Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

hej,wpisałam się na listę ale za dużo się nie udzielałam - nie chciałam sama sie nakręcać. Zrobiłam dzisiaj test - 1 dzien przed spodziewana @ i są dwie kreski. Raz, że nie mogę uwierzyć i jestem w szoku a dwa boje się że jutro zgodnie z terminem dostane @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka90
slasica gratulujee ! jestesmy juz 3 :) ja tez przed spodziewana robilam i wyszedl dobry :) teraz czym predzej do lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo kochane cudnie ze jest was brzuchatek już tak dużo to dla Nas starających niewątpliwie bardzo dobry znak...mam nadzieje ze juz niedługo do Was dołączymy...:) slasica wpisuje sie kobietko nie marudź a i teraz odwiedzaj Nas koniecznie częściej:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myśle, że do lekarza gdzieś za tydzień najwcześniej się wybiore, teraz i tak jeszcze nic nie bedzie widać, badania hormonów i na tokso robiłam przed staraniami i było wszystko ok więc chyba nie mam sie co spieszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcące, przygotowujące się : Nick..............Wiek..... ....Termin@..... .....Miejcowość malpka24.........24...........11.02..................Irla ndia Staraczki : Nick...............Cykl...... .Wiek. ........Term in@.........Miejscowość ciekawa..............2.......21............2123.01.. ......Wielkopolska biegaczka...........2..........?...........15-18.02.2 012.............. ira2013...............2..........26.............15.01 2012..........Śląskie maya10...............5..........28..............30.01.... ...........ireland bezikmalinowy.......1.........28..............17.02...... .....dolnośląskie czarnulka90......... 1.........21..............28.01................Anglia słasica.................1.........28...........28.01.... ...warm.mazurskie ulna30.................4..........28...........28.01..... ........małopolska sebza..................3..........26............30.01.... .........warszawa sonholindo..........+2lata.......23...........9-12.02 ............Setubal marta2387...........1.5roku.....25...........ok.03.02.... ........Śląskie kruszynka1990......11.........21..............19.02...... .........łódzkie ulęgałka.............5...........29..............23.01. 02............lubelskie silka33................2lata......33..............21.01.. ..................LU Brzuchatki: Nick.................Szcz.Cykl.....wiek.......T.P........ ......Miejscowość 0451994.............9.12.11........31........13.09.2012.. ..........Ateny wpisujcie sie dziewczynki uaktualniajcie brzuchatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcące, przygotowujące się : Nick..............Wiek..... ....Termin@..... .....Miejcowość malpka24.........24...........11.02..................Irla ndia Staraczki : Nick...............Cykl...... .Wiek. ........Term in@.........Miejscowość ciekawa..............2.......21............2123.01.. ......Wielkopolska biegaczka...........2..........?...........15-18.02.2 012.............. ira2013...............2..........26.............15.01 2012..........Śląskie maya10...............5..........28..............30.01.... ...........ireland bezikmalinowy.......1.........28..............17.02...... .....dolnośląskie czarnulka90......... 1.........21..............28.01................Anglia słasica.................1.........28...........28.01.... ...warm.mazurskie ulna30.................4..........28...........28.01..... ........małopolska sebza..................3..........26............30.01.... .........warszawa sonholindo..........+2lata.......23...........9-12.02 ............Setubal marta2387...........1.5roku.....25...........ok.03.02.... ........Śląskie kruszynka1990......11.........21..............19.02...... .........łódzkie ulęgałka.............5...........29..............23.01. 02............lubelskie silka33................2lata......33..............21.01.. ..................LU emachines.........2cykle.......29..........9-10.02..........śląsk/będzin Brzuchatki: Nick.................Szcz.Cykl.....wiek.......T.P........ ......Miejscowość 0451994.............9.12.11........31........13.09.2012.. ..........Ateny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ale dzis pospalam cos zle sie czuje dzisiaj :( slasica gratulacje jaki dobry tydzien mamy jak tak pojdzie w nastepnym cyklu ze kolejne 3 to bede musiala sie chyba pospieszyc bo faktycznie na koncu zostane :p ale dobrze slyszec takie wspaniale wiadomosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka90
ulegalka jak to ?? no niee ja zrobilam drugi test i nadal pozytyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulegalaka kochana no co ty nie wierze w to , robilas tyle testów i bylo ok a beta ze nie???!!! a próbowalas robic jeszcze raz test ? czasmi lekarz nawet nie rozpoznaje ciazy odrazu moze faktycznie masz male stezenie hormonów i trzeba jeszcze poczekac :( no ale glowa do gory jak nie wtym miesiacu no w przyszlym bedzie dobrze :) ja trzymam za was mocno kciuki &&&&🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnulka - po wizycie napisz co i jak bo bede siedziec i czekac na wiesci od ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka90
malpka napewno napisze , o 18.20 mam wizyte , czyli o 19.20 w polsce , kolo 21 dam wam znać :) trzymajcie kciuki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no beta się nie myli:( widocznie organizm płata mi figle, Wczoraj jak zrobiłam rano acon to po min wyskoczyła i kreseczka a po dwóch była już bardzo widoczna. Trudno czekam na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nastepnym razem nie kupuj tego testu tylko innej firmy bo tej jest jakis nie za bardzo ,ja jak kopuje testy to clearblue one sa fajne bo maja kilka rodzaji testow a najlepszy jest ten ktory zamiast kreseczek pokazuje ci tydzien ciazy no i z tego co wim to jest dostepny w polsce w aptekach i na allegro wiec go polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0451994
ulegalka ja mialam bete w pierszej ciazy 98 i pisalo ze jestem w 3 tygodniu ciazy mi cos tu nie gra.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0451994
czarnulka wszystko bedzie ok zobaczysz bende zagladac na dobre nowiny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana wszystko gra , nie jestem po prostu, ale ok może lepiej bo zawsze chciałam w drugiej ciąży urodzić kwiecień, maj, synka urodziłam w grudniu i to straszne było siedzieliśmy tylko w domu. Jest ok .Już go więcej nie kupię. Pójdę do lekarza bo tyle mi się spóźnia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry pomysl lepiej zeby cie lekarz obejrzal to przynajmniej bedziesz wiedziala o co chodzi 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0451994
ja urodzilam coreczke w maju2011:)teraz termin na bliznieta mam na 15 wrzesnia mam dluga droge ... ulegalka no to nie szkodzi pomalu i wszystko sie ulozy :) ale moze akurat:)!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane ja się nawet zbytnio nie nastawiłam że to ciąża bo nie czułam się jak w ciąży ;/ 04..... to kiedy zaszłaś z córeczką? będę wiedziała kiedy zacząć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0451994
w sierpniu i termin mialam do 13 maja a melinke urodzilam 11 maja masz dluga droge:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0451994
:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej byłam prywatnie u ginekologa,taki znajomy teścia, powiedział ,że może owulacja się przesunęła a nawet występują dwie ;) tak czasami bywa. Dał mi duphaston, któraś z Was brała? mam brać od 14 dc przez 10 dni dwa razy dziennie. Brać to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedział ,że ten wynik bety to mógł być trochę podwyższony,mogło coś się tam dziać ale niestety przestało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochaniutkie dzisiaj już jestem padnięta i kiepsko sie czuje ale zgadnijcie co sobie kupiłam .... książkę o ciąży trafiła sie bardzo tanio wiec będę sobie czytała krok po kroku. ulęgałka przykro mi ale zobaczysz w następnym cyklu na pewno się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulegałka aleś ty szybka dziewczyno...pełen komplet:p ja to już nie rozumiem to w koncu jestes w ciązy czy nie??? a dlaczego @ sie tak długo spóźnia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulegalak -ja bralam ten lek tylko ze u mnie to dluga historia z tym pislam o tym wczesniej jak chcesz to odszukaj i sobie przeczytasz , ale ogólnie ten lek przypisuje sie kobietom starjcym sie o dzidzusia i pomaga zajsc w ciaze ze to tak ujme , i pomaga pecherzykom pekac bo czasami jak wiecie mamy owulacje kiedy pecherzyk nie peka i znam przypatki kobiet które zazywaly ten lek i przy pierwszym cyklu lub w bardzo krótkim czasie od kiedy zaczely brac duphaston udawalo im sie zajsc w ciaze , ja sie po nim nie najlepiej czulam, w glowie mi sie krecilo i mialam rózne humory :/ spróbuj jak ci zalecila to wez sama sprawdzisz jak u ciebie bedzie sie objawiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×