Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Gość bezikmmalinowy
hej babeczki :) ja biore folik 0,4mg 1 dziennie, a wiesiołek oeparol 2 kapsułki dziennie , on poprawia wygląd paznokci włosków skóry ale także wpływa na jakość śluzu kobietki, u mnie jest poprawa jest go więcej, ale podobno bierze się go tylko do któregoś dnia cyklu ja za bardzo nie orientuje się do którego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczynki teraz ma troszke czasu zrobialm sobie kawke to was poczytam co tam na skrobalyscie kochaniutkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inga23
hej dziewczyny mam pytanie dzisiaj rano robiłam test i wyszedł pozytywny z tym że 2 kreska była znacznie bladsza dodam że okres powinnam była dostać wczoraj.... a przez listopad i grudzień brałam duphaston (podejrzenie niedoboru progesteronu i plamienia miedzymiesiączkowe) i stąd moje pytanie czy duphaston mógł mieć wpływ na wynik testu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki dopiero weszłam na internet bo pol dnia byłam na budowie bo się budujemy i myłam okienka oraz malowałam uni-gruntem :) ale wiecie chyba nici z tego cyklu bo bierze mnie jakieś choróbsko :( czarnulka kurcze co to za lekarz co nawet usg nie zrobił i płacić tylko za rozmowę a wyobrażam sobie ile mogłaś zapłacić bo koleżanka tez jak była w Anglii musiała iść do lekarza jak zaszła w ciąże to była duża kasa. ulęgałka już nie wiadomo co myśleć żyć w takiej nie pewności, a może idź do innego lekarza i zobaczysz co powie bezikmalinowy powiedz mi cz ty długo czekałaś do laryngologa? ❤️12.07.2010r. Spij Moj Nadrozszy Aniołeczku ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
w środe rano zadzwoniłam i przyjął mnie w ten sam dzień , miał jedno miejsce wolne , z tym że poszłam prywatnie , w piątek jeszcze raz do niego przyszłam ale już bez płacenia na wymaz i wynik w poniedziałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
próbke z wymazem mąż zawiózł do laboratorium zapłacił 45 zł posiew z antybiogramem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo tez bym musiała się wybrać zaczyna mi się jakaś flegma zbierać w gardle i czasem czuje jakby mi coś pęczniało w gardle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
poproś lekarza żeby zrobił ci wymaz z gardła , ja brałam niepotrzebnie paskudny antybiotyk a teraz jak sie okaże że mam jakąś bakterie znowu będe musiała wziąć tyle że tym razem będzie trafiony dostosowany do antybiogramu tak mi lekarz tłumaczył , więc idź nie zwlekaj żeby sie nic nie rozwinęło żebyś staranek nie musiała przekładać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inga23
???? możecie mi pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie u rodzinnego lekarza juz byłam przepisał mi tabletki ale to mi nic nie pomogło wiec będę musiała iść do laryngologa a mogę zapytać czy dużo wizyta kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
zapłaciłam 70 zł a przy okazji wypłukał mi uszy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
2 razy byłam państwowo , prosiłam o skierowanie na wymaz a dostałam antybiotyk , za drugim razem inna kobieta też mnie olała i nie dała skierowania na żadne bdanie nawet w uszy nie chciała zajrzeć jak poprosiłam , więc poszłam prywatnie a lekarz o uszy nawet nie spytał tylko oglądnął i przystąpił do ataku ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
wymaz miał mi zrobić też w środe ale nie mógł bo miałam umyte ząbki i jadłam niedawno, na wymaz kazał mi przyjść na czczo nawet wody nie pozwolił się napić i zabronił mycia zębów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
jak żadnej bakterii nie będzie to będe mogła przystąpić do staranek może się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana na pewno się uda no właśnie u nas jest tak z ta służbą zdrowia nie dość ze się płaci składki to i tak nic z tego nie mamy :/ żeby chorować to trzeba mieć zdrowie żeby chodzić po lekarzach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_jedna28*
do inga z tego co się orientuje to progesteron nie bedzie miał wpływu na test ciązowy, z tego co poczytałam na różnych innych forach dziewczyny mają tą drugą kreseczkę różową albo lekko widoczną i okazuje się ze są w ciąży .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
7 dni po @ chyba sie skusze na małe co nie co , miałam czekać do poniedziałku ale sie nie da :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
dobranoc babeczki :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_jedna28*
czarnulko, jak to z ciąża wygląda w Anglii bo ja też jestem na wyspach. Prawda to ze w klinikach planowania rodziny dostaje się testy ciążowe za free ? Co do położnej w uk-jedna powiedzała mojej znajomej,że jesli czujesz ze coś jest nie tak z ciążą to jest jakiś specjalny oddział ( coś jak poradnia )w szpitalu tylko ale nie każdym przyjmują cie na zasadzie walk- in tam jest lekarz i robią usg,może warto iść do swojego centrum zdrowia i się zapytać. Natomiast siostra mojej kumpeli podczas ciąży w Irlandii chodziła do dwóch polskich lekarzy jednocześnie i wybierała te najmądrzejsze porady od jednego i od drugiego , tyle,że przez jednego o mało nie straciła dziecka dobrze ze był ten drugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamita 10 tydzien
jo ja sie staralam 30dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka90
A gdxie dokladnie jestes jakie miasto taka jedna28? U mnie jest tylko jeden polski lekarz a wizyta u niego to koszt 100f kazda. Takze nie moge sobie pozwolic aby latac tam co tydzien. Niestety. Opieka w anglii? Dobre sobie. Do 12 tyg nawet sie za bardzo toba nie zajmuja , idziesz do gp u ktorego wypelniasz forme dla poloznej , i to tyle, nastepnie czekasz i okolo 9tyg ona dzwoni i umawia cie na ewizyte, dopiero wtedy cokolwiek rusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochaniutkie jak tam weekendzik mija ja leżę w łóżeczku bo jakoś kiepsko sie czuje a i wątpię żebym chyba była w ciąży bo nie mam żadnych objawów a poza tym jakieś choróbsko mnie bierze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_jedna28*
czarnulko z southampton jestem a Ty? Trafiłaś faktycznie do jakiegoś idioty bo pierwsze usg ma być wykonane najpóźniej do 10 tyg. ciąży :( Nie opłacało ci się bardziej lecieć do Polski do lekarza ,taniej by cie bilet wyniósł, jak patrzyłam do mojego miasta z luton są w 2 strony po 40 ł. Chyba,że pracujesz to fakt nie za bardzo. Służba zdrowia tutaj jest kapitalna pod warunkiem ,że jesteś zdrowa, nie w ciąży i nic od nich nie potrzebujesz :D. A zrobili ci u GP badania genetyczne co mają wykluczyć wady u dziecka? Czy to tylko ściema,że coś takiego istnieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam sie ładnie w piękne słoneczne i mrożne niedzielne prawie południe:) u mnie nic sie nie zmienia starania pełna parą:) owlacji jeszcze nie było chyba przesunie sie w tym cyklu conajmniej o 1 lu 2 a nawet 3 dni dlaczego tak myśle?dlatego ze nic nie czyje z reguły mam bóle podbrzusza i jajników a teraz nic...nawet śluz jakis taki ...jakby za sucho na ten dzień cyklu ( test owu wczoraj wykazał 1 krechę wiec zero zapowiedzi na to zeby sie cos zaczynało dziac)....ale jestem dobrej mysli i mam nadzieje ze lada dzień bedzie:) pozdrawiam wszystkie juz mamity i starające... ps1. ulegałka co tak zamilkłaś? odezwij sie zanczynam sie martwic.. ps.2 martusia to Ty myłas okna na budowie tak?...no to teraz masz za swoje:p okna nie zając w taka pogodę...oj nie...leż kochana i sie kuruj ale zadnych tabsów nie łykaj skoro nie masz pewnosci ze nie jestes w ciązy:) miłego dnia kobietki ps.3 krajanki Wy to sie macie z tymi wyspami...jak tak Was czytam to ...na myśl przychodzi nic innego tylko....wracajcie :) rodzic w Polsce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biegusia ja myłam okienka wewnątrz bo jeszcze ramy musiałam podomywac wiec nie stałam na mroziku :) a poza tym jeszcze tam nie mieszkamy tylko u teściów ale mam bliziutko gdzieś musiało mnie przewiać ale się nie daje :) herbatka z miodzikiem i soczkiem malinowym jest bardzo dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka90
Ja tez z southampton hehe :d mozemy sie kiedys spotkac :p to pewnie wiesz ze bylam w saxon clinic u ginekologa masakra. Nie robili nic , jestem w 5 tyg nawet nie mialam spotkania z polozna jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka90
Bilety sa tanie ale sam dojazd na lotnisko to koszt ok 100f , niestety nie mamy samochodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) mialam straszna mam owulacje i strasznie sie mecze jajniki atk mnie bola ze ani usaść ani wstac a o chodzeniu juz nie mam mowy wiec sobie dzis troszke poleze :P U was mrozik a u mnie Pada przeokropnie :/ trzymajcie sie kobietki pózniej do was zajrze milej niedzieli wam wszystkim życze:) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira2013
Cześć, dziewczyny :) właśnie wróciłam z zakupów. zaraz zabieram się za gotowanie obiadku.ale mam wspaniałą pogodę!słonko świeci, trochę śniegu leży, mróz... super! nic, tylko iść gdzieś na spacerek ;) wczoraj byłam z koleżanką w teatrze.bardzo fajny spektakl. uśmiałyśmy się nieźle :) a co tam u Was słychać? jak mija niedziela? miłego popołudnia wszystkim! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×