Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Gość pysiulek911
sprawdza czy nie ma okreconej pepowiny, mierzy ilosc wod plodowych czy sa w normie. wykrywa wady genetyczne plodu. ja za to badanie placilam 200 w poznaniu, ale warto bylo bo od niego dowiedzialam sie ze lozysko nachodzi na ujscie i pani gin do ktorej chodze co msc bardziej sie teraz temu przyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
ah, no i na tym badaniu dowiedzialam sie, ze bedzie synek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pysiulek a jak się wogóle czujesz przecież ty całkiem niedługo rodzisz? kurcze jak ci zazdroszcze wolałąbym miec juz ten cały poród za sobą. A są u ciebie jakies wskazania na to że bedziesz miała CC czy naturalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
pysiulek a imie wybrane?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamcia chyba już jej nie ma :) teraz pora na robienie objadków tylko te najbardziej leniwe zostały haha nie obrażając nikogo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
Lukasz, albo Dominik, albo Marek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
hehehhehehe jak to dobrze ze nie musze gotowac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysiulek ja tez myślałam jak bede miała chłopca nad imieniem Dominik albo Wojtuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
jestem, jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
a ja Wam powiem, ze wolalabym byc w waszej fazie. Zima, w kurtce i z brzuchem wygladam jak slon. A tak chcialam latem chodzic z brzuszkiem:) czuje sie ok, tylko jest mi coraz ciezej. A brzuch mam okragly jak pilka nozna:) wcale nie taki duzy. I wogole sie nie czuje, jakbym miala rodzic za dwa msce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
chce rodzic sn mimo ze mam wskazania na duze dziecko (oboje z chlopakiem mielismy ponad 4kg. ja 4,300 a on 4,600) mysle ze po cc dluzej dochodzi sie do zdrowia i sprawnosci. jak bd cokolwiek robic to rana po cc bd bolec. i jak tu sie zajac dzidzia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja strasznie boję się samego porodu, może to głupie ale mam jakies obawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
alcia28....ja na sama mysl o porodzie mam gesia skorke!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
a jak sie to liczy? :) bo przed ciaza 62, potem zjechalam do 58, nadrobilam i teraz mam 65,800. wiec? 3,8kg, czy 7,8? bo ja nie wiem. mysle ze liczy sie od wagi sprzed ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
ja sie porodu nie boje. bardziej tego zeby malemu nie spieszylo sie za bardzo bo ja wogole na to nie jestem gotowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
a wy? cc czy sn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
alcia, to ile wazylas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ważyłam 62 a teraz 64 masakra pewnie jak słoń na koniec ciąży bede wyglądała haha ja bym wolała rodzić siłami natury :) ale jak bede musiała to cc zeby tylkoz dzieckiem było ok. Moja siostra rodziła 2 razy i ona płaciła za kazdym razem 1400 zł żeby tylko mieć cc tak sie bała porodu naturalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chcialam rodzic z mezem naturalnie. Rozwazalam jedynie znieczulenie zewnatrzoponowe. Przez moje nadcisnienie moge miec wskazania do cesarki :( okaze sie potem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amefa ja tez chciałam poród rodzinny ale moj powiedział ze sie nie nadaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
moj natomiast nie wyobraza sobie ze mogloby go nie byc...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
Hej Laski.Wróciłam po wielkich podróżach, dotleniłam się, fajna, mroźna pogoda. :-) Mam wszystkie wyniki. Wynik ujemny oznacza, że jestem zdrowa: - dwie żółtaczki - ujemny - toksoplazmoza - ujemny - kiła - ujemny - rzerzączka - ujemny - różyczka - ujemny - hiv - ujemny - glikogen - w normie (więc nie mam cukrzycy) - mocz - wszystko w normie - krew - też każdy jeden wyniczek w normie - grupa - rh + - potas, sód, żelazo - w normie (nie mam więc anemii) Jeszcze wysępiłam na pasożyty badanie. ;d Powiedziałam, że w przedszkolu pracuję i chyba z racji na zawód byłoby wskazane. ;d Skąd wzięłyście L4? Od prywatnego czy państwowego? Prywatni zawsze wypisują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
Igiełeczka, cieszę się, że u Ciebie wszystko ok. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
Tylko nie wiem jak ze zwolnieniem, bo państwowo nie chca mi dać już, bo nie, a prywatnie - hmmm, byłam tylko raz u tego swojego na usg i nie wiem czy tak chętnie wypisze. na razie chce na miesiąc przez wymioty - do 12 tc.. Jak to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodze cały czas prywatnie i bez problemu wypisuje L4, co wizyte dostaje nowe zwolnienie. A z państwowymi to nie wiem jak jest:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×