Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

maja głowa do góry ja też mam małego dołka bo czuję ,że jednak mi się nie udało no ale zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też śluz nie wypływa. Po prostu mam uczucie mokrości w pochwie. Żeby zbadać szyjkę najlepiej unieść jedną nogę i oprzeć o wannę np. Wkłada się palce najdalej jak to możliwe i na tylnej ścianie powinno być takie zaokrąglenie. To jest szyjka. Kiedy jest wysoko powinna być praktycznie niewyczuwalna. Ale trzeba naprawdę długich obserwacji, żeby móc bezbłędnie określić położenie i stan szyjki. Ja nigdy nie jestem pewna tych zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nie łamcie się. Każda z nas pewnie ma chwile, kiedy jej się wydaje, że się nie udało, a później przychodzi moment, kiedy wraca wiara, że już ktoś tam mieszka. Biorąc pod uwagę to, że wszystkie bardzo chcemy, jest to zupełnie normalne. Wiadomo jednak, że dopiero okres i test nam może powiedzieć na czym stoimy. Więc trzymajmy kciuki. Wiem jedno, pewnie niektóre z nas będą bardzo szczęśliwe w tym miesiącu jeszcze :) Przynajmniej statystycznie mi się tak wydaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też bym chętnie męża o to prosiła, jednakowoż tylko my możemy stwierdzić najbardziej prawdopodobny stan szyjki. :) osoba " z zewnatrz" nie wyczuje tego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się rozgadałyście Kochane:)Co do szyjki to ja mam twardą,zamkniętą i wysoko...ale nie wiem jaka powinna być:/ Dziewczyny płakać mi się chce tak mnie te piersi bolą:( Nie wiem co się dzieje...a może,to właśnie to:)Hmm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoRoTkA___
biegaczka po prostu to jest nie możliwe że masz dokładnie to samo co ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo sie ciesze ze Wam sie jednak udalo z tego co piszecie ( tez mialam taki okropny bol piersi w pierwszej ciazy ) takze wydaje mi sie ze jednak Wam sie udalo :) .trzymam za Was kciukasy &&&&&&.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoRoTkA___
maya a piersi Cię bolały cały czas czy tylko przy dotyku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoRoTkA___
Mnie też zawsze bolały przed @ ale teraz wydaje mi się że jakoś tak inaczej bolą ale to pewnie mi się wydaje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sraciatella
Dziewczyny psychika jest najwazniejsza, ja nie zabezpieczalam sie dwa lata i nic. Pomogla mi Turcja:-) Cieply klimat i samo przyszlo.. Teraz czekam na dzidziusia,ktory przyjdzie na swiat w czerwcu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka w zasadzie czulam je jak nigdy dotad . przy dotyku jeszcze wiecej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki nie przejmujcie sie juz rzuciłam magiczne zaklecie @ nie ma prawa przyjsc:p Ja juz po obiadku objadłam sie strasznie , teraz ide sobie poopoczywać :D pozniej do was zajze 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulęgałka u Ciebie to jest właśnie objaw:)Ja wiem,że zaciążyłaś:* A co do zmiany klimatu,to ostatnio byliśmy tydzień w Zakopanym:)Myślę,że może ten wyjazd też nam troszeczkę pomógł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem kruszynko :( wszyscy piszą że ból piersi za pierwszym objawem::( u mnie nic a jak u Ciebie kruszynko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulęgałka-ja wiem,że zaciążyłaś:)Czytałam wiele na temat bólu piersi i często jest tak jak u Ciebie:) A u mnie bez zmian,tylko cycuszki bolą niemiłosiernie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż nie pozostaje mi nic innego :) własnie zaczęłam nowy cykl...i dobrze bo już miałam dosyć tego oczekiwania(jakoś trzeba sobie to tłumaczy hehe)....teraz kochane trzymam za Was mocno kciuki zeby Wam sie udało....ech ten organizm mój to jakas menda ... tak mnie oszuka a @ i to jeszcze za wczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoRoTkA___
biegaczka to ja pewnie też dostanę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoRoTkA___
Zobaczymy jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie przylazła?!!! oj to już i tak wszystkie dostaniemy i od początku będziemy się nakręcały. Biegaczko i dobrze,że wcześniej nie będziesz musiała tak długo czekać;) głowa do góry. Mam nadzieję,że będziesz z nami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoRoTkA___
Miłego biegania życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×