Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Mam ciocie która też normalnie przez 3 miesiące miała okres i nawet nie podejrzewała że jest w ciąży tym bardziej że miała prawie 40 na karku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki :) u mnie bylo tak żeśmy kupili mieszkanko i tak mniej więcej w tym momencie mój dziadzia sie rozchorował , był taki bidny , babcia z mamą mówiły że by sie cieszył jakby zobaczył na palcu moim obrączke, więc postanowiliśmy wziąć ślub, to było tak : w kwietniu u dziadzi wykryli paskuda, w czerwcu napisałam podanie o udzielenie szybkiego ślubu , musiałam napisać z jakiego powodu, po tygodniu wzięliśmy ślub , sam cywilny bez rodziny tylko świadkowie z malutkim synkiem,m miał garnitur ja sukienke błękitną z kremowym bolerkiem i bukiecik kolorowy, z jednej strony było mi smutno bo rodziców było mi żal że nas nie widzieli, bo to był naprawde spartan bez muzyki slubnej ,totalnie niczego , ale pokazałam dziadzi obrączke , uśmiechnął sie .. w lipcu dzień przed moimi imieninami odszedł :( ślubu kościelnego później nie robiliśmy , żadnego przyjęcia ,była żałoba, teraz też nie myślimy o kościelnym to bardzo duży wydatek , ale żal mi naszych rodziców , wiem że im przykro , może kiedyś ...... , a tak wogóle to u mnie kicha , brzuch boli na @ tak samo od 2 lat ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi bardzo miło czyta się wątek trochę inny niż zwykle..... Fajnie oderwać się od przykrej rzeczywistości niepowodzeń ciążowych, szkoda, że nie mogę tu być na bieżąco w ciągu dnia.... zawsze jestem na końcu.... wieczorem.... jak nikogo nie ma..... gośćiu na Twoich wynikach na pewno są normy, a w necie znajdziesz dużo informacji, ale najlepiej iść do lekarza ginekologa i tyle w temacie. A ja znów trochę pomarudzę, mam niestety doła.... strasznego.... dziś moje chrystusowe urodziny.... liczyłam na prezent wiecie jaki... mam dość, znów się nie udało, m idzie 26,09 na badania, tym razem i on się bardzo zdołował, po akcji u lekarza pt. "idźcie szybko do domu działać, bo właśnie pękł pęcherzyk", bardzo się nastawił był wręcz pewny, że się udało. Dodatkowo mam stresy w pracy i jeszcze dziś dowiedziałam się, że nie zostanę chrzestną powód-nie mam ślubu kościelnego (apropo's tematu wyżej, takie są konsekwencje cywilnego), rodzice maleństwa byli już w 3-ech parafiach bez skutku. Więc na prawdę ostatnio czuję się źle, wszystko mi k... nie idzie :( Dobra, sorry baby, dość marudzenia muszę się ogarnąć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula czemu tak ? ja mam dużo znajomych co mają tylko cywilny i są chrzestnymi, niedawno moja 19 letnia znajoma została chrzestną swojej siostrzenicy w tamtym roku, w sumie co parafia to co innego :( a no powiem ci że ja raz miałam taką akcje na monitoringu byłam z mężem, zawsze ze mną wchodzi do gabinetu żeby słyszał co lekarz mówi i mu tłumaczyl co i jak , no i też : dziś owulacja będzie musicie współżyć , no nie było to zachęcające , ale zrobili my co trzeba , i d**a blada...... czapus wiielkie gratulacje :D dużo zdrówka dla was ❤️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula, wszystkiego najlepszego w dniu urodzin 😘 Ja mysle, ze nastepny mieziac bedzie nasz :) I z calego serca zycze Ci upragnionej ciazy ♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tak jak u Bezika, m. Wchodzil ze mna da gabinetu, zeby wiedziec co i jak i nie raz byl seks po podgladanku, bo owulacja, bo dopiero co peklo, wiec kochani "just in time" - do domu i do dziela, a gin trzyma kciuki i jak dotad tyz d**a bladai diabli wiedza czemu. Ale z xzasem chyba przywyklam. Dzisiaj poszlam na fitness, zmeczylam tylek i chyba jutro nie bede mogla sie ruszac ;) Juz czuje, ze bedzie bolec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula spełnienia marzeń! Griszanka Twój facet musi pomasować pupe hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula spełnienia wszystkich marzeń sto lat :D griszanko zazdroszcze też bym chciała sie zapisać na jakiś aerobik czy zumbe, ale jestem strasznie szczupła to bym chyba całkiem zniknęla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no, gruba też nie jestem, wazę 63kg przy 170cm więc nie ma tragedii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beziku, jak masz ochote pocwiczyc, to wybierz sie na zajecia, na ktorych wzmacnia sie miesnie. Jak nie masz do redukowania tkanki tluszczowej, to nie bedziesz znikac - po prostu wzmocnisz miesnie, a np. mocne miesnie brzucha trzymaja kregoslup i wtedy mniej boli. Ruch poprawia chumor i ogolne samopoczucie. Jeszcze czuje te endorfiny ;) Ja teraz bylam na zajeciach wzmacniajacych uda, posladki i brzuch. Zajecia prowadzi siostrzenica m. wiec powiedziala mi, zebym na wszelki wypadek odpuscila sobie brzuszki proste, ale miesnie skosne brzucha juz moglam pomeczyc hihihi. Jeszcze z nia rozmawialam, ze jak bede w ciazy, to najlepsze beda zajecia na pilkach i aquaaerobic, bo planuje byc choc troche aktywna, a poza tym mocniejsze miesnie pomoga pozniej przy porodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czapus, dopiero doczytalam, ze na 100% dziewczynka. Super, cos czuje, ze bedzie rozpieszczana i pewnie bedzie coreczka tatusia ;) A poza tym kupowanie tych wszystkich przeslicznych ubranek dla malej damy, sukieneczki, spineczki i takie tam. Ech zazdroszcze :) Teraz tylko sie modlic, zeby urodzila sie zdrowa 😘 A zastanawialiscie sie juz nad imieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszyłam się z chłopca, ale teraz to oszalałam gdy okazało się, że dziewczynka! :) imię mieliśmy dla chłopca, ale obojgu podoba nam się stare polskie imię Ania :) jeszcze do mnie nie dochodzi do wszystko. Widziałam jej buzke na 3d, niosek, policzki, nawet ruszala ustami, lekarz się śmiał, że mówi coś do nas. I póki co Królewna jest zdrowiutka, rośnie ładnie, aż jest ciut ponad normę :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo, plec nie jest najwazniejsza, ale praie kazdy ma jakies oczekiwania :) To musialo byc niesamowite tak sobie ogladac kruszynke. Jak ja Ci zazdroszcze, jeszcze troche i mala Ania bedzie z Wami. Imie bardzo ladne, ja przez 30 lat jestem z niego bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czapus gratulacje i zycze zeby księżniczka była zdrowa :) Paula najlepszego spełnienia marzeń :) wiadomo jakiego :) Girszanka masz racje musimy opanować październik :) A mnie jakaś grypa chyba łapie :( Mam jeszcze jedną dziwną dolegliwosc kłuje mnie raz to w jednym a raz drugim jajniku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czapus super!!!! Ale sie ciesze kochana!!! :))) To teraz mozesz wybrac sie na zakupy po pierwsza wyprawke :) Bedzie sliczna dziewczynka! :) Paula wszystkiego naj naj naj!!!! I a propos aerobiku, moze to bylby dobry pomysl dla Ciebie po pracy, tak na odstresowanie sie bo piszesz ze masz duzo obowiazkow ostatnio. Kiedy nastepna wizyta u gina? Jakie teraz badania? Pisalas ze maz ma sie badac? Co do bycia chrzestna, to chyba rzeczywiscie zalezy od parafii i od ksiedza. Nas nikt sie nie pytal czy chrzestny ma slub i jaki. Mial przyniesc tylko jakis kwitek ze swojej parafii i tyle. To samo z chrzestna. Nawet o wiare nie pytali. Nawet na slubie nasi swiadkowie byli oboje niewierzacy i szczerze sie przyznali kiedy ksiadz spytal. Nie przyjeli komunii po prostu i tez nikt nie robil problemow. A bralam slub w archikatedrze wiec spodziewalam sie tysiaca problemow. Jedynym bylo to ze na slub musielismy sie zapisac dwa lata wczesniej, masakra! A zeby bylo smieszniej, slubu udzielal nam proboszcz ktory 25 lat wczesniej udzielal slubu moim rodzicom, wtedy dopiero zostal ksiedzem :) I poznal siebie na zdjeciach rodzicow! :) Aj fajnie jest powspominac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imie sliczne, takie polskie :) Ja mam na drugie Ania :) To teraz Griszanka bedzie do Ciebie pisac Aniu hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie to juz szczerze mowiac jest wszystko jedno :) Mam synusia wymarzonego to teraz moze byc i dziewczynka bylebym dotrwala do konca ciazy i dzidzius byl zdrowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duszak masz racje jak będzie zdrowe to to jest najważniejsze nic innego się nie liczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale bym na grzyby poszla, podobno jest wysyp :( Ale nie wiem czy moge tyle chodzic po lesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×