Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

no nie;/;/;/;/...co sie dzisiaj dzieje?? kurde od rana wszystko przeciw mnie.. napisalam do was ale nie wyswietlalo mi sie...a teraz patrze jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) dorotq zrób test:)Wierze,że Wam sie udalo kochana:)Trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki misia-wlasnie lece zaraz na miasto to kupie i jak wroce to zrobie....powinien wyjsc jakby co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotqja na Twoim miejscu też bym zatestowała- moze sie stresujesz za bardzo i robi się błędne koło. ja własnie przeczytałam ulotke leku ktory dostalam na zaburzenia cyklu i uwaga : spadki cisnienia, zaburzenia widzenia, zawroty głowy i nawet zapaść- no super poprostu. bede brała na noc to moze nie bedzie tak źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patra-no to niezle sa te skutki uboczne..uwazaj. pamietam jak kiedys dostalam jakis lek na przeziebienie ,i nie wiedzialam ,ze to po nim,strasznie sie pocilam ale to maskara jakas byla i zle sie czulam po nim-dopiero przeczytalam jakie sa skutki uboczne to az mi oczy wyszly;)...odrazu odstawilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie to jest okropne, ale ja to musze brac bo mam cykle 60dniowe mniej wiecej. a najgorsze te zawroty bo ja autem ciagle jeżdzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki :) Znów upalna pogoda dzisiaj a muszę wybrać się na zakupy i na obiad coś zrobić a jakoś pomysłu brak... dorotq rób test trzymam mocno kciuki i czekamy na dobre wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, ja już po owulacji, naczytałam się,że przy długich i nieregularnych cyklach plus mało śluzu płodnego jest mało prawdopodobne zajście w ciążę:(. Chyba wybiorę się już na 100 % do ginekologa ale po tej @ co przyjdzie , może umówię się na monitoring cyklu.... Dorotq trzymam kciuki!! U mnie fajna pogoda , jadę na daczę poleżeć trochę i wyluzować bo zwariuję:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jest wlasnie moj przypadek- ze mam nieregularne i baaardzo mało śluzu. od nastepnej @ biore leki a na sluz kupie wiesiołek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulęgałka Ty nie zwlekaj z tym gin kiedy ostatnio byłaś?? może powie ci że masz co drugi cykl przychodzić i będzie Ci mówić czy owulka była.Ja chodze 3 tygodnie od pierwszego dnia cyklu.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupilam !! zamiast testu to podpaski:(:( juz mam dosc tego zaciazenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotq przykro mi.ale głowka do góry:) Nie wiem dlaczego Nam trudno zajśc w ciąże,a kobiety które na to nie zasługuja bo oddaja dzieci albo porzucają to tak łatwo to przychodzi:( chyba w psychice to jest bo my bardzo chcemy i o tym myslimy,a one nie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tylko na chwile bo zaraz do pracy j tez uwzam ze zycie pod tym wzgledem jest nie sprawiedliwe bo w czym my jestesmy inne ze tyle musimy przejsc zeby byc w ciazy a on raz sie przespia i juz sa w ciazy i rodza zdrowe dzieci. A u mnie 33dc cyklu dzisiaj powinnan dostac @ choc jak narazie sie nie zapowiada pewnie jutro mnie zaleje,ale tez myslalam ze jak bralam dupka to mi wyreguluje tak jak miam 28dc a tutaj nic dalej takie dlugie czekam do jutra jak nie bedzie to w niedziele robie test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z tymi wypowiedziami...inne pojda raz i juz sa w ciazy...a tu czlowiek sie stara i nic... odebralam wynik usg piersi-jest ok teraz musze wyslac meza na badanie nasienia-zobaczymy-moze tu jest cos nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotq masz córeczke i wierze,że uda ci sie w druga też zajsc:) Ja też już chce tak ja wszystkie oprócz brzuchatek:)ale i one też sie starały jedne dłużej inne krócej takie już jest życie.Zobaczysz bedziemy mialy drugie dzieciątko.Musi sie udac,Ja pocieszam a sama mam doła ale te dołowanie nic nie daje kochane!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja się z Wami zgadzam kochane ale wierzę, że Wam się uda i to już nie długo :*** ja gotuję obiad i strasznie mi słabo masakra pewnie przez ten upał może kawy się napiję to mi ciśnienie podniesie bo jeszcze po zasłony muszę iść do salonu bo dziś miałam odebrać ale póki co ledwie na nogach stoję :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki! Przepraszam,że często się nie odzywam ale praca... Dorotq przykro mi bardzo :( Natii mnie tydzień przed weselem zmarła babcia... mama rozmawiała z księdzem i powiedział,że mamy się bawić...Żałobę nosi sie w sercu... Mama nawet zatańczyła...kupiła tylko sobie inny kolor sukienki...Zamieniła turkus na chaber... A ludzie gadają i będą gadać,taka ich natura... Dziewczynki przepis na ogórki dostaniecie ,szukałam ale nie znalazłam...kurcze wyparował...ale dzisiaj zalecę do sąsiadki to mi da i zaraz wam napiszę... Dzisiaj byłam u koleżanki zrobić pazurki bo we wtorek idę na te prymicje.Jest w ciąży termin ma na koniec maja.Miała taki fajny okrągły brzuszek :) Za chwilę mi psiapsiółka dzwoni,że rozmawiała z moją szkolną koleżanką z którą siedziałam w jednej ławce że jest z drugą córką w ciąży.Nie umiała zaskoczyć ale brała coś na oczyszczenie organizmu z wszystkich toksyn...i w pierwszym cyklu po tym zaszła...Mam do niej zadzwonić to mi powie co i jak... U mnie 27 dc temperatura dalej 37,1 zero objawów,nawet piersi nie bolą :( Ale wczoraj jakoś żle mi było po kawie parzonej a dzisiaj trochę mnie mdli...ale pewnie i tak nic z tego...psychika działa... Lecę pranie powiesić,będę póżniej :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotq szkoda że @ przyszła. Ale się nie przejmuj wszystkim nam w końcu się uda. Mi znajomi ciągle powtarzają, że musimy wyluzować itd. Ale łatwo się mówi jak się nie jest w takiej sytuacji. Ciągle prześladują mnie ciężarne i z malutkimi dzieciaczkami. Jak tu nie zwariować.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki,ja tylko na chwilkę zaraz sie pakujemy i fruu na wekendzik(zaszalejemy:)cos nieciekawie sie czuję,brzuch pobolewa,ale to za szybko by na @...no,ale z moim cyklem to róznie bywa i nawet pare dni przed kiepsko sie czuję...moze jakis znieczulacz wypije wieczorkiem,to przejdzie... DOROTq=CHOLERNA @...SZKODA ZE PRZYSZŁA...no,nic nastepnym razem!tylko mysli pozytywne!(....) wszystkim Wam dziewczynki życzę miłego,radosnego wekeendu!!! BUZIAKI DLA KAŻDEJ Z OSOBNA!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dziekuje wam wszystkie za pocieszanie:):):**. caly dzien od rana jestem zła..mega zla... do tego wszystko idzie nie tak...jakis powalony dzien.. moze jutro bedzie lepszy.. no nic...od wtroku zaczynam znowu z wiesiolkiem i mierzeniem tempki...a meza posle na badania... moze sie uda.. w koncu... wam tez tego zycze to czekanie jest najgorsze ja z tego wszystkiego napije sie wieczorem piwa:) musze sie wyluzowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×