Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

dziewczyny nie wiem dlaczego się spóźnia, piersi mnie nie bolą sutki trochę i na piersiach ma takie ciemne żyły i wiecie co jeszcze zauważyłam, ,e na piersiach pojawiły się takie czerwone żyłki takie niteczki, brzuch czasami zakłuję jajniki też, zawsze przed @ bolal mnie kręgosłup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulegalka a mozesz mi powiedziec jak sie ten lekarz nazywal , sorki za pytanie ale wlasnie ten lekarz co mi nie potrzebnie zapisal duphaston byl z lubelskiego i nazywal sie jarosław krzyzanowski teraz popatrzylam na twoje województwo i tak mnie cos tknelo ze moze to taki sam wiec jak tak to nie bierz sasultuj sie z innym lekarzem ten to jest oszust i nie zna sie na medycynie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małpka nie to nie ten lekarz ten jest dobrym lekarzem, nie iem co jest :( ten acon był wiarygodny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogóle tak patrzę na ten wynik i wygląda tak są dwie tabelę pierwsza napisane wynik ( poniżej ) (norma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak pokazałam mu betę to nic nie powiedział, tylko tak usta przegryzł, na spóźniająca przepisał mi duphaston ale kazał dopiero brać jak @ się pojawi. Pokazałam mu test i na teście jest ładna kreska więc mu pokazała. Pytał się kiedy ostatnio współżyliśmy ja mówię 9 stycznia ,powiedział tyle ,że owulacja mogła się przesunąć, plemniki żyją tam 72 godziny i takie duperele, kazał poczekać . Jeśli sie pojawi @ to kazał wziąść jak nie to mam zrobić za parę dni znowu betę i wtedy się zobaczy...oj dziewczyny , już mi się płakać chcę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może test jeszcze raz zrobię w poniedziałek rano ale inny i wtedy zobaczę. Wydaję mi się ,że zaczynało się coś tam wykluwać le nie dało rady tylko nie chcę mi nic powiedzieć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem juz sam co Tobie doradzic ..moze poczekaj zrób faktycznie test...a moze idz do gin na usg...nie wiem co to za lek...ale wiem ze znajomej lekarz przepisał cos bo sie jej okres spóźniał a ona nie planowała dziecka więc w nieswaidomosci żyła...okazało sie ze jest we wczesnej ciązy ale było juz za późno...dziecko niepełnosprawne sie urodziło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kur.... przepraszam. nie no na razie nie będę brała, nie wie chyba, badał mnie i mówił,że dużo śluzu jest,poczekam... chciała bym już ten okres, będę w tyle za Wami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie kochana ...z Nami tez jeszcze nic nie wiadomo...moze dołączymy do Ciebie...albo Ty do Nas...kto wie:) pełen luz kochana i spokój...nie myśl, nie zadręczaj sie....czekaj spokojie , zajmij sie czyms...czymkolwiek...a wszytsko sie samo rozwiąze...bo tak naprawdę nie przejmujemy sie rzeczami, na które nie mamy wpływu(kiedyś juz o ty pisałam - ale to takie moje życiowe:))...ja tez odpusciłam..kocham sie z mężem i nic mnie nie boli( uwierzysz zadnych objawów hahah)...jak nie teraz to bedzie w nastepnym cyklu...Bóg jeden wie...wiec spokojności mała...uśmiechnij sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slasica-GRATULACJE!:) CZARNULKA-czekam z niecierpliwoscia na dobre wiesci!;) ULEGAŁKA-kurcze..nie moge uwierzyc ze testy pozytyw a beta taka mala wyszla..:(...mimo wszystko trzymam kciuki!zrób test w poniedz. i 2 kreseczek zyczę!I JUŻ!A@ DOPIERO ZA min.9 miesiączków... JA dalej@ BRAK!jak do pn.sie nie pojawi=tez bede robic test... WSZYSTKIM KOBITKOM MIŁEGO WIECZORKU ŻYCZĘ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulegalak bedzie dobrze nie bierz narazie zadnych tabletek dopóki nie dostaniesz@ bo jak faktycznie jetses to sobie zaszkodzisz poczekaj do poniedzialku jak nie bedziesz miala i zrób jeszcze jeden test . ja mam kolezanke która byla w 6 tyg ciazy i lekarz jej nic nie powiedzial tylko skierowal ja na badania na nieplodnosc bo juz dlugo sie starala i nic a ona juz w ciazy byla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahh Wy moje kochane jesteście i już czuję się lepiej, tylko czy ja za stara nie jestem 29 lat:( wiecie wkurzają mnie pytania od rodziny , a kiedy drugie ? coś się nie spieszycie? kuźwa jak by to takie proste było?!!!straszne to jest!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny duphaston jest to lek na podtrzymanie ciąży,a jesli sie w ciąży nie jest to wywoła miesiączkę!!1mozesz go brac ulęgałka,zastanawiam sie czemu lekarz kazał ci go brac dopiero jak sie pojawi okres,przeciez to wtedy bez sensu!1moze zle go zrozumiałas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
hej kobietki :) tym którym się udało gratuluję a tym którym jeszcze nie życzę wytrwałości , uda się nam wszystkim :) ja na ten cykl chyba sobie odpuszcze , w poniedziałek mam wyniki z wymazu nie wiadamo co tam siedzi w gardziołku, więc narazie zajmę się czym innym a więc w niedzielę postanowiliśmy zrobić wypad do rodzinki na wieś , a w przyszłym tygodniu wyjście na imprezke taką do białego ranka :p , a co do rodzinki mojej to jak się pytają kiedy będzie wreszcie dzidzia to mówimy po prostu że niechcemy dziecka że może za 3 latka , że musimy troszke pomieszkać razem nacieszyć się sobą , w sierpniu skończyłam 28 lat ale czuję się rześko jak Młody Bóg oprucz tego że mam kręgosłup jak 70 latka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo na razie nie wie co jest , kazał betę powtórzyć, kazał wziąść od 16 dc przez 10 dni rano i wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
mi ginekolog kazał brać duphaston od 10 dnia cyklu przez 10 dni po 2 tabletki dziennie, mam wysoką prolaktyne boi sie że jak zajde to moge nie utrzymać ciąży dlatego mi to przepisał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
ale jak w poniedziałek dowiem się że badania wyszły ok to normalnie wytarmosze mojego chłopa jak małego psiaka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulegalka ja tez mialam takie zalecenie ze to dopiero od okresu duphaston dzila na kazda inaczej w zaleznosci co ci dolega bo lekarze przypisuja go w tedy w innych dawkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulęgałka mój lekarz na pierwszym usg gdzie byłam jakos w 4 tyg i nic nie było widac,a okres sie spózniał, zapisał mi duphostan 2razy po jednej tabletce !powiedział ze to naturalny progesteron który jest niezbędny do utrzymania ciąży,a jeżeli w ciąży nie jestem to wywoła okres!w kazdym bądz razie nie zaszkodzi,ale niewiem to twoja decyzja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy występowaniu lub podejrzeniu niedoborów progesteronu, w leczeniu: niepłodności wywołanej niedoborem progesteronu, zagrażających i nawykowych poronień z udowodnionym niedoborem progesteronu, endometriozy, zespołu napięcia przedmiesiączkowego, nieregularnych cykli miesięcznych, bolesnego miesiączkowania w nietypowych krwawieniach z dróg rodnych. dziewczyny ja bralam przy pierwszej i teraz przed nastepna ciaze zeby mi pomogl .mi on pomogl napewno nie zaszkodzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz tez biore do dwie rano i wieczorem . progesteron Ci nie zaszkodzi jak jestes w ciazy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka90
dziewczyny! własnie wrocilam i nie jestem zadowolona, lekarz stwierdzil ze jednak za wczensie aby zrobic usg , ( to nic ze to prywatna wizyta i powinien byc zorientowany) wiec przeprowadzil tylko k0onsultacje , kazal wrocic za 2tyg , nie dal zadnego papierku duphastonu tez nie przepisal bo stwierdzil ze nie ma po co , ze jak raz poronilam to nie znaczy ze teraz bedzie zle i nie ma po co. Wiec juz do niego nie pojde poo co?> skoro za 3 tygodnie mam darmowa wizyte u poloznej ( w anglii ciaza zajmuje sie polozna) i wtedy usg. co ja mam myslec ? pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnulak- nic nie mysl wyluzuj i czekaj spokojnie na wizyte u poloznej jak jestes w ciazy to stres ci nie pomoze olej tego lekarza poprostu sama wiesz jakie ja mialam doswiadczenie z lekarzem przyjechal z polski bo malo kompetennty jest a takie jak my idziemy bo myslimy ze lepiej bedzie a oni tylko na kase licza :) uspokuj sie bedzie dobrze odpoczywaj nie przemeczaj sie a bedzie wszytsko ok bo zamartwianie sie nic nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czernulka bo to wczesna ciąża i lekarz może nic nie zauważyć, dlatego kazał Ci przyjść za dwa tygodnie, jak byłam w pierwszej ciąży to jak poszłam to zrobił usg dopochwowo i stwierdził 3 tydzień no ale zrobił, wszystko w porządku. Kochane ja muszę na uregulowanie brać duphaston ale mimo to muszę poczekać do 16 dc i wtedy zacznę dzisiaj mam 35 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka90
tylko dlaczego niedal duphastonu na wszelki wypadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo to pewnie kolejny co nie zrobil kariery w polse i pojechal za granice naciagac innych moze sie nie zna a jest u was lekaz JP bo tu e IE jak masz podejrzenia ze jestes w ciazy idziesz do IP i on cie kieruje do poloznej taki lekarz pierwszego kotaktu tu nie mozesz isc do specjalisty od tak sobie tylko wlasnie JP cie do niego kieruje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×