Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Jesli chodzi o bol piersi to od owulacji bolaly mnie niemilosiernie, z kazdym dniem coraz bardziej. W dniu, w ktorym zrobilam test nie moglam z bolu wytrzymac i to mnie sklonilo do testu :) teraz natomiast jest juz ok. Bola i sa ogromne, ale taki bol zniose bez problemu. mam nadzieje, ze to nie jakis zly znak, ze bola mniej niz wczesniej :( Kurcze, ale ze mnie panikara!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
Plotka mnie tez bola mniej niz na samym poczatku, wiec nochal w gore:) i nie martw sie na zapas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotka i ja jestem panikarą :) Też się rano zastanawiałam, czy to dobrze, że mniej bolą. :) Wy Dziewczyny macie podobnie jak ja 6 tydzień? Bo już nie ogarniam kto ile ma... Może zrobimy sobie jakąś tabelkę i będzie nam łatwiej? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
Tak, mi dobrze wyliczyl, zgodnie z data, ktora wyliczył system ginekologowi. A tam też się wpisuje wielkość dziecka itp. Hmmm, naleśników mi się zachciało. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
to moze obliczmy wszystkie wg tego kalkulatora i wymienmy sie kto na kiedy;) latwiej bedzie ogarnac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj zweryfikuję u Pana, czy dobrze mi wyliczyło :) ALe wiek, rzeczywiście od zapłodnienia podają. :) Ja to sobie lubię pooglądać filmiki na http://www.mamazone.pl/ . Tydzień po tygodniu :) Pewnie znacie tą stronkę, ale ja nadal lubię na nią wchodzić i patrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
ja mam na kalkulatorze na 11 wrzesnia:) ale tydzien tu faktycznie od zaplodnienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
6 września - u mnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
wg lekarza w 6:) wg kalkulatora w 5 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyneczki, skopiowałam tabelkę z innego Tematu, trochę zmodyfikowałam i proszsz, może nam ułatwi :) **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..................WIEK.......TYDZIEŃ CIĄŻY........DATA PORODU BlackRosssa.........27..............6.......................24.09.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
heheheh chyba powinnam w tabelke wpisac 7;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
**************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..................WIEK.......TYDZIEŃ CIĄŻY........DATA PORODU Jo------anna..........26..............7 (9).................... ...06.09.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
**************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..................WIEK.......TYDZIEŃ CIĄŻY........DATA PORODU BlackRosssa.........27..............6.................... ...24.09.2012 Jo------anna..........26..............7 (9)...................06.09.2012 MamciaJ..............26..............7........................11.09.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..................WIEK.......TYDZIEŃ CIĄŻY........DATA PORODU BlackRosssa...........27............6........................24.09.2012 Jo------anna...........26............7 (9)................... 06.09.2012 Plotka(taka rybka)..26............6........................19.09.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
I piszcie w 1 dacie - od miesiaczki, w drugiej od zaplodnienia. Bo ja nie wiem czy to 7 liczony od miesiaczki czy od zaplodnienia.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..................WIEK.......TYDZIEŃ CIĄŻY........DATA PORODU BlackRosssa...........27............6.................... ....24.09.2012 Jo------anna...........26............7 (9)................... 06.09.2012 Plotka(taka rybka)..26............6..........................19.09.2012 MamciaJ..............26..............7................... .....11.09.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..................WIEK.......TYDZIEŃ CIĄŻY........DATA PORODU BlackRosssa...........27............6.................... ....24.09.2012 Jo------anna...........26............7 (9)................... 06.09.2012 Plotka(taka rybka)..26............6........................19.09.2012 Amefa..................23............9........................03.09.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i teraz mamy jasność sytuacji :) Już się sobie nie pomylimy. :) Ja zmykam dziewczynki. Na 20:00 Gin, trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
Ale jestem glupia, toz jest data porodu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..................WIEK.......TYDZIEŃ CIĄŻY........DATA PORODU BlackRosssa...........27............6.................... ....24.09.2012 Jo------anna...........26............7(9).....................06.09.2012 Plotka(taka rybka)..26............6(4 od zapl)............19.09.2012 MamciaJ...............26.............7........................11.09.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
NICK..................WIEK.......TYDZIEŃ CIĄŻY........DATA PORODU BlackRosssa...........27............6.................... ....24.09.2012 Jo------anna...........26............7 (9).................... 06.09.2012 Plotka(taka rybka)...26.............6........................19.09.2012 Amefa..................23............9................... .....03.09.2012 MamciaJ...............26.............7........................11.09.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..................WIEK.......TYDZIEŃ CIĄŻY........DATA PORODU BlackRosssa...........27............6.................... ....24.09.2012 Jo------anna...........26............7(9)................ .....06.09.2012 Plotka(taka rybka)..26............6(4 od zapl).............19.09.2012 MamciaJ...............26.............7................... .....11.09.2012 Amefa..................23............9..........................03.09.2012 Teraz chyba ok :) Pozwolilam sobie zrzucic nas wszystkie do jednej tabeli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×