Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Witam Was dziewczynki,ale sie rozpisałyście:):)Już nadrobione:) dagsam głowa do góry mi dopiero test w pierwszej ciąży wyszedł pozytywny w 6 tygodniu ciaży razem z mdłościami pojawiły sie dwie kreski:):)Trzymam kciuki żeby @ nie przylazła u MNie też i reszty dziewczyn:):) Kruszynka czyli już cie dopadły mdłości,ale warto wycierpieć wszystko dla takiego skarbu:):)Jutro napisz jak m zareagował:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam krzewuszka ja jak robie testy owul.to tylko do tego dnia w kktorym pojawiaja sie 2 bordowe krechy,a raczej testujaca bardziej bordowa od kontrolnej,potem juz nie robie u mnie wczoraj byl 15dc kreska kontrl.jasniejsza od test. dzisiaj pewnie beda 2 bordowe,wiec owul za 24-36 godz.jutro bedą przytuanki i pojutrze:) wczoraj bylam na usg,lekarz powiedzial,ze pecherzyk dzisi lub jutro peknie,wszystko jest ok endometrium ładnie uroslo z 3.2 mm do 11.3 mm:) w tamtym cyklu jak tylko zrobilam test owul.kreska test.byla ciemna w sumie takiego koloru co test.. wtedy byly przytulanki,ale nic nie wyszlo z tego,dlatego w tym cyklu beda dzien po 2 kreskach ciemnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście,że warto:* Tyle czasu czekałam na II kreski,płakałam,załamywałam się...to teraz nawet 9 miesięcy mogę wymiotować:D Kania Kochanie szyjka macicy opuszcza się po owulacji i utrzymuje się tak nisko do @. Po @ też jest nisko,ale gdy zaczynają się dni płodne,to powoli unosi się do góry:) W dni płodne jest wysoko,miękka i otwarta. W dni niepłodne nisko,zamknięta i twarda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahha,wiecie co,ale ci nasi faceci to sie maja z nami:) krzewuszka zrob koniecznie dzisiaj test,zobaczysz co wyjdzie. u mnie temp.nie urosla.sluzu plodnego prawie wcale;/ krzewuszka ,to my podobnie mamy w tym m-cu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka jesteś przykładem,że nie wolno sie załamywać i poddawac bo 13 miesiecy starań to troche czasu jest:):):*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj mam 31 dc jak nie przyjdzie @ to zrbie w poniedziąłek test:) Nati gdzie jesteś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zaczęło się...wypiłam kawkę,bo myślałam że może trochę się ożywię:) I co?Zaliczyłam kibelek...dziewczyny czy to nie za wcześnie na takie objawy?A może to moja psychika tak działa?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka przynajmniej Cię to utwierdza w przkonaniu że napewno jesteś w ciąży :) Ja stwierdziłam że mogę wymiotować całe 9 miesiacy byle już być w ciąży :) A kiedy idziesz do ginekologa? Kruszynko dzieki za info. A teraz w ciązy jakta szyjka wysoko jest? U mnie wlanie jest nisko wiec napewno jestem po owulce. Dzis moj 22dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagsam87
hehe poranne mdlosci :D kruszynka, a ja mam durne pewnie pytanie co znaczy zamknieta lub otwarta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to rozumiem tak ze wkladajac tam palca jest Ci ciezko sie "przebic" wyzej, a w plodne mozesz gleboko wlozyc palca bo sciany szyjki sa rozchylone. czekaja na plemiczory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak jest miękka to jest otwarta(czyli w środeczku szyjki czuję takie wgłębienie):D A jak jest twarda to jest zamknięta(i nie czuję wtedy tego wgłębienia):D haha ale wytłumaczyłam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagsam87
haha no dobra xD to ja mam zamknieta z waszego opisu, i co to znaczy? xD kurde wiecie co ja to juz glupieje xD ide z psem na spacer i popstrykam fotki :D czekam na TZ az przyjedzie i zlozy szafke, to bede mogla wkoncu wszystko ladnie poukladac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc 🖐️ dagsma najlepiej idz do lekarza lub zrob bete w tedy sie upewnisz na 100% co jest bo jak beta wyjdzie ze nie jestes to idz do lekarza zeby ci hormony z badal bo moze byc cos nie tak! hej bezik ja nie mialam hemoridow ale moja kuzynka ma to strasznie boli ze na tylek nie moze usuasc i troche krwawi ale co i jak dokladnie to nie wiem:/ kruszynka a ktory tydzien by byl u ciebie ? daj znac jak twoj zareaguje :) nika ty ranny ptaszku jak sie czujesz dzisiaj ? pozdrowionka dla reszty dziewczynek 👄 ja kochane masakra juz wam pisalam ze dostalam@ boli okropnie moj w nocy wstawal po tabletki przeciw bulowe bo plakalam z bolu :( teraz caly czas na tabletkach jade a i tak czuje lekki ból :( pozniej sie woisze do tabelki jak ja znajde :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej małpka:)Ja tez tak sie zwijam z bólu jak mam @. że też ta wredota musiała przyjść no nie małpka:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
Mi test pokazał 2 kreski dopiero 9 dni po spodziewanej @ i to ta druga była ledwo widoczna (test robiony z porannego moczu). Następny zrobiłam 11 dnia i już było widać wyraźną kreskę :) Ale się dzisiaj tragicznie czuję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
Mi test pokazał 2 kreski dopiero 9 dni po spodziewanej @ i to ta druga była ledwo widoczna (test robiony z porannego moczu). Następny zrobiłam 11 dnia i już było widać wyraźną kreskę :) Ale się dzisiaj tragicznie czuję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuś czesc kochana...bidulko tak żle sie czujesz??? a co tobie dolega...ja tez nie ciekawie sie czuje co prawda juz lepiej niz na początku wystąpienia nudności i takiego ogólnego osłabienia i co najważniejsze tego okropnego gorzkiego posmaku w ustach...to juz odrobine lepiej...chociaz jak wracam z pracy to moja kondycja spada...oj spada...a u ciebie jak to wygląda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
...biegaczka... strasznie mi nie dobrze dzisiaj i brzuch mnie boli - tak jak bym się czymś zatruła. Dziwne to troche bo do tej pory nie miałam mdłości i wszystko było ok. Mam nadzieję że wszystko jest ok z dzieciątkiem :( Na szczęście nie pracuję i mogę cały dzień leżeć chociaż chyba pójdę się przejść. misia to mój 11/13 tydz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia - no mamy przekichane ale powiem Ci, że mnie mało kto rozumie. Ja mam koleżanki co nie wiedzą co to pms. W dniu okresu je zaboli brzuch, wezma mała nospe i po sprawie. Moje życie to sie w zasadzie kreci wokół @. Tydzień przed zdycham, w trakcie (zalezy od miesiaca) potrafie sie budzic w nocy i czołgać do tabletek. Chodze jak cień wtedy...Teraz to już mnie tak bierze, że szok. Niby to nie jest silny bół ale po prostu chodze poddenerwowana wrr:) już siedze cicho i sie nie odzywam żeby nie zaczynac kłotni w domu :D Przeziebienie dalej trzyma:| zimno mi ciagle i katar okropny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×