Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Maya Ty już zaczęłaś 6 miesiąc?! Ale to szybko zleciało... :) za chwilę będziesz tulić swoje dzieciątko :) Patra olej z wiesiołka bierze się od 1dc do owulacji... U mnie też różnie bywa ze śluzem :( Dzisiaj 13 i auto nie chciało odpalić,chcę jechać na pogrzeb a tu d...a.Dzwoniłam szybko po mamę żeby podjechała do mnie bo też jechała na pogrzeb.Pracowała najpierw z mamą pani doktor jako pomoc dentystyczna a potem w ośrodku zdrowia .A miałam potem podjechać do apteki po zamówiony termometr,testy owulacyjne i wiesiołek.Aha auto wzięła z pod chaty laweta... do tego jeszcze leje jak cholera... Koszmarny dzisiejszy dzień niech się już kończy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak to 13 , ja caly dzien sama w domu, maz niedawno wrocil a ju mnie drazni :) nadopiekunczy jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulęgałka, a miałaś tak już kiedyś? Czy to pierwszy raz taka historia? Może to właśnie dobry znak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliweczko miałam ale zawsze miałam mało sluzu praktycznie wcale i troszeczkę krwi a wczoraj i dzisiaj znowu pełno śluzu z jasnoczerwoną krwią. Brzuch boli i promieniuje na kręgosłup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie moj ginek będzie za tydzień a chcę do niego, dzisiaj zrobiłam test ow. i pozytywny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tutaj to przeczytałam i mam rózówy ANALIZA KOLORU Najpierw analizujemy kolor, zazwyczaj wyróżniamy następujące: *** Biały tzw. śluz kremowy jest to śluz niepłodny, jest też często pierwszym objawem ciąży *** Przezroczysty jest śluz płodny należy dokładnie przeanalizować jego rozciągliwość *** Żółty- może świadczyć o zakażeniu, grzybicy, należy zbadać zapach i udać się do lekarza. *** Różowy występuje w momencie tzw. Plamienia okołoowulacyjnego, w poprzedniej części opowiadaliśmy, że w momencie pęknięcia i wydobycia komórki jajowej pęcherzyk Graffa wypełnia się krwią często wtedy kobieta odczuwa bardzo silny ból i krwawi na jasnoczerwono bądź różowo. *** Brązowy w fazie poowulacyjnej świadczy o za małej ilości progesteronu lub problemach hormonalnych, konieczna wizyta lekarska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wychodzi na to, że masz krwawienie okołoowulacyjne. Ja bym to tak interpretowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesiolek bierze sie do owulacji!!! ja zauwazylam ,ze jak go bralam od 1dc do owulki to potem mialam obfite strasznie miesiaczki w tym cyklu nie bralam i mam normalna@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny caly czas Was czytam wiec jestem na bierzaco.kurde bardzo sie denerwuje przed jutrzejszym usg ale mam jakies wrazenie ze gowno z tego bedzie bo juz mnie niebola jajniki tak jak np w 10-12 dc tylko czasami delikatnie kuje lewy ale coz jurto sie dowiem co sie tam dzieje dam znac wieczorkiem pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juchaaa życzę Ci żeby bylo wszystko dobrze. Powiem Ci że Cie rozumiem:) mnie też czeka jutro wizyta u ginekologa i usg. Do tego musze mu pokazac wyniki hormonów. Strasznie się denerwuje i nie mogę spać. Do tego do 25 musze oddać prace mgr w pon egzamin a do tego w piątek mam rozmowę o pracę. Sporo tego a wszystkie moje myśli przede wszystkim krążą nad testami kreskami śluzami i innymi rzeczami związanymi z ciążą. No nic baneczki. Spokojnej nocy życzę. Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Ale mam dzisiaj dołka dziewczyny... Tyle sie naczytałam o problemach z progesteronem i o przedwczesnej menopauzie że mój mąż stwierdził że mam zakaz używania pzeglądarki Google ;) dziwnie psychika moja działa, wszystko było ok dopóki nie podjęliśmy decyzji o staraniach... Ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu nie czytaj tych głupot w internecie,tylko niepotrzebnie się nakręcasz...poczekaj aż do wizyty u ginekologa i zobaczysz ,że Świat zobaczysz kolorowo i na pewno nie musisz się załamywać. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Dziękuje, wizytę mam w poniedziałek o 13... Mam nadzieje że coś na to poradzi, ogólnie to świetny lekarz z doświadczeniem :) Jestem taka spuchnięta... A @ ani widu ani słychu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski,u mnie zimno i mokro na dworze... brak ochoty na wszystko.. podobno juz niedlugo dopadna nas 36 stopniowe upały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu nie martw się jeśli dobry lekarz to wszystko będzie w porządku! Dorotq super! ja uwielbiam słońce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki! Ciekawe jak tam nasza Teacherka?! Trzymam kciuki za pozytywny wynik badania!!!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane. Ja te jestem. Na 17 do gienka więc jeszcze trochę z Wami pobędę:) czekwm na wiadomość od Teacherki. Mam nadzieje że poszło wszystko ok. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno się odezwę:).trochę się denereuję... Nie myślałam że to będzie taki stres. Jak odebralam wyniki to za bardzo się nimi nie przejmowalam a teraz normalnie mam stresa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedzie wszystko dobrze:) Ja sie tez stresuje mam 41dc a @ nie ma:( miałam czekać aż dostane i zgłosić sie do gin żeby dała mi te leki i od nastepnego cyklu miałam brać a tu du*a znów wszystko sie przesunie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie nic nie czuje i to mnie martwi bo w zeszłym cyklu mi sie spóznił ale czułam że będzie,a teraz nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×