podkusiło go zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczynki :) Widze że z was ranne ptaszki,mi @ nie pozwolila pospac mecze sie dzis strasznie:( moze pozniej brdzie lepiej🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee kochana doti.. to ty juz nie dostawaj a to będzie dla mnie dobry znak skoro mamy takie same objawy....a z drugiej strony to mam jakieś dziwne przeczucie ze nie dostane@ nie wiem czyżbym sie juz tak wciągła...hehehe ulegałka cos mam przeczucie ze myslisz o nastepnym teście:) ps. troche podbrzusze zaczyna sobie klóc...ale leciutko naprawde:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dotii czekaj nie rób, daj spokój ja wiem po sobie, nie ma sensu....poczekaj jeszcze ze dwa dni ...hmh ale bedzie adrenalina zobaczysz...hehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoRoTkA___
biegaczka jak ja nie dostanę to Ty na pewno też nie i oby tak było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoRoTkA___
Kurczę a tak bym chciała już wiedzieć bo w sobotę jadę do rodziców i chciałabym im zrobić prezent na Dzień Babci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstrzymaj sie i powiedz jak będziesz wiedziała na 100% , jak mówisz ze @ masz dostać dziś lub najpóźniej jutro - także poczekaj co najmniej do soboty lub niedzieli i zrób test ....wiesz @ jak na złość może się opóźnić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam sobie kawusie i teraz was sobie poczytam , co tam sie wydarzyło od wczoraj ;) trzymam kciuki za was żeby@nie przyszly do was , moze rzuce jakies czary:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoRoTkA___
Wstrzymam się wstrzymam :) Małpka czekam na te czary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) u nas chorobowo :( mala mi wczoraj wymiotowala dzisiaj lekka goraczka i katar takze zostala w lozku co jej sie podoba bo ma bajki :) . mnie na szczescie lub nie szczescie bol jajnikow przeszedl . czekam na @ . a jak wy dzisiaj ulegalka jak sie czujesz ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoRoTkA___
A jeszcze mi się przypomniało: mąż wczoraj stwierdził że mi piersi tak jakby urosły :) Znów jakiś objaw wynalazłam :) W sumie to On wynalazł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez tak mam :)...a i dziś częściej niż zwykle chodzę do WC ... a i łapie sie na tym ze o niczym innym nie mysle tylko o tym ze chciałabym już być w ciąży....ale tak sobie myślę - ale by było fajnie jak gdybysmy wszystkie zaciążyły i trzymały się do końca razem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak u was ze śluzem dalej czujecie tzw. "mokro"...sluz oczywiscie białawy...a wiecie może czy szyjka macicy powinna być nisko czy wysoko....bo ja mam bardzo nisko aż się wystraszyłam (sorki za dosłowność w opisach przyrody:)ale to w końcu forum o ciąży) a Was chyba mogę o wszystko zapytać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki!! nie nie biegaczka nie robię:) co ma być to będzie!;) jak Wy wyczuwacie to z szyjkami ? ja nie wiem jak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szyjka w ciąży się zamyka i twardnieje - aby ciąża mogła być utrzymana. Co do wysokości to nie wiem, ale wczoraj właśnie też mi się wydawało, że mam nisko. Niestety nie potrafię tego stwierdzić obiektywnie, bo ja nie prowadzę obserwacji szyjki. Uczucie mokrości mi także towarzyszy. Mam dzisiaj dziwne uczucie, które nawet nie wiem jak określić. wstałam, było mi mdło, chociaż nie tak, jak wtedy, kiedy jest się chorym. Zjadłam śniadanie, a to odczucie się utrzymuje. Nie chce mi się jednak wymiotować, tylko tak jakby "coś tam nie leży". Nie ma to nic wspólnego ze znajomymi mi odczuciami mdłości , kiedy się jest chorym, albo jest po imprezie, więc nawet nie wiem, czy mogę to nazwać mdłościami. No ale jakoś tam mi źle. Ja przez mojego męża to chyba złapię ciążę urojoną :) Codziennie mi powtarza, że to już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mi sie wydaje dziewczynki e Wam sie udalo . niestety ja musze jeszcze probowac :/ jakos stracilam nadzieje ze i mi sie uda . mam dolka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×