Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Nie no siusiaka dobrze jest widac, jajeczka zreszta tez bo sa wypelnione woda i nabrzmiale. Racjonalnie to jakby to byla dziewczynka to bys jajek nie widziala ale moze u dziewczyn tez wszystko jest napuchniete. To ja juz tez nie wiem. Chyba trzeba poczekac na nastepne usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki :) m ma wrzodziejące zapalenie jelita grubego , zastanawiałam sie nad mydłowskim ale na razie mam dość lekarzy i szpitali, m w marcu leżał też w szpitalu, narazie odpuszczamy , musze żołądek podreperować , tarczyce a mąż nasionka tymi witaminkami, może wtedy sie uda .... tera skupiam sie na pracy bo jeszcze sezon trwa i na nas, strasznie sie zapuściliśmy, nie dojadamy , nie mamy czasu dla siebie choć razem pracujemy, dlatego musze wszystko sobie poukładać :) biore sie do roboty , później przeczytam jeszcze raz wszystko bo dużo napisałyście a ja taki roztrzepaniec że połowa tekstu mi umyka, miłego dzionka babeczki , o słonko wyszło :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak duszak tylko pozornie zmienilam nastawienie... Właśnie nie wytrzymałam, wstałam od biurka i poszłam się wypłakać do kibelka, nie radzę sobie, muszę się uspokoić, bo mi makijaż splynie, ale musiałam sobie ulżyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny długo sie zastanawiałam czy poruszyć ten temat bo jest zupełnie z innej paki. Ale doszłam do wniosju że kto mi lepiej doradzi niż wy :) A więc tak. Chcemy z moim facetem zalegalizować związek. Po wszelkich dyskusjach doszlismy do wniosku ze nie stać nas na zorganizowanie slubu kościelnego z weselem. Więc chcemy tylko dla siebie wziac ślub cywilny i potem póść do domu na kawe i ciasto. A moje pytanie dotyczy dokładnie tego w co powinnam sie ubrac. Bo ja mysle o skromnej białej prostej sukience.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula wiem co czujesz ja załamałam sie 16 marzenia legły w gruzach ale dziś jest już lepiej. I u ciebie też będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula kochanie, jak potrzebujesz to placz. To tez jest dobra forma na wyrzucenie z siebie wszystkich negatywnych emocjii, dzieki temu jutro bedzie lepiej. Ja tez zawsze pierwszego dnia wszystko widzialam w czarnych barwach, a juz kolejnego zbieralam sily do dalszej walki. Bywa roznie, ale zawsze trzeba bylo odreagowac i trzeba bylo dac sobie upust. Najchetniej to przytulilabym Cie teraz mocno, zebys mogla sie wyplakac w ramionach kogos kto to doskonale rozumie 😘 Ale mocno przytulam Cie zdalnie 😍 Isia co do Twoich planow matrymonialnych, gratuluje decyzji. 😘 Mysle, ze biala sukienka bedzie jak najbardziej odpowiednia, jak masz cos na oku to podrzuc linki :) Odnosnie skromnego przyjecia, proponuje zarezerwowac stolik w restauracji na kilka osob (dla najblizszych) zamow obiad, torta, ciasto i kawke. Wyjdzie Ci niewiele drozej, a bedzie bardziej uroczyscie i wyjatkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry pomysł dzięki za podpowiedź. Przed oczami mam wygląd sukienki ale nigdzie nie mogę takiej znaleśc. Napewno chcę żeby była skromna taka poprostu prosta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To byłby ideał oczywiście mam na mysli samą sukienkę. https://www.google.pl/search?q=sukienka+do+%C5%9Blubu+cywilnego&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=Qqg5UoqoLYnDhAf07oHIBg&ved=0CCwQsAQ&biw=1536&bih=794&dpr=1#facrc=_&imgdii=_&imgrc=N2Ixscb3fTO8FM%3A%3Bpr4lp4dGMFM1DM%3Bhttp%253A%252F%252Fimg94.imageshack.us%252Fimg94%252F9260%252Fimagetbn.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fpoznan.forumslubne.pl%252Fviewtopic.php%253Ft%253D5613%3B400%3B534

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isia biała skromna to super pomysł :) Ja jestem skolowana tą płcią, nie wiem już nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czapusku, kochanie nie przejmuj sie plcia, najwazniejsze zeby malenstwo bylo zdrowe. Teraz co da Ci ta wiedza? Ewenyualnie poszlabys na ukierunkowane zakupy ciuszkowe ;) A najpozniej za miesiac beda mogli powiedziec Ci juz na pewno :) Wiec bedziezz miala jeszcze na to mnustwo czasu 😘 Isia, jak masz jakas wizje sukienki, ktora bys chciala, a nie mozesz nigdzie znalezc, to moze znajdziesz gdzies niedroga krawcowa, nawet taka ktora szyje w domu i bedziesz miala swoja sliczna sukieneczke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isia ja niestety nie widzę sukienki, nie otwiera mi się link..... Ja też miałam tylko cywilny, a po tylko obiad + deser (tort, ciasta, kawa itd.) dla najbliższej rodziny, ale na prawdę najbliższej czyli rodzice, rodzeństwo i świadkowie. Proponuję Ci zastanowić się nad restauracją nie wyobrażam sobie robić tego w domu,pewnie i tak zamówiłabyś catering, a to w sumie na jedno wychodzi cenowo, czy zamówisz do domu czy zjecie w restauracji. Ja nie miałam sukienki tylko taki kostium (spódniczka z marynareczka) w kolorze ecru, z tym, że z takiego cienkiego jedwabnego materiału. Isia myślę, że to super pomysł, będziesz zaprzątnięta ślubem to może trochę mniej natarczywie będziesz myślała o dziecku. Wbrew pozorom nawet taki skromny ślub, to kupa stresów i załatwiania miliona spraw i dopinania wszystkiego na ostatni guzik, powodzonka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czapuś na usg na początku może być trudno rozpoznać płeć ...ale poczekaj za 3-4 tygodnie będzie zdecydowanie widać :) Nie przejmuj się, szkoda zdrowia, najważniejsze, żeby z maluszkiem wszystko było ok, będziesz go tak samo kochać niezależnie od tego czy to synek czy córeczka :) Trzymaj się, buziaki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isia91 Nie zalamuj sie ja mam krew 0rh- chlopak Arh+ w drugim cyklu udalo mi sie zajsc w ciaze obecnie jestem w 25 tyg. Tobie tez sie uda. Konflikt moze byc grozxny w drugiej ciazy jesli w kobiety organizmie sa przeciwciala aczkolwiek teraz po pierwszym porodzie dostaje sie zastrzyk z immunoglobina i nie powinno byc zle:-) Grupa krwi w moim przypadku jedynie w trakcie ciazy troszke przeszkadza bo ciagle problemy na poczatku splamienia teraz skracając szyjka bakterie...ale lekarz twierdzi ze to nie przez konflikt pewnie ma racje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i stało się... idę jutro na 3d z nagraniem tylko na sprawdzenie płci. Jestem jednak zbyt ciekawa. Obojętnie czy chłopak czy dziewczynka ale chcę wiedzieć... bo nie wiem jak zwracać się do brzuszka...hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czapus jak ma Cię to uspokoić to pewnie, że idź, ja bym pewnie też nie wytrzymała z moją niecierpliwością,to daj znać jak od jutra zaczniesz zwracać się do swojego do brzusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszyć się będę tak samo, ale chcę wiedzieć, już nie umiem do jutra wytrzymać plus cieszę się, że dostanę płytkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isia, gratulacje :) Przygotowania do slubu sa najfajniejsze, bedziesz miec duzo frajdy i zajmiesz mysli czyms innym niz zamartwianiem sie staraniami :) Czapus jak bedziesz po, zamelduj jaki wynik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duszak dam znać. Całą noc mi się śniło, że już mi robią te usg hehe... ale przeżywam... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za słowa wsparcia :) dzis dla poprawy humorku odbyłam izyte u fryzjera i sciełam włoski ale jestem bardzo zadowolona z efektu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka021
Witam mam do was pewne pytanie otóż gin przepisał mi d*phaston od 11 września do 12 i od 12 do 24 mam brać ale wczoraj zauważyłam że miałam czerwona plamę dzisiaj jak wstałam już nie mam żadnych plamek w nocy napad mnie straszny ból pod brzuchem trwał ten ból przez chwile a w a 15 kochałam się z mężem a miesiączkę powinnam dostać 19lub 20 chciałam się spytać czy te oznaki mogą być niepokojące dl mnie czy to może było przed miesiączka ta plama jak myślicie czy powinnam się zgłosić do gin dziękuje ślicznie za odpowiedzoczko.gif chciałam dodać ze od roku staram się z mężem o dziecko przez pierwszy miesiąc gin przepisał mi clo ale się nic nie udało później zaniosłam mu badania i się okazało ze mam bardzo niski progesteron bo mam 0,67ng/ml gin powiedział mi że mam jak by baba wieku 50lat w menopauzie powiedział ze jeśli da się ten progesteron uregulować bo będzie szansa na ciąże a d*phaston dał mi na wyregulowanie miesiączki bo powiedział że nie mam wogole owulacji i ze później od 5dnia miesiączki mam brać na nowo clo przez 5dni i 10dniu cyklu mam się do niego zgłosic a i d**ahston powiedział ze na stałe mi przepisuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam długie włosy ale z kwesti tego że były zniszczone to zawsze je wiązałam w kucyk koka itp.Dziś do pracy przyszłam już w rozpuszczonych bo mają teraz piękny kształt i są o połowe ścięte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie co wam jeszcze powiem może uznacie mnie za szurniętą. Ale mam kupioną suknię ślubną białą ale może nie będe miała okazji jej założyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam ja po okazyjnej cenie w momencie kiedy planowaliśmuy slub ale niestety potem wydatki nas przerosły i trzeba było to narazie odłożyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×