Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

ja to bym chciala miec blizniaki :) a tu nawet na jedno sie nie zapowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak tylko ze teraz to ja czytam o jakis zasniadach groniastych itp. niepotrzebnie sie stresuje. jeju nie moge juz sie tego wtorku doczekac. moze jutro powtorze ta bete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak tylko ze teraz to ja czytam o jakis zasniadach groniastych itp. niepotrzebnie sie stresuje. jeju nie moge juz sie tego wtorku doczekac. moze jutro powtorze ta bete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh głupia jestem, wynik jest w normie dla 3-4 tygodnia wiec chyba jest ok.dobra nie stresuje sie juz. dobrze ze urosla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patra spokojnie, najważniejsze ,że beta wzrosła,nie rób już bety we wtorek idziesz do lekarza to już niedługo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulęgałko masz racje, dobra nie martwie sie, dobrze ze rosnie moje malenstwo. zobacze co mi lekarz powie. nigdzie nie znalazlam jakis zlych info o za szybkim wzroscie. przeciez biorac pod uwage fakt ze w 14 dniu od owu testy sa czule na 25 a w czwartym tyg norma ok 70 to kiedys musi tak przyrosnac. najwazniejsze ze w normie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patra ja wiem ,że się martwisz bo ja też się martwię ale wyczytywanie głupot w internecie to nam nie pomaga, niedługo czeka nas lekarz i wszystko się wyjaśni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem tylko ciekawa jak lekarz okresli wiek mojej ciazy bo ja wiem ze jest 12 dni od owulacji ale ostatnia @ mialam 24 maja a cykle mam bardzo dlugie. czyli co jestem w 2 tygodniu tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę nie wiem Kochana , jestem ciemna w tych sprawach;) ja ostatni miałam 31 maja, kurczę my mamy nieregularne więc nie wiem jak to wyjdzie na nasze pytanie na pewno odpowie lekarz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zasypie go ogromem pytan. na szczescie jest mily i wyrozumialy wiec pewnie na wszystko odpowie. kurcze ja chce juz wtorek !!! moze zobacze chociaz kropeczke. 16 dni od owu to mozliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patra, nie ma czym sie martwić, ciesz sie dziewczyno :) Ale mnie wykańcza ta pogoda, a dzisiaj mam gości i musze się w związku z tym ogarnąć. Dobrze że mam cały dzień, to na raty jakoś posprzątam i ugutuje kolacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie chyba troche przespie. ciesze sie ze rosnie. zjem cos to urosniemy razem :) jeju ale byl by numer jak by to blizniaki byly :) ok dziewczynki wpadne pózniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam w 3 tygodniu to widziałam już:) nawet mam zdjęcie ale sliweczka chyba nie miała usg. Wiem ,ze ja będę miała w poniedziałek robione usg bo Pani mnie zapisała na wizytę i od razu usg zaznaczam na dopochwowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, mi jeszcze nie robił. Ja mam mieć usg za 2,5 tygodnia, to wtedy już (jak wszystko będzie dobrze...) będzie widac serce. omg, jak sie denerwuje tym wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliweczko na pewno będzie dobrze:) a lekarz ci powiedział ,ze w którym tygodniu jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dostane @ to zaczne 7 ale licze że 6 bo wiedziałam ze w tamtym cyklu nie miałam owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kupilam dzisiaj test... ale nie wiem czy zrobic go zaraz czy poczekac do jutra to jest 26dc od poludnia mnie mdli,strasznie mi niedobrze..zreszta wczoraj tez tak mialam... moze to od tego ,ze nie pale? juz sama nie wiem alo od tego antybiotyku co biore dziewczyny jak myslicie ,zrobic dzisij test???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotq jak dasz rade wytrzymac do jutra to zrób z porannego moczu,a jak nie to zrób odrazu kochana:)Trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobilam-bo nie wytrzymalam-i jedna kreska;/;/;/;/:( hmmm...czekam do @...biore antybiotyk-tam pisze ,ze przy braniu antyb.moze nie wyjsc-wiec jeszcze mam nadzieje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi,ale to wcale nie powiedziane że nie jesteś bo przy antybiotyku może nie wyjśc.Wredota nie przyjdzie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Dorotq zrób test w terminie @ bo przed negatywny test nie jest wiarygodny. Ja dzisiaj zemdlalam rano dwa razy i zwolniłam sie wcześniej do domu. Rano wzięłam pół tabletki bromergonu czy myślicie że to od tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia-pewnie masz racje zrobie w dniu @ a tak mnie podkusilo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotq nie martw sie przypominam że mi w pierwszej ciąży po dwóch tygoniach od spodziewanej @ wyszedł pozytywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×