Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Kaniu najwyrazniej jeszcze nie trafilas na wlasciwego... a ze myslisz o bylym to normalne... przeciez rozstanie nie bylo Twoja decyzja... a utracona milosc zawsze wydaje sie idealna bo odchodzac zabiera ze soba wady... ale jego najwieksza wada jest to ze nie kochal Cie dosc mocno by zostac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kania, a może tak właśnie miało być i za jakiś czas spotkasz swoją prawdziwą miłość i będziesz się cieszyła, że tamto się skończyło. Teraz może Ci się to wydawać abstrakcją, to co piszę, ale za parę lat może się wszystko zmienić...... życie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania kiedyś będziesz się cieszyć że tak wyszło tulac się do tego jedynego faceta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanko o sex, a raczej o jego częstotliwość :) Z tego co znajduję wszędzie jest napisane, że nie powinno się kochać codziennie,ani tym bardziej 2 razy dziennie, bo plemniki będą za słabe,będzie ich za mało itd. Z drugiej strony boję się, że co 2 dni to będzie zbyt rzadko i ominę ten moment... Wczoraj rano wyszła mi druga krecha na teście owulacyjnym, bardzo słabiutka, wieczorem już jej nie było. Owulacja będzie od 36-48h,czyli już za chwilę :) A kiedy sex? wczoraj, dziś rano i dziś wieczorem, wówczas mam pewność, że nie przeoczę tego momentu, ale czy to nie za często?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula testy owulacyjne robi sie popoludniu np.o 14 .rano i wieczorem nie. a plemniki potrafia przezyc do 7dni wiec jesli sie kochac co dwa dni to powinno wystarczyc.chociaz w moim przypadku wg wykresu ovufriend trafiamy w owulke i nic :-( pewnie plemniki sa slabe.no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tescie maja byc dwie takie same kreski o tym samym kolorze wtedy liczy sie ze owulka nastapi w ciagu 36-48 h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też uważam że co 2 dni wystarczy ewentualnie dzisiaj rano i jutro wieczorem , ja wczoraj dostałam wezwanie do zusu na DZISIAJ :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michallinka a co oni chca od ciebie ?? u mnie dzis 27dc i temp.37.0 ehh juz zaczynam sie stresowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michellinka nie powinni Cie wzywac jesli masz zwolnienie na ciaze, niby po co? Beda badac gin czy o co chodzi bo to glupota jakas. Jak zwykle zus cos wymysli i robi problemy. Ja bylam dwa miesiace na zw w tamtej ciazy i nikt sie do mnie nie przyczepial. W tej mam zamiar byc jeszcze dluzej, raz w zyciu bylam na chorobowym wiec mi sie nalezy. Napisz co chvieli jak wrocisz. Paula u nas bylo tak ze na poczatku przytulanki byly codziennie bo tez balam sie ze przegapie owulke. Ale bylismy tym tak zmeczeni ze to byla meczarnia a nie przyjemnosc. Poza tym nie zawsze jest taka mozliwosc, zmeczenie po pracy, biegajace dziecko po domu itd. Wiec potem przytulalismy sie co dwa dni od samego poczatku dni plodnych. Testy owu robilam codziennie przez 5 dni o godz 12 w poludnie. Wazne zeby wczesniej dwie godz nic nie pic i zeby nie bylo to z porannego moczu. Codziennie o tej samej godz. Pierwsze dwa lub trzy dni wychodzily dwie kreski ale jedna slaba, gdzies czwartego dopiero wyrazne obie. Wtedy odczekalam dzien i byly przytulanki. Nawet jesli wowczas wychodzilo ze beda dzien po dniu. W ten sposob trafialam w owulke zawsze co potwierdzal ovufriend ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do końca nie wiem jak jest dobrze. Nam lekarz zlecił jak wyszedł pozytywny test owu kochać się tego dnia wieczorem, następnego dnia rano i wieczorem. Ale to były tylko 2 dni, kilka dni takiego maratonu na pewno nie ma sensu, bo będzie mało plemników. Dodam, że dodatkowo byliśmy po wstrzemięźliwości że względu na leczenie tej bakterii. Opisuje ten cykl gdzie się udało. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja testy zawsze robię rano i wieczorem :( nie odczytałam nigdzie, że po południu mam je robić :( michelinka daj znać co ta wspaniała instytucja od ciebie chciała !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie lekarz mówił że o stałej porze ale bardziej do południa je robić, a wieczorem nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odebralam wynik na chlamydie - ujemny uffffffff Elektrolty w normie Jeszcze tylko ureaplasma i mykoplasma - jajo zniose do srody :P Szykuje sie do imprezki imienionowo-urodzinowej. Moze podrzucilybyscie pomysl na dobre i szybkie ciacho :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pomogę, w ciastach się nie specjalizuje, nie lubię slodkiego. Ja to sałatki, kolacje, obiadki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super griszankaanka że testy negatywne !! Teraz wyluzuj się na imprezie urodzinowej i życzę wyhodowania odpowiedniego jaja !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula tak jak pisalam testy o stalej porze i nie bardzo po poludniu tylko w polowie dnia. Stezenie lh jest najwieksze ok godz 12. Tak mowila mi gin i tak bylo napisane na moich testach z apteki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha, około 12tej nie dam rady robić testów, bo jestem w pracy :) Robię zawsze ok. 16 tej i z rana :) Trudno... I tak w tym cyklu test tylko wczoaj rano wykazał bbbb bladą drugą kreseczkę i potem już nic, a dziś 18 d.c. więc nie wiem o co chodzi, czyżby cykl bezowulacyjny? michelinka jak tam wizyta w zusie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rowniez pracuje. I w szufladzie mialam kubeczek jednorazowy. Szlam do toalety. Robilam test. Mylam kubek i zrobione. Robisz za pozno, dlatego nie wychodza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duszak chyba też pomyśle o takim "kubeczku" :)chociaż tak dziwnie będzie robić to w pracy, ale coś wykombinuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czapus hehe mamusia dobrze a jak Ty Slonce? :) Brzucho widac? ;) Paula wiem ze to krepujace czy dziwne tak w pracy ale coz zrobic jak tak bardzo pragnie sie dziecka. Przelamiesz sie i w nastepnym cyklu rob w poludnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja wyczytalam ze owulacyjnych nie wolno robic przed 10 i po 20, sama robie roznie ale zdarza sie ze po 16 a i tak wychodza mi te dwie ciemne krechy... wiec chyba jednak to nie z tego wynika brak kresek czy jasne... ale trzeba pamietac zeby nie sikac 2 godziny przed testem... a z kubeczkiem jednorazowym niezly pomysl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Z ta komisja to jakieś wogóle nieporozumienie bylo :O Rozumiem że oni kontrole robią ale żeby prawie po 8 miesiącach się odezwać??? Chyba za długo już mi płacili :-/ z samego szacunku do kobiety w ciąży po takim czasie nie powinni się odzywać no ale wiadomo i kobiety w ciąży też czasem symuluja byle by nie pracować. Generalnie przed komisją całą dokumentację jechałam skserować i całe szczęście bo lekarz orzecznik okazał się nie być nawet ginekologiem :O. Musiałam tłumaczyć co i jak czemu pesar po co se często w szpitalu byłam jak się czuje i wogóle. Generalnie nie bylo źle o nic się nie przyczepil jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mycha1977 ja testy zawsze robiłam rano (ok. 5tej) i o 16-tej i zawsze w któryś dzień były 2 krechy w dwóch testach (w sensie i rano i wieczorem) i w tym robiłam jak zawsze i dopiero w 17 dniu rano pojawiła się bladziutka krecha, a wieczorem nic. Może jednak w mojej owulacji tkwi problem?? W pon idę na hormony..... Griszanka udanej imprezy szalej na maxa, może to pozwoli Ci się wyluzować!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×