Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

hej kobietki ja dzisiaj w nocy dostałam @ tak juz na całego także Misiu i Mycha trzymam kciuki żeby do Was nie przyszła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia mam Cię już :) Ślicznoto Ty 🌻 jeśli któraś z Was ma ochotę na jeszcze jedną znajomą na fb to podam maila: myszak013@interia.pl ;) będzie mi bardzo miło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulęgałako mam Cię, ale faktycznie są problemy, by Cię namierzyć... Ja poszłam na łatwiznę i kukłam do Misi i tam Cię znalazłam :) masz słodkiego synka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha -jasne, że chcemy! 🌻 narazie te, tóre mam na fb to widzę już mają dzieciaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski:) moja kolezanka urodzila w sobote własnie wrocilam od niej ze szpitala jakie malutkie to dzieciatko:) kszewuszka- no to super,ze ładny kolor wyszedl, ciesze sie - mi osobiscie bardzo podoba sie polaczenie zielonego z fioletem dlatego tez mam takie sciany:) u mie 25dc i piersi cos sa twarde i bola i swedza..a do @ jeszcze 7 dni ciamisia zaraz ide na fb to zobacze:) ulegałko ja tez moge cie zaprosic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulegałko- ok ide na fb...wejde do teachrki albo misi i cie znajde:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulegałko- wysłąąłm zaproszenie:) kurcze -wiesztak patrze na ciebie i nie wiem skad ale mam wrazenie jakbym cie gdzies widziala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ale się pochorowałyście ostatnio, ale nie ma co się dziwić, pogoda okropna, jesień na całego. Ja też czuje się średnio, bo i ciśnienie niskie i dzień jakiś ciemny i mokry, ale odpukać - nie choruję. Teacherko, te objawy (kołatanie, drżenie mięśni) to jakby książkowe z nadczynności tarczycy, czyli może rzeczywiście za dużo trochę tego euthyroxu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliwko - byłam rano pobrać krew, sprawdzę jakie jest tsh....jeżeli ok trochę to ukruszę sobie tą tabletkę i stopniowo będę zwiększać. Jeżeli się pogorszyło to będę szukać dobrego endykrynologa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×