Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Gość Kasia0183
Dziewczyny ale Wam zazdroszczę tych dwóch kreseczek, ja muszę czekać do końca lipca. Mam nadzieje że bromergon zadziała :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane jak ja dawno tutaj nie pisałam ale męczyły i męczą mnie wymioty a dzisiaj miałam badanie prenatalne i jestem w 11 tygodniu i 3 dniu i z usg jak i z OM planowany poród na 14 stycznia wiec nie wiem jak to jest z maluszkiem wszystko dobrze badanie super serduszko bije jak dzwoń tylko był strasznie uparty bo cały czas nam dupkę pokazywał nawet nie reagował na zaczepki ale za to pomachał nam rączką no i wszystko mam nagrane na płytce wiec pamiątka super STARACZKI Nick_____________Cykl______Wiek_____Termin@_______Miejsco wość Bezikmalinowy______7________29_______12.06_________dolnos ląskie Ulęgałka___________9________29________?____________lube lskie Silka33____________2lata_____34_______19.07__________LU Kszewuszka_______6________34________07.07__________Śląsk Kania86___________6________26________09.07__________podkarp/ lubel Patra24___________2________25_________?_____________pomor skie Natii_00___________6________22________01.04__________wiel kopolska Misia2889__________5_______23________05.06__________wielk opolska Małpka24__________3________24_______08.07___________irel and Maja8626__________8________26_______30.06___________ślą sk dorotq_____________8________33_______12.07___________Lubl in .śliwka____________3_________37_______27.06___________Ł ódź Ulka90___________11_________22_______02.07___________mał opo BRZUCHATKI Nick_______Szcz,Cykl____Wiek_____T.P____Płeć_____Miejsc owość Czrnulka______1________21______04.10.12__?_______Anglia Maya10_______5________28______09.10.12__syn_____Ireland Słasica________1________28______03.10.12__?_______Mazury Ulna30__________3________28______03.11.12_ ------ syn Miłosz Biegaczka_____2_________?______24.11.12_Maksymilian_Polsk a Emachines______2________29______20.10.12__syn____Śląsk Ewuś_________4________28_________?_____syn____śląskie Miax3_________1________20______25.12.12__?_______Szkocja< br /> Kamilka@______2_______29__________?____________dolnoślą skie marta2387____2lata______25________14.01.2013_____??______Śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patra-kurcze ja nie widze zadnych zmian.siusiu to latam czesto bo pije ogrom wody,piersi normalne tylko troche swedza...no ale @ za 6 dni. marta-trzymam kciuki za kolejne miesiace:) wymioty pewnie przejda moja kolezanka miala od poczatku do 12 tyg,straszne wymioty...i meczyla sie okrutnie smialam sie dzisiaj z nia ,bo jezdze z nia na usg a dzisiaj szukalysmy inienia dla dziewczynki:) hahaha,powiedzialam jej ,ze jak tak dalej pojdzie to bede i przy porodzie:) heheheh..jej mąz nie moze coiagle bo jest w pracy... widzialam jej dzidzie na usg...wiercila sie i lekarz powiedzial ,ze na 70% dziewczynka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kszewuszka a ty gdzie sie podziewasz?? a natii???? pewnie zapracowana,chyba miala isc do nowej pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! ja już dawno na nogach, głowa mnie boli i nic więcej , już nie mogę się doczekać poniedziałku ,chciała bym już wiedzieć czy wszystko w porządku... Krzewuszko odezwij się... Ciekawe jak dziewczyny na wakacjach:) Dorotq trzymam kciuki za drugą kreskę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ulęgałko-kurcze tak mnie korci ,zeby zrobic test... dzisiaj 26dc...moze kupie i jutro rano zrobie?hmm..sama nie wiem c robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotg ja zrobiłam 10 dni po owulacji i to popołudniu i już wyszła jasna kreska także możesz spróbować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny moj wykres ovu zwariowal. Mierze sobie ostatnio temp zeby wiedziec kiedy spadnie i przygotowac sie na @. A ze nie mierzylam jej w srodku cyklu jak plamilam to wykres jest malowiarygodny. A dzis ovu pokazal mi ze owulacje mialam 3 lipca hehehe a moj cykl bedzie wynosil 41 dni. hehehe dobre sobie. dzisiaj moj 30dc i na @ czekam jeszcze gora 4 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Jestem tu całkiem nowa, ale nie mogę doczekać się już dnia kiedy będę mogła zrobić test... Wolę poczekać, niż zrobić go za wcześnie i się rozczarować... Ale to takie trudne czekać ;) Pozdrawiam i mam nadzieję że jakoś rozwiejecie moje dziesiątki wątpliwości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka:) my już dzisiaj wracamy do domku:) wszędzie dobrze ale w domu najlepiej:) ale odpoczelismy a pogodę mieliśmy naprawde super:) ciągle bolą mnie jajniki raz jeden raz drugi a dzisiaj od rana macica. @ jak nie było tak nie ma a test negatywny więc pewnie w tym miesiacu nic z tego. Powiedzcie mi skoro @ mam nieregularne o chciaabym zacząć brać wiesiołka to skąd mam wiedzieć że mam już owulacje i nie mog go już brać. W testy owulacyjneowulacyjne nie wierze bo mi co tydzień wychodzilu pozytywne wiec są do bani. Tak wiec witam się z wami ponownie:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju załóż sobie konto na ovufriend.pl i wpisuj tam obserwacje: m.in temperature i wykres Ci pokaze kiedy mialas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) marta2387 to super że maluszek zdrowo rośnie:)dobrze,że macie płytke bo to super pamiatka:)Mój synuś jest ze stycznia:) Ja dzisiaj mam 20dc.Trzymam za wszystkie kciuki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ja zrobilam dzis bete po 48 h i czekam na wynik. denerwuje sie bardzo, i denerwuje sie wizyta u lekarza. czuje sie dobrze, troche mi sie spac chce i pewnie zaraz usne. boje sie tego pobolewania brzucha ale wierze ze wszystko bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie sprawdzilam wynik bety i mam 71,84 czyli mocno bardzo wzrosła. to chyba dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patra nie bój się ! bardzo dobrze ,że wzrosła!! miała byś powód do zmartwienia się jak by zmalała:) może bliźniaki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak tylko powinno wzrosnac o 66 % a mi wzrosło o 300% ale to lepiej ze rosnie. kurcze moja mama tez z tymi bliźniakami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam bliźniaki i u meza tez sa ale kurcze to moze byc mit teraz to sie denerwuje naprawde. az mnie brzuch rozbolal. 48 h i taki przyrost ;( z 17,9 na 71.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli to 125 % tak to tez sporo kurcze ale 300 ? no chyba ze gdzies blad byl. no nic trudno pojde we wtorek do lekarza to zobacze. szanse na blizniaki mamy bardzo duzo bo u mojej babci byly trojaczki i u dziadka mojego tez i u meza tez sa blizniaki, chyba bym padla z wrazenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patra to macie bardzo,bardzo duże szanse:) super!!! ja w poniedziałek idę do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×