Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Gość Ciekawa :)
hej juz jestem:* kurcze ale jestem spiaca:( i czuje sie zmeczona jakas chodze do pracy na 7:30 a dzisiaj juz o 3:30 sie obudzilam i spac nie moglam:( widze ze nas coraz wiecej fajnie ze inne kobietki chca sie podzielic swoimi "objawami" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już jestem pewna że okres przyjdzie na 100 %! brzuch już mnie tak boli jak na okres :( trudno może w następnym cyklu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewuszki bieżecie jakieś witaminki ? ja od miesiąca kwas foliowy , witaminki femiferal i zastanawiam się nad magnezem chyba sie przyda jestem straszny nerwus /:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czuję takie słabiutkie ciągnięcie w dole brzucha...nie wiem co to może oznaczać.A Ciebie Ulęgałka zawsze boli tak parę dni przed @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie biore zadnych witamin, wystarczy ze zdrowo sie odzywiam, nie pogardze zielonymi warzywami ktore maja w sobie juz wystarczajaca ilosc kwasu foliowego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslalam ze troche z Wami pobede, dopiero co wlaczylam kompa a moj juz mnie wola na spacer :P hehe wejde pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa :)
ja tez biore kwas foliowy - Folik :) i magnez tez chociaz ostatnio rzadziej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dalej walce z tymi paskudnymi skurczami, na dodatek całe plecy mnie bolą >: nie dość że okres wielkimi krokami sie zbliża to jeszcze pupa przeziębiona >: ide usmażyć rybki na kolacyjke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny :) jak objawy? postepuja? zle obliczylam sobie termin miesiaczki, teraz patrze na kalendarz i wyszlo mi ze termin mam juz za 2-3 dni! im blizej tym bardziej sie stresuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biegaczka80
jestem:) ja mam tak jak kruszyna ...piersi bez zmian...i ciagnie od czasu do czasu podbrzusze...zaczełam pod wieczór sprzatac, krzatac sie po mieszkaniu, przygotowywac na jutro obiad a M mój kochany do mnie" o kochana @ chyba idzie" bo jak tak latasz to zawsze na @...cóz pewnie bedzie miał racje...chociaz brzuch to boli mnie tak ze 2 dni przed dopiero...a tu juz teraz...hmh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biegaczka80
a jesli chodzi o wit. to nie biore nic oprócz kwachu hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, śledzę kafetrię od jakiegoś czasu i wreszcie postanowiłam napisać o moich staraniach, otóż z przerwami staram sie o dzidzie około 2 lat, biorę bromergon ja i mój mąż bo on też ma podwyższoną i biore clo i mam nadzieje ze wkoncu sie uda, choć coraz trudniej sie pocieszać, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, śledzę kafetrię od jakiegoś czasu i wreszcie postanowiłam napisać o moich staraniach, otóż z przerwami staram sie o dzidzie około 2 lat, biorę bromergon ja i mój mąż bo on też ma podwyższoną i biore clo i mam nadzieje ze wkoncu sie uda, choć coraz trudniej sie pocieszać, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem:) Właśnie byłam pod prysznicem...moje piersi są wielkie i nie mogę się nawet palcem dotknąć.No i cały czas czuję jakby jakieś ciągnięcie w podbrzuszu,ale nie tak jak na okres:/Tak mi migoczą jajniki na zmianę.Już sama nie wiem co myśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biegaczka80
no własnie kruszynka najgorsze to ze nie wiadomo co sie dzieje w srodku czy jest ta mala fasolka czy jej nie ma:( ale juz bliżej niz dalej@...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×