Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

nigdy nie mów nigdy.... można zrobić skromny ślub z malutkim weselem albo bez wesela.. to dzień Młoda Pary i to ona decyduje jak ten dzień ma wyglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Problem jest w tym ze ja chciałam zaprosić wszystkich tzn najbliższych do kościoła żeby poprostu byli tam z nami. Bez żadnej imprezy po bo to wiąże się z wydatkami. Bo uważam że to nasz dzień i wazne że my będziemy razem ale mój facet uparł się ze tak nie chce i nie potrafie go przekonać ciągle sie o to kłucimy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prędzej to ja nerwowo nie wytrzymam :D A jak się dziś czujesz CZapuś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isia jeśli masz suknie to czemu jej nie zalozysz?? Ja miałam ten sam dylemat ale jak czytalam w internecie i po znajomych się pytałam coraz więcej kobiet ubiera slubna biała normalną do cywilnego. I wiesz co? Ja sama też to zrobiłam i nie żałuję :-) tylko że zamiast welonu miałam ozdobke wpieta we włosy i też nie mieliśmy wielkiego hucznego wesela tylko najblisza rodzina była zaproszona do restauracji. Trafiliśmy na taka co tylko nam wynajęła restauracje a płaciliśmy za to co zamowilismy nie za osobe. Był obiad 5 rodzaji mies ciasto kawa tort kolacja i mogliśmy siedzieć do rana ale w sumie impreza skończyła się lekko po 24 i pozwoliła przynieść nam własny sprzęt więc muzyka była a dj czy orkiestry nie trzebabylo zamawiać. Kolega mojego ojca jest fotografem i w ramach prezentu zdjęcia slubne i w usc i na plenerze i w restauracji robił nam za darmo i jegi syn też byl i całą uroczystość nam skamerowal. Co do samochodu to mamy przyjaciółki mąż ma komis samochodowy więc wziął najladniejszego i najnowocześniejszego mercedesa i zawiózł nas do ślubu tylko tyle że stroik na samochód musiałam kupić. Są rzeczy na których idzie zaoszczędzić ;-) co do damej sukni stwierdziłam że slub to slub nieważne jaki to ja jestem panna młodą tak chciałam wyglądać i tak się czułam ;-) :-D a co do kościelnego to na to przyjdzie czas i kasa to się zrobi ale wtedy wyłącznie my syn świadkowie i moi rodzice żeby 2 razy imprezy nie robić. Ewentualnie kościelny wziasc razem z chrzcinami małego za jednym zamachem i już :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach jak mi sie przyjemnie zrobiło ;-) jak zaczęłam wspominać :-D isia idź za głosem serca jak chcesz ją założyć to zaloz bo potem bedziesz żałować ;-) mój mąż na początku się zdziwił że białą chce normalną ale jak mu przymierzylam to jyz nic nie powiedział że niby nie pasuje czy coś tylko już czekał na ten dzień żeby mnie odsztafirowana zobaczyć :-D na fryzjerze i kosmetyczce też zaoszczedzilam hahaha bo sama fryzjerka jestem :-D no ale do ślubu koleżanka z pracy mnie czesala a kosmetyczka też razem pracowałyśmy wiec pomalowala również po koleżeńsku :-D no co wkońcu jej wizytówką byłam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny normalnie wspaniałe jest to że jesteście :) Ja to wszystko widzę tak ja wy to przedstawiacie i dle mnie byłoby to spełnienie marzeń. Mam tylko problem z facetem on jest uparty jak osioł i wmówił sobie ze musi być tak jak u jego kuzynek itp, czyli wesele typu postaw sie a zastaw się. Może wkońcu zrozumie że ja tego nie oczekuje, że chce ślubu tylko dla nas nie żeby ktoś widział. aLE NIE WIEM JAK GO DO TEGO PRZEKONAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc dziewczyny pisze u was bo widze ze jz dlugo jestescie i moze powiecie mi co nie co. bylam u lekarza i kazal zrobic badania miedzy 21-23 dc. zrobilam 23dc bo akurat weeken byl . i tak LH 16.07 FSH 10.39 Progesteron 1.07 tedtosteron 0.822 prolaktyna 365,9 tsh 2,02 co myslicie o tych wynikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isia moi rodzice mieli taki sam tok myślenia bo co inni powiedzą natomiast to był nasz dzień i zrobiliśmy jak my chcielismy. Nawet w domu myśleliśmy ale kurde powiem ci latać koło gości w taki dzien? A na catrering to samo bym wydała. Poza tym 26 osób z nami w pokoju 17 m trochę ciasno :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dodatek powiem ci że wszystkim się podobało bylo skromnie ale dopracowane i sam kuzyn stwierdził że bez sensu zrobił wesele na 80 osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to muszę znaleśc spsób na mojego. A właśnie orientujecie się jakie są ceny ślubu kościeelnego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba nie pomozecie mi watek sie zmienil w slubny a nie w starania . trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość nic się wątek nie zmienił tylko nie edziemy w kułko pisać o tymm że nadal nie zaszłysmy więc się nie oburzaj. Nie jesteśmy lekarzami więc nie zinterpretujemy twoich wyników. A czasami jakbyś nas troche poczytała piszemy o innych sprawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co kościół to inaczej i inne miasto u nas księża wołali za udzielenie ślubu 1500-2000 ::-/ do tego koszt udekorowania z 500 i organisci mniejwiecej od 250-500 dlatego podarowalismy sobie kościelny a w usc płaciliśmy 84 zl :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc nie rozumiem twojego wpisu. Idź do lekarza to się dowiesz czy są w normie czy moze coś jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już nie będę odzywała się na temat ślubu bo widze że to drażliwy temat dla niektórych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może jakieś kompromisy między tym czego ty chcesz a twój? Pamiętaj nie ma co uszczęśliwiać innych na siłę a samemu być niezadowolonym skutek może być smutny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziś dowiedziałam się od koleżanki że poszła na wizyte kontrolną do ginekologa tak o poprostu i dowiedziała się ze jest w ciazy. 2 miesiąc. nie wiedziałą bo miała normalnie okres :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze zawalczyć o swoje. Mieszkamy rrazem staramy sie o dziecko to i niech ślub będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówi że się rozryczała z tego wszystkiego bo na początku twierdziła że to za szybko ale teraz cieszy się jak głupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też bym chciała żeby się okazało że jednak jestem w ciaży mimo @ który mam w tej chwili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak zauważyłam. Odzywają się tylko niestety dlugo stazowe :-( mam nadzieję że tych staraczek nie będzie przybywać tylko mam będzie coraz więcej ;-) co prawda dużo dziewczyn zaczęło pisać i nagle cisza... Co do koleżanki to chyba w krótkim związku jest? Czy wiek nie ten? Że taka reakcja :-) najważniejsze żeby dziecko bylo zdrowe i ksiazkowo ciaze żeby przechodziła ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tZN. WSZYSTKO wporządku wiek odpowiedni ślub był. A dlaczego taka przerazona bo ślub około pół roku temu był a jest w 4 miesiacu i to chyba był dla niej szok że dwa tak ważne wydarzenia są obok siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Becikowego nie dostanie :-/ szkoda. No ale prawie połowę ciąży ma za sobą :-D se nie miała innych objawów szok :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×