Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

hej 🖐️ widze ze zostalam wywolana wiec sie odzywam :P silko kochanie dziekuje ze o mnie pamietasz skarbie 👄 nie odzywam sie bo nie mam o czym pisac u mnie stranaka zawieszona az do odwolanie niwiem kiedy to nastapi ale narazie nie wyobrazam sobie zeby byc teraz w ciazy za duzo ma ovowiazkow i stersu w szkole oczywiscie jakbym byla bardzo bysmy sie cieszyli i znalezli rozwaiazanie jakos wszytko razem pogodzic zrobilam sie wygodna chyba a pozatym od tych staran z niechecilam sie do dzieci denerwuja mnie kobiety w ciazy wiem ze to przykre co mowie ale chyba ostatni to nie moje dni i czuje sie zmeczona ta gonitwa za tym aby byc w ciazy i urodzic moje malenstwo ale z czasm poprostu to wszytko mnie przybilo i odepchnelo od dzieci mam nadzieje ze mi to minie :( a ty silko trzymaj sie cieplutko dzieci ucza cierpliwosci za nim sie jeszce urodza to taki test na pewni jak juz bedziesz mogla sie starac tym razem twoja ciaza skonczy sie Happy End-embuziaki :* bezik slonko ty to sie nameczysz tzymam kciuki za wizyte mam nadzieje ze tym razem trafisz na dobrego lekarza :* teacherka moze dobrze ze sie umowilas na wizyte odrazu napewno nie skieruja was na insyminacje ale napewno bardzo dobrze zbafaja ciebie i mezusia trzymam kciuki &&&&&:) dziewczynki tym co zaciazyly wielkie gratulacje !!!! dbajcie teraz o siebie :* wszytkie dziewczynki pozdrawiam goraco🌼 buziaki i trzymam kciuki za kazda z osobna &&&&&:) zzylam sie z tym foru i z wami ze nawet jak nie zagladam to mysle o was kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwczynki wielkie gratulacje fajne wiesci to ktora teraz w kolejce heheh tak wlasnie mnie boli podbrzusze mam nadzieje ze tym razem sie uda czasami sie zastanawiam czemu tak sie dzieje te ktore chca bardzo dziecko nie moga a te co maja porzucaja albo zabijaja i co to za swiat miejmy nadzieje ze wszystkim wam sie uda powiem wam tak okolo 3 lat temu bylam na podobnym form i przez pierwszy rok jedna najpierw zaciazyla oczywiscie ta ktora zalozyla ten form a potem za nia wszystkie pokoleji i w tym ja oczywiscie fajnie bylo bo co dzien zesmy pisaly ale niestety po 2 latach odkont pojawila sie nk i fb form umarlo i sie skonczylo fajnie bylo podam wam to sobie mozecie poczytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silka ja biorę na bóle ketanol.Dzisiaj tak mnie miednica bolała,że szok ale lek pomógł. Ja mam skrzywienie kręgosłupa...w 8klasie podstawówki lezałam w Akademi medycznej w poznaniu.Nosiłam gorset przez 3 lata.Dzięki niemu uniknęłam operacji ale to stare dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówiła to w 11 dc... ale moje cykle są różne ... od 27 do 31... dziś robiłam testu owu i nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kszewuszko i reszta dziewczynek - nie bierzcie ketonalu ani innych silnych leków w okolicach owulacji, bo to może miec wplyw na problemy z zajsciem w ciąże....rozmawialam o tym w poniedzialek z moim ginem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAŁPKO=SKARBIE!:)SUPER,ŻE SIĘ ODEZWAŁAŚ!:)już się martwiłam..tak myslałam po ostatnich Twoich wpisach,ze staranka zawieszone...jednak tak juz długo nie byłas z nami że rózne rzeczy do głowy przychodzą=bo tak jak piszeszzrzyłysmy sie z forum=naszym(tzn.głównie ULEGAŁKI TOPIKIEM:)Ja tez staranka zawieszone i juz nawet pisałam dziewczynom ze nie bede się udzielać(bo po co w moim przypadku..)ale jak tylko mam czas to cosik naskrobię;)dopuki nie(wyżucą mnie)bo to jednak temat dla staraczek i narazie=mnie to nie dotyczy.ale nie moge się powstrzymać czasami.....A GŁÓWNIE UWIELBIAM SKŁADAC GRATULACJE!no i nie raz jak tylko czas pozwala i potrafie to cosik doradzić...Ty Kochana,o tym co piszesz=rozumiem cię doskonale=mam podobnie.i nawet ostatnio pomyslałam że też nie chcę(chyba)dzidzi...bo nic na siłę...a,jak do tej pory sie nie udało to czy jest sens sie starac..?i to u nas za ok.6 mc.dopiero..:(..misiu mój tez zapracowany i ja,non stop praca i jakies stresy,czasami tez dość=no i tak sie rozpisałam,smuce i nudzę..chyba założę topik dla sflustrowanychprzyszłyyych mamusiek..TRZYMAJ SIĘ DZIELNIE🌼i koniecznie daj znać czasami!jak byś miała nk lub fb to fajnie by było Cie zobaczyć:)paarę dziewczynek mam i naprawde fajnie widzieć z dzielimy sie problemami czy radosciami:)jak bys chciała=podaj namiary na siebie lub na mój gg 11592951,dla reszty dziewczynek oczywiscie również(nie jestem tam za często ze wzgledu na pracę)głównie w piatki wieczorem lub sob.czy niedz.no to kończe(w końcu)heh;)piffko wpite i niedługo haśku.POZDRAWIAM I BUZIAKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TEACHERKO=ja nie biorę w sumie=tylko jak naprawde nie moge wstac z łózka ...ale twarda jestem i mecze sie czasami bo lepiej tak niz zoładek i watrobe męczyć..no ale RAZ NA JAKIS CZAS MUSZĘ..cóż..dlatego rozumiem KRZEWUSZKE bo tez od laat mam problem z kregosłupem-i głównie ledzwiami..więc co robić innego?najlepiej rehabilitacja(miałam pare razy)ale to czas zabiera i tez pieniazki(tutaj drogo)a pracowac trzeba niestety(a moze i stety)bo jak jestem w pracy to odzywam z moimi zwierzątkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane=jak ja już zaczne to wiem(zasmiecam)sorki!ale gdzie jak nie z Wami do Was popisać?3 facetów mam w domu i ten(smieszny)mecz ogladaja...ja juz nie=bo jak ja to widzę(a widzę obok z kuchni).. to krew zalewa:(..a byłam sportowcem-kiedyś i nawet wyniki ok:)jak ktos wie z Was to rozumie,nie bede wymieniać:)juz pózna godzinka,ale mam nadzieje że jest któraś z Was?🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sika a masz na nk w znajomych krzewuszke bo ona ma mnie w znajomych 6-tą od konca nie mam niestety gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już widze,ze to Ty!:)mamy wspólne koleżanki nasze:)uciekam spać..jak juz pózno!dobranoc,miłych snów Tobie i reszcie dziewczynek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki jeszcze nie wstalyscie? hmmm nie mam co czytac :P ja sie czuje fatalnie od 2-3 dni. ciagle chodze zmeczona i taka niedospana. nerwy mna szarpia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dzisiaj skrócone lekcje - od 10 już jestem w domu :) sa próbne egzaminy z angielskiego więc językowcy musieli iść do domu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewuszki :) U mnie 16dc i po dniach płodnych... bo już 2 dzień śluzu nie mam.Przytulanka były w tych niach codziennie,jedynie 13dc nie było.A znając moje szczęście na bank wtedy była owulacja echhh... Miednica już mniej boli... kurcze nigdy mnie tak nie bolała.Kręgosłup się odzywa... Buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kszewuszka:)Jestem głodna,ale jak otwieram lodówke to mnie odrzuca:PALE DA SIE PRZEZYC:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny powiedzcie ,ciasto ze zważoną masą da się zjeść? masa zważyłą mi się po raz pierwszy, jak już położyłam na tort dopiero zobaczyłam i nie wiem czy nie wypierd...olić tego ciasta, trochę mi szkoda bo trochę pieniędzy poszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulęgałko chyba nie bedzie dobre... szybko sciag mase to chociarz uratujesz biszkopt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak to jest ze sluzem przed @ a jak to jest ze sluzem na poczatku ciazy? jaki jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×