Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Gość dagsam87
lol wlasnie doswiadczylam pierwszy raz w swoim zyciu zgagi :/ jak ja w tej ciazy nie jestem to pojde do psyhiatry bo jak nic ciaze to ja mam ale moze i urojona..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagsam87
no nic rano sie okaze czy bociek przyniosl cosik :) dobranoc kochane, trzymajcie z rana kciukasy... ps. kiedys tez robilam test i wyszedl mi negatywnie kilka godzin pozniej dostalam okresu... teraz juz jeden negatywny za mna, a objawy sie chyba nasilaja, wiec naprawde mam duza nadzieje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki :) Nadrobiłam Was na spokojnie bo wczoraj niestety ale po tym całym dniu w stresie moje dziecko już po 21 kazało mi iść spać :) Dziewczynki testujące dzisiaj dawajcie znać czy są dwie kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagsam87
echhh no i nic :( nawet cienia kreseczki :( to pewnie te bole co mam to spozniajacy sie okres, albo poprostu on zaginal i bede miec miesiac bez okresowy... :( cholera ale mi przykro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagsam87
dzis mija 47 :( wiec chyba nie ma zludzen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wychodzi na to,że owulację miałaś bardzo późno,bo po 30 dc. Póki co @ nie ma więc możesz mieć nadzieję Kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagsam87
no nic, czekam na okres.. jak sie nie zjawi to pojde do lekarza i zobaczymy co powie.. tylko pytanie skad takie odczucia wszystkie mam? ech moze bardzo chcialam i moj organizm sie podkrecal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może jesteś w ciąży:) Jeśli dobrze pamiętam to Ewuś robiła testy i wychodziły jej negatywne i dopiero sporo po terminie @ wyszedł pozytywny:) A nie wiesz kiedy tak mniej więcej miałaś owulację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagsam87
mniej wiecej w lany poniedzialek 2 kwietnia i wtedy sie kochalismy i dzien wczesniej i dzien pozniej .. do tego sie zastanawiam bo w dzien mojej miesiaczki kiedy mialam dostac tes sie kochalismy, ale to chyba nie ma nic z tym wspolnego... wiesz ale to drugi test negatywny juz... no jak sie nie pojawi okres, to zrobie sobie pozniej test bo a noz, i pojde do gina i zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki w słoneczny dzień! Dagsam tak mi przykro :( może faktycznie owulacja Ci sie przesunęła... ja bym poszła w przyszłym tygodniu do lekarza. Gosiasrok dziękuję za odpowiedz.Wszystko zapisuję dokładnie :) Jeszcze mam pytanko... dzisiaj mam 12 dc i test owulacyjny prawie dodatni :) Kreski są w zbliżonym kolorze i temperatura mi spadła.Po @ miałam przez wszystkie dni 36,8 a dzisiaj 36,7... to znaczy,że owulacja sie zbliża,dopiero się uczę :P Pod koniec cyklu zawsze mam 37,2.Wczoraj wieczorkiem juz dorwałam męzusia :) Będę póżniej :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagsam87
mniej wiecej w lany poniedzialek 2 kwietnia i wtedy sie kochalismy i dzien wczesniej i dzien pozniej .. do tego sie zastanawiam bo w dzien mojej miesiaczki kiedy mialam dostac tes sie kochalismy, ale to chyba nie ma nic z tym wspolnego... wiesz ale to drugi test negatywny juz... no jak sie nie pojawi okres, to zrobie sobie pozniej test bo a noz, i pojde do gina i zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagsam87
hahaha pisalam pisalam xD i wkoncu nie wyslalam :D owulacje mniej wiecej mialam 2 kwietnia (w lany poniedzialek) i dzien wczesniej i wtedy i dzien pozniej sie kochalismy.. i tak sie zastanawialam, ale kochalismy sie dokladnie w dzien mojej spodziwanej @ (ale ona nie nadeszla) ale to chyba nic wspolnego z tym nie ma... no nic musze czekac na okres, jak nie dostane to bede szla do gina, ale pewnie zrobie jeszcze jakis test.. hehe dobrze ze mojego TZ w domu nie bylo jak robilam test bo sie poryczalam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagsam- ale raczej niemożliwe aby owulacja była 02.04... Bo ok. 14 dni po owulacji przychodzi @. Dzisiaj masz 47 dc więc owulacja była po 33 dc:) Jak nie dostaniesz za parę dni,to musisz iść do gina bo to może jakieś problemy hormonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki w słoneczny dzień! Dagsam tak mi przykro :( może faktycznie owulacja Ci sie przesunęła... ja bym poszła w przyszłym tygodniu do lekarza. Gosiasrok dziękuję za odpowiedz.Wszystko zapisuję dokładnie :) Jeszcze mam pytanko... dzisiaj mam 12 dc i test owulacyjny prawie dodatni :) Kreski są w zbliżonym kolorze i temperatura mi spadła.Po @ miałam przez wszystkie dni 36,8 a dzisiaj 36,7... to znaczy,że owulacja sie zbliża,dopiero się uczę :P Pod koniec cyklu zawsze mam 37,2.Wczoraj wieczorkiem juz dorwałam męzusia :) Będę póżniej :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagsam87
a jednak sie wyslalo no patrzcie jakie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale chyba od tego 02.04 kochaliście się jeszcze wiele więcej razy?:) Bo jak tak,to możliwe że na test za wcześnie:)Owulacja mogła być ok 35 dc albo nawet i później:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagsam87
aj ja juz tam sama nie wiem... no zobaczymy... jakbym owulacja miala byc 33 dc to wtedy wlasnie tez sie kochalismy ze tak powiem na spontanie xD heh no nic, musze wyluzowac i zobaczymy.. moze sie nakrecilam i dlatego mam brak okresu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kszewuszko temp. spadła bo jesteś przed samą owulacją:)Mi nie spada,ale wiem,że wiele dziewczyn tak ma:) A od razu po owulacji podnosi się do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagsam87
no tak tak, kochamy sie bardzo czesto.. tylko kaurat te dwie daty utkwily mi w pamieci bo to swieta byly :P a potem mialam miec okres :) no nic dam sobie czas jeszcze hmmm 5 dni i zobaczymy co bedzie.. ale teraz biore na luz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Kruszynka :) Jutro zrobię następny i zmierzę temp. Oczywiście dzisiaj przytulanki obowiązkowo :P też muszą byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka a jak Ty się czujesz? jutro powiesz o ciązy tatusiowi :) Ciekawa jestem jego reakcji :) Poproszę o sprawozdanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czuję się tak sobie:) Od 6 rano nie śpię,bo mam jakieś takie lekkie mdłości:( No jutro mu powiem:*Już się nie mogę doczekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! pytanie do znawczyń :) : KIEDY te nasze szyjki są opuszczone nisko? w jakim czasie cyklu? :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×