Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

biegaczko , pogratulujesz ja będzie druga mocna krecha, 22 stycznia mam urodziny i wtedy zrobię test może będę miała prezent? zobaczymy. Biegaczka a jak Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biegaczko , pogratulujesz ja będzie druga mocna krecha, 22 stycznia mam urodziny i wtedy zrobię test może będę miała prezent? zobaczymy. Biegaczka a jak Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biegaczko , pogratulujesz ja będzie druga mocna krecha, 22 stycznia mam urodziny i wtedy zrobię test może będę miała prezent? zobaczymy. Biegaczka a jak Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biegaczko , pogratulujesz ja będzie druga mocna krecha, 22 stycznia mam urodziny i wtedy zrobię test może będę miała prezent? zobaczymy. Biegaczka a jak Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrde:/ po raz kolejny forum wysiadło:/ przepraszam za taaaka liczbę postów:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka90
a ja kolejny dzien poprostu przespałam . wróciłam z pracy o 10 ( bylam tylko 4h) i wstałam dopieor teraz . masakra ale nie traktuje tego jak objaw , raczej jak zmęczenie, a tak bym chciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak bym chciała kiedyś się spełni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoRoTkA___
A ja chyba spanikuję i poczekam do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:) kryszynka- dzieki za zaproszenie fajnie bedzie do was dolaczyc z tym ze wy jestescie etap staran i obliczanie owulacji🌼 ja bardziej na etapie przygotowan❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To w niczym nie przeszkadza:) My też musiałyśmy się do tego przyzwyczaić:)Jak będziesz z nami to szybciej Ci to pójdzie.Możesz pytać o wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak postanowiliście to bierzcie się do roboty:)Powiem Ci,że zrobić dziecko to wcale nie taka prosta sprawa.Ja z dziewczynami dobrze o tym wiemy niestety:/Co miesiąc rozczarowanie.Ale oczywiście z Wami Małpko może być inaczej...może uda się za 1 razem-tego Ci oczywiście życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anusia-sorry ja ciebie nie :( ale moze pozniej mi sie uda :) A wiec dziewczynki postanowilam ze pierwsze chce sie przygotowac do ciazy a minowicie obije rzycilicmy palenie a za miesiac ide do gin chce porobic badania( i o te badania chodzi dziewczyny na innych forach twierdza ze tiogłupie badz smieszne) poniewaz nie mieszkam w polsce teraz mam okazje zeby je zrobic a zalezy mi natym zeby byly w polsce bo mam zaufanego lekarza a a po tem nie wybieram sie do polski za szybko wiec to jedyna okazja zeby zrobic cokolwiek w tym kierunku:( mam jeszcze zabki do skonczenia i wizyta u dermatologa mnie czeka:( wiec chce sie pierwsze doprowadzic swój organizm do porzadku zanim zaczne sie starc chociasz dodam ze niezabezpieczamy sie w zaden sposob teraz ale staranie takie pelna para chce rozpoczac w przyszlym roku poniewaz w tym roku czaka mnie rozpoczecie studiow i chcialabym zajsc jak ukoncze pierwszy rok. ale kjak was tak czytam to juz sie nie moge doczekac tej chwili na która wy tak teraz juz czekacie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki (: za tydzień ide do laryngologa jak gardło nie odpuści, lada dzień okres dostane , dzisiaj w robocie słabo mi sie zrobiło pot mnie zlał , mam 37 st, chyba lekki stan podgorączkowy, kurcze szkoda że laryngologa nie moge wcześniej dorwać >:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam straszny ból głowy przy skroniach:/Do tego cały czas mnie brzuch boli...a jak tam u Was Kobietki?Jakieś zmianyy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, ja też dzisiaj cały dzień cierpię na ból głowy przy skroniach. Może jakies warunki atmosferyczne niekorzystne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja coraz bardziej wątpię. zrobiłam dzisiaj test owulacyjny, bo mi jeden został i denerwował :) wyszła jedna kreska. słyszałam, że jak jest ciąża, to wychodzą dwie, z tym, że druga może nie być tak mocna jak pierwsza. Mi w dzien owulacji wychodzi bardzo wyraźna druga kreska, a w tym cyklu także po owulacji wychodziły dwie, tylko druga słaba. A teraz już nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoRoTkA___
a mnie brzuch dalej boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoRoTkA___
A czy macie też tak że pomimo tego że bardzo chcecie być w ciąży macie jednak jakieś obawy jak to będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam ogromne. za dużo naczytałam się o pustym jaju płodowym, zatrzymaniu akcji płodu, poronieniach, przedwczesnych porodach, odklejaniu łożysk itd. Myślę sobie, że jak bym teraz była w ciąży, to by nie było dobre dla mojego zdrowia psychicznego :D Ale z drugiej strony tak bardzo chcę dzidziusia. Szwagierka mówiła mi, że jak zaszła w ciąże, to nie przyjmowała, że z jej dzieckiem może być coś złego. Ale wiadomo, że różne rzeczy się zdarzają , pomimo dobrych myśli. Tak bym chciała, żeby już niebawem nasze forum przerodziło się w forum mam wklejających zdjęcia brzuszków i maluszków. ach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonho lindo - trzymam kciuki za kolejną owulację i silną drużynę piłkarzyków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoRoTkA___
Sonho lindo nie martw się nie będziesz jedyna bo ja też pewnie dostanę. Następnym razem na pewno się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majuszka123
Soho, ja tez w zeszlym miesiacu dostalam i to po dwoch pozytywnych testach... No, coz, zrob sobie za tydzien depilacje, pazury, kup kawalek bielizny i ruszaj do akcji. No bo co nam zostalo, allluja i do,przodu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mogę dołączyć ? to nasz 1 cykl starań jednam nie wiąże z nim dużych nadziei. Staraliśmy się po miesiączce - do 2 dni przed owulacją. W samą owu niestety się nie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj zeszło mi trochę żeby przeczytać was od poczatku a wiec co niektóre wierz we wróżby!!!! wiec jak was to zainteresuje to mam taką jedną sprawdzoną przez moje 2 kolezanki im sie sprawdzilo !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×