Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Akurat weszłam na forum. Teacherko milo ze o mnie pamiętasz :) Ja już będę Was tylko czasami czytać. Raczej nie będę się wypowiadać na forum... Nię biorę już udziału w tej zabawie jaką są starania o dziecko... :( Rozstaję się z moim facetem... jestem rozdarta na 1000 kawałków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:(:( nie wiem co napisać.... pisz do nas;/ chociaż co tam u Ciebie... będzie ok wszystko!! musi być....to juz tak na serio? postanowione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania przytulam mocno... przykro mi ze do tego doszlo... ale mam nadzieje ze wyjdzie Ci to na dobre buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak niestety, ja go kocham i nie potrafie sobie z tym poradzic... gdyby bylo dziecko to byloby inaczej... bo on teskni za swoim synem ktory jest na drugim koncu polski... gdzie wywiosla go jego pojebana była.. chce go sciagnac z powrotem tutaj... ale zeby go sciagnac to musi sciagnac tez ja... i mysli wrocic do niej. ona jest niezla manipulantka... zrobi wszystko zebysmy nie byli razem bo ja to raziło i razi że komuś się układa. a ja? ja nie mam zamiaru byc ta druga, byc z kims jesli liczy sie bardziej zdanie bylej zony!!!! najgorsze jest ze jego rodzice i rodzenstwo stoja za mna... do niego przestali sie odzywac,,, a on sam twierdzi ze wie ze zle robi wracajac do niej i zdaje sobie sprawe ze znowu beda sie klocic i nie dogadywac ale jak mowi robi to dla dziecka... - wg mnie skrzywdzi dziecko bardziej! ale niewazne ja mam dosc i choc nie chce rozstajemy sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mycha - muszę skontrolować za pare tyg. bo w takim tempie jak spadło ( z 3,00 na 1,66 w ciagu 3 tygodni) to troche szybko, oby nie spadlo za bardzo...ale juz sie nie nakrecam, bedzie OK :) Kania - przykro mi :( nie wiem co napisać naprawdę... nie byłam nigdy w takiej sytuacji, to musi być straszne...tu się o dziecko staracie a nagle taki zwrot akcji....może on nie jest Ciebie wart? Może będziesz szczęśliwsza z kimś innym? nie wiem ehhh.....mieszkacie jeszcze razem? Odzywaj się do nas...jako wirtualna koleżanka, niekoniecznie jako staraczka :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki!DOROTQ=Dziękuję za zaproszenie na fb:)bardzo miło Cię widzieć.trzymam kciukasy by jednak@ nie przylazła... TEACHERKA=Ciesze sie że tsh sie poprawiło! KANIA=cholerne to zycie czasami..i te chłopy to sami nieraz nie wiedza gdzie du.pe ulokować...ech..jesli tak postanowiliscie to nie ma co na siłę ciagnąć(moje takie zdanie)wiem że przykre to...ale kurka jak dalej sie męczyć to trudno ale lepiej sie rozstać(najgorsze jest to,że te byłe zawsze będą uczestniczyc w naszym zyciu)na szczęście ja nie mam problemów z mojego misia byłą żona bo bym chyba sie załamała...ŚCISKAM CIĘ.BADZ DZIELNA!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MYCHA,CIAMISIA=nie moge WAS znalezc...:(...tak jak pisałam wczoraj wysłałam do paru dziewczyn maile nie wiem co jest... czyzby tylko Doroteq dostał moja wiadomosć..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki uciekam,musze wziaśc sie za robote w domku choc trochę bo jutro ciezki dzień mnie czeka,jezdżenie po lekarzach...ale najpierwe ide sie połozyc,wróciłam z zakupów(co tygodniowych)i przedzwigałam się ja głupia.... Miłego reszty dzionka zyczę Wam wszystkim kochane! KANIA=głowa do góry!jakos musi się wszystko ułożyć,zagladaj do nas!BUZIACZKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania trzymaj się, wierzę, że to ciężkie chwile dla Ciebie :( teacherka ma rację -pisz (jeśli będziesz miała ochotę) co u Ciebie, wyżalić się, pochwalić,tu z pewnością zostaniesz wysłuchana i myślę, że również zrozumiana. Przytulam mocno! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny niewiem czy mnie pamiętacie , byłam na tym topiku jak starałam sie o dzidziusia zimą , JA juz tule mojego małego urodziłam synka 29.10 w poniedziałek o 18.05 mały zdrowy wazył 3020 g, jest taki słodki i grzeczniutki ze chwilami mi sie nudzi, Pozdrawiam wszystkie starające i te które juz za ciazyły i wszystkie mamusie które tulą tez swoich maluszków.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulna gratulacje:)Super,ze mały zdrowiutki:)niech rośnie zdrowo:)🌻👄Fajnie,że napisałaś!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teacherka- to chyba dobrze ,ze spadlo:) pewnie z tego mialas to kołatanie serca Kania- przykro mi bardzo,trudno sie rozstac jesli go kochasz,wspolczuje ci bardzo....ech... Silka- 🌼 silka- ja mam dziewczyny na fb ciamisie i myche,wejdz na moich znajomych to zobaczysz:) Ulna30- GRATULACJE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh jak to dobrze że jesteście!!! wasze słowa dodaja mi otuchy! chyba nie chce miec juz faceta! jade obstawic lotka moze wygram kilka milonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia jaki kolor? :D a mnie się nudzi trochę, tzn. zajęć mam mnóstwo:P ale tak jakoś pusto w domu, mój wyjechał na pare dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaniu tak bardzo mi przykro....nie wiem co mam napisać... :( Trzymaj się kochana! Ulna fajnie,że napisałas :) Dużo zdrówka dla maleństwa i Ciebie :) Kurcze jak ten czas leci... Silka,Oczekująca miło mi Was widzieć :) Misia ja też musze :P ale to w przyszłym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teacherka mój też wyjechał... ale mam zajęcie bo robie świąteczne kieliszki dla znajomych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kszewuszka ja też mam zajęć:) generalnie odpoczywam, ale pod wieczór już by się z kimś pogadało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wrocilam od dentysty.usunela mi kamien piaskowala i wybielila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×