Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Gość enel
Czesc Dziewczyny, dziekuje Wam bardzo za gratulacje. Ja wczoraj czulam sie niezby dobrze, ale tu w Holandii wczesna ciaza to jeszcze nie ciaza. Mam nadzije, ze to byl tylko stres egzaminacyjny... Chcialam tak w skrocie opisac objawy ciazy zanim jeszcze o niej wiesz. Poniewaz ja sama szukalam duzo na ten temat, wiec na pewno przyda sie tym ktore szukaja. Oczywiscie kazda z nas jest inna, ale moze to komus pomoze: *mysl, ze @ sie zbliza i bole jak na @ *jak juz @ sie troszke spoznial to podwyzszyla sie temperatura ciala, caly czas jest mi goraco i poce sie jak swinka. Ale tak naprawde mega goraco. *skora twarzy i dloni zrobila sie gladka *powiekszone piersi, ale nie bola *luzny stolec :/ To byly w kazdym razie moje objawy, ktore zaczely mnie dziwic... Milego dnia Laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej niuńki, nasi strzelili gola no i mój mąż też strzelił gola;) ale na nic nie liczę. ovufriend właśnie mi liczy punkty czy jestem w ciąży jakiś żart...no ale dziwny ten mój cykl..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI Nick.................Cykl...........Wie k.......Termin@... Miejscowość Bezikmalinowy......7...............29..........12.06..... ....dolnośląskie Ulęgałka................9...............29..........?. ......lubelskie Silka33...............2 lata...........33...........16.06..........LU Kszewuszka........6................34..........07.07..... ...Śląsk Kania86..............6...............26..........09.07. .......podkarp/lubel Tygryss_00.........7................21...........01.04... ....wielkopolska Patra24.................2...............25..............? . .........pomorskie Jestem pewna29...5..............29..............?............śląs kie Natii_00................6...............22..........01.04.. ......wielkopolska Misia2889.............5...............23..........05.06.. ........wielkopolska Małpka24..............2...............24..........11.06 .. ........ireland Maja8626..............8...............26..........30.06.. ........śląsk dorotq...................8................33..........12. 07. ........Lublin .śliwka...................2.................37.......... .03.06......Łódź BRZUCHATKI Nick............Szcz,Cykl......Wiek...........T.P........ .. Płeć.....Miejscowość Czrnulka...........1.............21...........04.10.12. .......?........Anglia Maya10............5.............28...........09.10.12.. ....syn......Ireland Słasica............1...............28...........03.10.12 .......?.......Mazury Ulna.........3..............28...........02.11 .12.......?.........małopolska Biegaczka.......2..............?............24.11.12.. ......?..........Polska Emachines......2................29...........20.10.12 .....syn........Śląsk Ewuś...............4...............28...............?. .........?..........śląskie Miax3.........1...............20...........25.12.12 ........?..........Szkocj Kamilka@........2...............29........... ........?...........dolnośląskie marta2387.......?...............25.............??..... .......??..........Śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam sie nad jedna rzecza... kiedys moje @ wygladaly tak: pierwsze 3 dni normalnie a nastepne dwa to takie małe plamienia baaardzo male teraz zauwazylam ,ze jak bralam wiesiolek to mialam strasznie obfite w tym cyklu nie bralam wiesiolka i znowu mam jak kiedys przedwczoraj normalnie czyli 1 dzioen a od wczoraj od poludnia to tak skąpo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te cholerne @ ! jedyne pocieszenie ,że po @ zaczniecie nowe starania. Ja też mam dziwny ten cykl.wszystko do d...y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj widzialam jak dziewczyna wiozla w wozeczku dzieciatko...takie malutkie moze ze 3 tyg.miala..kurde az mi sie cos zrobilo...tez chce takie...:) jednak postanowilam ,ze zaczynam dzialac...kupie testy owulacyjne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulegałka-ja nie mam pojecia czemu tak jest-tak bardzo bysmy chcialy a tu d.....a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obliczylam ,ze owulke mialam 18dc...czyli wtedy mialam sluz i bol jajnika....no i wlasnie 18 dc byly przytulanki i nic z tego nie wyszlo....ehhhhh...wnerw:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotq ale czasami jest ,że owulka jest ale jajeczko nie pęka i wtedy lipa.. trzeba próbować. Misia nie wątpię mówię ,że mam jakiś dziwny cykl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulęgałko masz racje.... dziewczyny mam nadzieje ,ze przyjdzie taki czas ,ze bedziemy sie wpisywaly w tej drugiej tabelce:)BRZUCHATKI:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ja też staram się oglądać mecze ale nie zawsze mogę z powodu pracy. Jutro idę do ginekologa na wizytę. Ciekawa jestem co mi powie. Dopiero jutro dowiem się czy była owulacja. Z testów owulacyjnych wynikało, że owulację miałam w niedziele. to był 13 dc. Więc tak jakoś szybko. A znowu ten mikroskop donna nic nie pokazuje. Kurcze trochę się bojęale z drugiej strony nie moge się doczekać... Jeszcze w dodatku ten cykl jest strasznie dziwny. Ciągle mam bóle podbrzusza i piersi mnie bolą. Ale i tak na nic nie licze. Ale za to od końca czerwca wakacje i urlop. Może wtedy coś wyjdzie:D buziaki dla Was:* Enel gratuluje:D niech maluszek zdrowo rośnie i się rozwija:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juju_pl
Witajcie dziewczyny, my prawie 1,5 roku staraliśmy się o dziecko. W końcu jakaś znajoma dała nam telefon do zielarki z Konstantynowa Ł. Oboje z mężem omówiliśmy się na wizytę i byliśmy pod ogromnym wrażeniem. Kobieta z wahadełka wyczytuje różne dolegliwości i przyczyny różnych schorzeń. Dostaliśmy najpierw zioła na oczyszczenie organizmu z metali ciężkich, a przy drugiej wizycie mieszankę na bezpłodność. Drugą wizytę miałam w sierpniu, w październiku skończyłam pić zioła i od razu zaszłam w ciążę. Teraz jestem w 35 tygodniu. Wiem, że wiele osób może nie wierzyć w medycynę niekonwencjonalną, ale nam lekarze nie dawali szans. Ja mam drożny tylko jeden jajowód, męża wyniki były tak kiepskie że płakać mi się chciało. Teraz już wiem, że nie należy tracić nadziei i każda metoda by mieć maluszka jest dobra. Powodzenia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziwneo że testy owulacyjne wykryły mi owulacje już kilka dni temu a dzisiaj dopiero ma śluz rozciągliwy i dosyć sporo go jest. Kurcze nie rozumiem tego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! A ja w smutnym nastroju i zadumie... byłam dzisiaj na pogrzebie mojej lekarki internistki...miała tylko 48 lat... osierociła 3 dziewczynki,najmłodsza ma 11 lat :( ...u mnie dopiero 5dc... więc staranka dopiero zacznę... Pozdrawiam Was Wszystkie! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tętniak w głowie pękł.... jeszcze rano była w pracy...miała się wprowadzać do nowego domu... przeszło tydzień leżała w śpiączce... Jej mąż to lekarz ortopeda pochodzi z Syrii,mama dentystka... Jakby z tego wyszła to by była rośliną,mózg umarł...i chyba ją odłączyli ale tego nie jestem pewna :( Smutne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko swieta....czemu to dobrzy ludzie odchodza a ci zli zostaja? ja wlasnie przed chwilka skonczylam ogladac na you tube filmiki np. KU PAMIECI WIKTORII... jakos tak samo mnie poprowadzilo... chcialam zobaczyc wypadek ,ktory byl u nas 2 dni temu i tak jakos doszlam do tych filmikow...masakra az sie poplakałam i przestalam ogladac bo az mi cisnienie skoczylo...:(:( WSPOLCZUJE RODZINOM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Cześć, jestem już po wizycie, w sumie jeszcze nic nie wiem bo lekarz zlecił mi badania krwi. Betahcg- 0.57 czyli ciazy nie ma, tsh- w normie i progesteron- 0.67 ng/mL i według ich norm odpowiada to fazie folicularnej cyklu czyli tak jakby mój cykl zatrzymał sie na samym początku?? Z tymi wynikami muszę iść do gina... Ogólnie jestem zła i martwię sie tym progesteronem bo odpowiada on tez normie przy menopauzie (0.1- 0.8) a ja mam 0.67... Boje sie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane, u mnie wczoraj gol i tak mam nadzieje będzie do końca tygodnia ;) No to spokój mam za sobą. Dzisiaj zaczyna się chyba akcja owulacja, bo jajniki bolały, cycki piekły, śluz się pojawił wzorcowy. Wkładam dużo wysiłku w opanowanie się, może te mecze pozwolą jakoś przerzucić te emocje... Już mam dosyć tej korby, wsłuchiwanie się w każe kujnięcie, w każe pyknięcie od szyi w dół. Więc spokój, spokój i jeszcze raz spokój!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, nie przejmuj się. Hormony można wyregulować, to jest żaden problem. Masz za mało- to dostaniesz więcej w pigułkach. Głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze ,jaka młoda kobietka:( Kasiu nie martw się , lekarz Ci pomoże. A ja z ciekawości kupiłam dzisiaj testy owulacyjne, ta z ciekawości chciałam zrobić ,czy rzeczywiście te wszystkie dolegliwości wskazują na owulację i zrobiłam i kreska testowa jest takiego samego koloru ciemnego jak kontrolna więc albo owulacja będzie albo już była, co wskazuję na wczorajszą krew...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tamtym cyklu też tak miałam ale w 30dc tak że brzuch mnie bolał jak na @ i wtedy miałam owulację, więc może i dzisiaj gol będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) czytam Was ale brak sily na pisanie . moja niunja zrobila sie bardzo absorbujaca bardzo . dostala od dziadkow yorka miniaturke i mam qw domu male zoo bo mamy jeszcze 2 letniego labradora . ale cora szczesliwa i rodzice tez . zaczelam 6 miesiac ciazy maly kopie i kpie i kopie . wyprawka prawie cala zakupiona jeszcze nad wozkiem sie zastanawiam jakim . trzymam za Wad wszystkie kciukasy i nie zapominam o Was &&&&& witam nowe forumowiczki .sciskam kazda z osobna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dizewczyny, kurcze szkoda kobitki młodej. u mnie nieciekawie, jestem przeziebiona na maxa, mialam goraczke i chore gardlo. wiec chyba nici z przytulanka. a zamowilam sobie testy na allegro owu i oczywiscie zrobilam jeden bo najpierw szyjke mialam nisko teraz wysoko i ta testowa zawsze mialam baardzo jasniutka w nieplodne a teraz prawie taka sama jak kontrolna, wiec moze owu sie zbliza. sama nie wiem pokrecone to wszystko. u mnie tylko najgorzej ze sluzem, chyba kupie olej z wiesiolka, bo ja mam go bardzo malo. a nie wiecie czy ten olej to sie bierze od poczatku cyklu czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×